Görüş Bildir

Otomobilini Çamaşır Suyuyla Yıkadıktan Sonra Fenalaşıp Hayatını Kaybetti

Haberler
> Otomobilini Çamaşır Suyuyla Yıkadıktan Sonra Fenalaşıp Hayatını Kaybetti

Antalya'da otomobil tamircisi Mesut Saygın (41), aracını çamaşır suyuyla yıkadıktan sonra rahatsızlanınca hastaneye başvurdu. Serum takıldıktan sonra evine dönüp yeniden rahatsızlanan Saygın, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Olay, dün öğle saatlerinde Kepez ilçesi, Gündoğdu Mahallesi'nde meydana geldi. Otomobil tamir işiyle uğraşan Mesut Saygın, öğle saatlerinde otomobilini çamaşır suyu ile yıkadı. Aniden rahatsızlanan Saygın, otomobiline binip, evinin yakınındaki özel bir hastaneye gitti.

Burada tedaviye alınan Saygın'a serum bağlandı. Saygın, daha sonra evine geri döndü. Evindeyken yeniden fenalaşan Saygın için ailesi, 112 Acil Servis'i aradı. İhbar üzerine adrese gelen sağlık ekipleri, Mesut Saygın'ı ambulansla hastaneye götürdü. Saygın, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ölüm nedeni, otopsinin ardından belirlenecek Saygın'ın cenazesi, toprağa verilmek üzere ailesi tarafından Aydın'a götürüldü.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Dead nettle.

Allah rahmet eylesin. bu çamaşır suyu çok tehlikeli bir kimyasal özellikle kapalı alanlarda kullanıldığında uzak durulmalı. Ev hanımlarıda banyoları bu şekil... Devamını Gör

arslanoglu

Çok üzüldüm hastaneye de gitmiş oysa ölmek üzere olan adama serum verilip yollanmış nasıl anlaşılmamış , ülkede abuk sabuk reklam kuşağı yerine bilinçli rekl... Devamını Gör