Görüş Bildir
Haberler
Şamil Tayyar'ın Twitter Hesabı Hacklendi

etiket Şamil Tayyar'ın Twitter Hesabı Hacklendi

AKP'li Milletvekili Şamil Tayyar'ın Twitter hesabından, 'Evet, çok hata yaptık, çok yalan söyledik, seçmenimiz 7 Haziran'da bizi cezalandırdı. 4 bakan yargılanmalıydı. Politikalarımız Türkiye'de onulmaz yaralar açmış, halkımız birbirinden nefret eder hale gelmiştir. Özür dileriz. Ergenekon'u benim de dahil olduğum bir grupla tasarladık, sahte belgeleri Ankara'da hazırlatıp kumpası beraber kurduk. Belgeler açıklanacak' mesajlarının paylaşılması dikkat çekti. Ancak hesabın hacklendiği ortaya çıktı. Tayyar hesabını hackleyenlerle aynı anda mesaj atarak, 'Hesabım hacklendi. Şerefsizlere itibar etmeyin' mesajını da paylaştı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Daha sonra Tayyar'ın sadece Twitter hesabının değil mail hesaplarının da hacklendiği de ileri sürüldü. 

O mail hesaplarına ilişkin ise 'Şamil Tayyar'ın e-mail hesaplarından MİT Tırları ile İŞİD'e silah ve mühimmat gönderildiğinin belgeleri ortaya çıkmıştır, yayınlayacağım. Tüm belgeler son kalan bağımsız medya kurumlarına ve bazı İnternet sitelerine gönderilecektir. AKP anketinde kararsızlar dahil %36.9 oy oranı çıkmış, bu BB ve CB'ye 43.5 olarak iletilmiş. 'Bıçak sırtındayız' sözü kararlaştırılmış.' ifadeleri paylaşıldı.

Tayyar'ın hacklenen hesabından şu ifadeler paylaşıldı:

Tayyar'ın hacklenen hesabından şu ifadeler paylaşıldı:

Parti olarak son yaptırdığımız anketlerde ortalama %35 ile 1. partiyiz. 2023 hedefleri için destek! Tüm teşkilatlar son 2 gün!

Evet, çok hata yaptık, çok yalan söyledik, seçmenimiz 7 Haziran'da bizi cezalandırdı. 4 bakan yargılanmalıydı.

17-25 Aralık'ın darbe girişimi olduğu bir yalandı. MİT'in tırlarında silah vardı. Ankara'da patlayan bombaların arkasında da MİT vardır.

Koza İpek grubuna kamu bankalarından artık havuza kredi aktaramadığımız için Tayyip Bey'in talimatı ile el konulmuştur.

Politikalarımız Türkiye'de onulmaz yaralar açmış, halkımız birbirinden nefret eder hale gelmiştir. Özür dileriz.

Ergenekon'u benim de dahil olduğum bir grupla tasarladık, sahte belgeleri Ankara'da hazırlatıp kumpası beraber kurduk. Belgeler açıklanacak.

Tayyip Bey'in başkan olduğu sistem ve 'tek din' hedefimizdir. Türkiye'de öteki istemiyoruz. Çalmaya devam edeceğiz, söz veriyoruz.

Fuat Avni ne diyorsa doğrudur.

Hesabı hackleyen paralel çete falan değildir. Bu ülkenin devrimci/vatansever gençlerinden biridir.

Her hırsızlığınızı her günahınızı paralel yalanıyla örtmeye alıştınız tabi. Ha, paralel var mıdır, elbette vardır. Sıra hepinize gelecek.

Şamil Tayyar'ın e-mail hesaplarından MİT tırları ile İŞİD'e silah ve mühimmat gönderildiğinin belgeleri ortaya çıkmıştır, yayınlayacağım.

Tüm belgeler son kalan bağımsız medya kurumlarına ve bazı İnternet sitelerine gönderilecektir.

AKP anketinde kararsızlar dahil %36.9 oy oranı çıkmış, bu BB ve CB'ye 43.5 olarak iletilmiş. 'Bıçak sırtındayız' sözü kararlaştırılmış.

Olay yaratan tweetlerin ardından hesap kapatıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
510
345
45
40
28
8
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın

Vicdan insanın içini kemiren bir kurttur. Öyle çok pisliğe battılar ki çıkmaya çalıştıkça daha da çok batıyorlar. Hiç bir zaman da kendi kendilerine çıkamaya... Devamını Gör

Baran Fersoy

vay mk yerinde bir eylem olmuş :)

Andy Dufresne

bu tür hareketler ak partinin tek başına iktidar olacağının göstergesi bence. madem %36 neden rahatsız ediyor sizi.. korkuyorlar ve saldırıyorlar.

Yavuz Aydın

bu adamı iyi dinleyin, yazdıklarını not alın, çok doğru konuşuyor, müneccim poğu yemiş bence, çok doğru