Görüş Bildir
Haberler
Otomobilinde Uyuşturucu Bulunmuştu: Oyuncu Ayşegül Çınar, Serbest Bırakıldı

Otomobilinde Uyuşturucu Bulunmuştu: Oyuncu Ayşegül Çınar, Serbest Bırakıldı

Otomobilinin bagajında bir miktar uyuşturucu bulunan oyuncu Ayşegül Çınar, eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ve arkadaşı Nimet Y. çıkarıldıkları mahkemece 'Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti' suçundan adli kontrol şartıyla serbest bırakıldılar.

İçeriğin Devamı Aşağıda

'Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti'

'Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti'

Oyuncu Ayşegül Çınar, eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ve arkadaşı Nimet Y. Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Büro Amirliği'ndeki işlemlerinin ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na getirildiler.

Savcılıkta ifadeleri alınan şüpheliler mahkemeye sevk edildiler. İstanbul 8. Sulh Ceza Hakimliği'ne çıkarılan şüpheliler 'Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti' suçundan adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Çalıkoğlu'nun avukatı: Ayşegül Çınar'dan müvekkilim kendisi ayrılmıştır

Çalıkoğlu'nun avukatı: Ayşegül Çınar'dan müvekkilim kendisi ayrılmıştır

Furkan Çalıkoğlu'nun avukatı Mehmet Ali Özel yaptığı yazılı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

'7 Mart 2021 tarihinde Ayşegül Çınar'ın aracında yakalanan uyuşturucu sebebiyle gözaltına alınması olayı ile ilgili olarak müvekkilimiz Furkan Çalıkoğlu'nun uzaktan yakından hiçbir ilgisi yoktur. Müvekkilimiz ile Ayşegül Çınar 14/02/2021 tarihinde ayrılmışlardır. O tarihten itibaren müvekkilim bütün telefon ve sosyal medya hesaplarından Ayşegül Çınar'ı engellemiş ve kendisi ile irtibat kurmasının önüne geçmiştir. Ayşegül Çınar ise buna rağmen sahte hesaplardan müvekkilime ulaşmaya çalışmış farklı numaralardan müvekkilime mesajlar atmıştır. Müvekkilimden karşılık alamayınca bu defa ortak arkadaşlarını araya sokarak müvekkilimi Bebek'e çağırmıştır. Bu husus mesaj kayıtları ve tanık beyanları ile her türlü şekilde ispat edilecektir. Ayşegül Çınar'ın müvekkilimiz hakkındaki asılsız iddiaları tamamen suçtan kurtulmak için atılmış iftiradır. Müvekkilimin intikam almaya ihtiyacı yoktur, zira Ayşegül Çınar'dan müvekkilimin kendisi ayrılmıştır.'

'Ayşegül Çınar intikam almaya çalıştı'

'Ayşegül Çınar intikam almaya çalıştı'

Ayşegül Çınar'ın müvekkilinden intikam almaya çalıştığını iddia eden Özel, 'Müvekkilimi barışmaya zorlamış, başarılı olamayınca bu defa da uyuşturucunun aracına müvekkilim tarafından konulduğu iddiasıyla müvekkilimi kamuoyu önünde küçük düşürmeye çalışmaktadır. Müvekkilimin bir başkasının aracına uyuşturucu bıraktığı iddiası mantıkla izah edilemez bir iftiradır. Müvekkilimin ismini kullanarak akla ziyan iddialarla suçtan kurtulmaya çalışan Ayşegül Çınar'ın müvekkilimin itibarı ve kişisel haklarına saldırı mahiyetinde konusu suç teşkil eden iddialarıyla ilgili olarak cezai ve hukuki olarak tüm yasal yollara başvuracağız' dedi.

Ne olmuştu?

Ne olmuştu?

Bebek Cevatpaşa Caddesi üzerinde iki gün önce bir otomobilde uyuşturucu satışı yapıldığı ihbarı alan polis, verilen adrese baskın yapmış, arka arkaya park etmiş iki otomobilden birinde birlikte oturan oyuncu Ayşegül Çınar ile arkadaşı Nimet Y.'ye Genel Güvenlik Taraması (GBT) yapan polis daha sonra araçlarda arama yapmıştı. Yapılan aramada, Çınar'a ait olduğu tespit edilen lüks otomobilin bagajında toplamı 19 gram olan iki ayrı uyuşturucu madde bulunmuştu.

Gözaltına alınan genç oyuncu ile arkadaşı sorgulanmak üzere Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Büro Amirliğine götürülmüştü. Emniyetteki işlemlerini ardından Ayşegül Çınar, yapılan sorgusunda bagajında bulunan uyuşturucu maddelerin kendisine ait olmadığını iddia ederken, kendisinden intikam almak isteyen eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu tarafından konulmuş olabileceğini iddia etmişti. Genç oyuncunun bu ifadesi üzerine polis, Furkan Çalıkoğlu'nu da gözaltına almıştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
5
2
2
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
ersaglamnihat

İnsanlar uyuşturucu kullanabilir normal şeyler bunlar.

Bahar Akbas

nEEee

Pasif Kullanıcı

Pislkk kiz 🤬🤬