Görüş Bildir

etiket Online Dating Uygulamalarında Ne Kadar Başarılısın?

Haberler
> Online Dating Uygulamalarında Ne Kadar Başarılısın?

Online dating uygulamalarındaki başarını merak ediyor musun?

Ediyorsan seni teste doğru alalım!

1. Önce cinsiyetini seç bakalım!

2. Profil fotoğrafında nasıl bir fotoğraf var?

3. Uygulamayı nasıl bir ilişki bulmak için kullanıyorsun?

4. İnsanlarla kolaylıkla iletişim kurabilir misin?

5. Profilinin seni tam olarak yansıttığına inanıyor musun?

6. Son olarak, eşleştiğin kişiyle buluşman ortalama ne kadar vaktini alıyor?

Çok başarılısın!

Online dating uygulamalarında senin profiline rastlayıp da etkilenmeyecek bir kişi bile yok diyebiliriz! Sen bu konuda öyle başarılısın ki arkadaşların sana hayret ediyor. Konuştuğun kişilerle istediğinde buluşma ayarlayabiliyorsun çünkü iletişimin çok kuvvetli. Bunun sayesinde muhabbeti de güzelce ilerletebiliyorsun ve kendine hayran bırakıyorsun. Bu konuda senden iyisine rastlamadık!

Başarılısın!

Online dating uygulamaları bir sohbete konu olduğunda akla ilk gelen isimlerden birisi sensin. Bu konudaki başarının herkes farkında. Profilinle insanları hızla etkileyip bir buluşma ayarlayabiliyorsun. Buluştuktan sonrası sende zaten😉 Kimi zaman başarısız olduğun da oluyor tabii ama çok sık olduğunu söyleyemeyiz.

Başarılı olduğunu söyleyemeyiz😔

Belki de bu uygulamalarla yeni tanışıyorsun ve neyi nasıl yapacağını tam olarak bilmiyorsun. Profilini kuvvetlendirdiğinde ve biraz daha cesaretini topladığında bu konuda çok başarılı bir isim olacağına eminiz. Etkileyemeyeceğin tek bir kişi yok, sadece kendini göstermen yeterli!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
19
16
15
7
5
4
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Lera

Çok başarılısın! Online dating uygulamalarında senin profiline rastlayıp da etkilenmeyecek bir kişi bile yok diyebiliriz! Sen bu konuda öyle başarılısın ki ... Devamını Gör

0nur0zdemir

Başarılısın! Online dating uygulamaları bir sohbete konu olduğunda akla ilk gelen isimlerden birisi sensin. Bu konudaki başarının herkes farkında. Profilinle... Devamını Gör

Gizem Yenikler

Çok başarılısın!