Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Şamil Tayyar'ın Twitter Hesabı Hacklendi

 > 
87PAYLAŞIM

AKP'li Milletvekili Şamil Tayyar'ın Twitter hesabından, "Evet, çok hata yaptık, çok yalan söyledik, seçmenimiz 7 Haziran'da bizi cezalandırdı. 4 bakan yargılanmalıydı. Politikalarımız Türkiye'de onulmaz yaralar açmış, halkımız birbirinden nefret eder hale gelmiştir. Özür dileriz. Ergenekon'u benim de dahil olduğum bir grupla tasarladık, sahte belgeleri Ankara'da hazırlatıp kumpası beraber kurduk. Belgeler açıklanacak" mesajlarının paylaşılması dikkat çekti. Ancak hesabın hacklendiği ortaya çıktı. Tayyar hesabını hackleyenlerle aynı anda mesaj atarak, "Hesabım hacklendi. Şerefsizlere itibar etmeyin" mesajını da paylaştı.

Daha sonra Tayyar'ın sadece Twitter hesabının değil mail hesaplarının da hacklendiği de ileri sürüldü. 

O mail hesaplarına ilişkin ise "Şamil Tayyar'ın e-mail hesaplarından MİT Tırları ile İŞİD'e silah ve mühimmat gönderildiğinin belgeleri ortaya çıkmıştır, yayınlayacağım. Tüm belgeler son kalan bağımsız medya kurumlarına ve bazı İnternet sitelerine gönderilecektir. AKP anketinde kararsızlar dahil %36.9 oy oranı çıkmış, bu BB ve CB'ye 43.5 olarak iletilmiş. 'Bıçak sırtındayız' sözü kararlaştırılmış." ifadeleri paylaşıldı.

Tayyar'ın hacklenen hesabından şu ifadeler paylaşıldı:

Parti olarak son yaptırdığımız anketlerde ortalama %35 ile 1. partiyiz. 2023 hedefleri için destek! Tüm teşkilatlar son 2 gün!

Evet, çok hata yaptık, çok yalan söyledik, seçmenimiz 7 Haziran'da bizi cezalandırdı. 4 bakan yargılanmalıydı.

17-25 Aralık'ın darbe girişimi olduğu bir yalandı. MİT'in tırlarında silah vardı. Ankara'da patlayan bombaların arkasında da MİT vardır.

Koza İpek grubuna kamu bankalarından artık havuza kredi aktaramadığımız için Tayyip Bey'in talimatı ile el konulmuştur.

Politikalarımız Türkiye'de onulmaz yaralar açmış, halkımız birbirinden nefret eder hale gelmiştir. Özür dileriz.

Ergenekon'u benim de dahil olduğum bir grupla tasarladık, sahte belgeleri Ankara'da hazırlatıp kumpası beraber kurduk. Belgeler açıklanacak.

Tayyip Bey'in başkan olduğu sistem ve 'tek din' hedefimizdir. Türkiye'de öteki istemiyoruz. Çalmaya devam edeceğiz, söz veriyoruz.

Fuat Avni ne diyorsa doğrudur.

Hesabı hackleyen paralel çete falan değildir. Bu ülkenin devrimci/vatansever gençlerinden biridir.

Her hırsızlığınızı her günahınızı paralel yalanıyla örtmeye alıştınız tabi. Ha, paralel var mıdır, elbette vardır. Sıra hepinize gelecek.

Şamil Tayyar'ın e-mail hesaplarından MİT tırları ile İŞİD'e silah ve mühimmat gönderildiğinin belgeleri ortaya çıkmıştır, yayınlayacağım.

Tüm belgeler son kalan bağımsız medya kurumlarına ve bazı İnternet sitelerine gönderilecektir.

AKP anketinde kararsızlar dahil %36.9 oy oranı çıkmış, bu BB ve CB'ye 43.5 olarak iletilmiş. 'Bıçak sırtındayız' sözü kararlaştırılmış.

Olay yaratan tweetlerin ardından hesap kapatıldı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir