Görüş Bildir

Onları Yolda Yanınızdan Geçse Tanıyamazsınız: Rolleri İçin Bambaşka Bir Kılığa Bürünen 15 Oyuncu

Haberler
> Onları Yolda Yanınızdan Geçse Tanıyamazsınız: Rolleri İçin Bambaşka Bir Kılığa Bürünen 15 Oyuncu

Aynı kişi olduklarına inanmak çok zor! 😱

1. Tolga Çevik

1. Tolga Çevik

2014 yapımı Patron Mutlu Son İstiyor filminde patron rolündeki İsfendiyar karakterinin Ferruh Yenidoğan adında biri tarafından canlandırıldığı duyurulmuştu. Filmin tanıtımı için Beyaz Show'a konuk olan Ferruh Yenidoğan, bir anda yüzündeki maskeyi çıkarttı ve maskenin ardından Çevik çıkarak seyircilere sürpriz yaptılar.

2. Ariel Winter

2. Ariel Winter

Modern Family'de Alex Dunphy karakterine hayat veren Winter, soldaki fotoğrafta da gördüğünüz gibi dizide tam bir inek. Dizide utangaç, makyajsız ve oldukça sıkıcı bir giyim tarzına sahip olan Dunphy ile Winter arasında dağlar kadar fark var.

3. Jacob Tremblay

3. Jacob Tremblay

Küçük yaşına rağmen Wonder filminde mükemmel bir oyunculuk sergileyen Tremblay'e filmde canlandırdığı karakter için sürekli olarak makyaj yapılıyordu. Makyöz sahne aralarında bile fırçayla gelip Tremblay'in makyajını tazeliyordu.

4. Taryn Manning

4. Taryn Manning

Orange Is The New Black'te Tiffany Doggett karakterine can veren Manning, gerçek hayatta güzelliğiyle göz alıyor olmasına rağmen dizide birkaç dişi eksik ve çürük olan oldukça bakımsız bir kadındı.

5. Naomi Grossman

5. Naomi Grossman

American Horror Story: Freak Show'da bir sezon boyunca Pepper karakterine hayat veren Grossman'ı yolda görseniz onun Pepper karakterini canlandıran kişi olduğunu anlayamayacağınız kesin...

6. Elisabeth Moss

6. Elisabeth Moss

Efsane dizi Mad Men'de Peggy Olson isimli sekreteri canlandıran Moss, gerçek hayatta oldukça güzel bir kadın olmasına rağmen dizide iş arkadaşları tarafından çok çirkin olarak tanımlanıyordu.

7. Bryan Cranston

7. Bryan Cranston

21. yüzyılın en iyi dizisi seçilen Breaking Bad'in yıldızı Cranston, dizide Walter White karakterini canlandırıyordu. Cranston'ın karakterine hazır hale gelebilmesi için makyajla bıyık yapılıyor ve saçlarını gizlemek için bald cap (kişinin saçlarını gizleyerek kel görünmesini sağlayan bir çeşit peruk) kullanılıyordu. Bu işlem 5 saatten fazla sürüyordu.

8. Emma Thompson

8. Emma Thompson

Nanny McPhee'de sihirli bir dadıyı canlandıran Thompson, filmde yüzüne bakmak istemeyeceğiniz kadar çirkin bir görünüme sahip olmasına karşın gerçek hayatta oldukça çekici bir kadın.

9. Mert Turak

9. Mert Turak

İzleyenleri gözyaşına boğan Mucize filminde yer alan Turak, Aziz karakteri ile tanınmayacak hale gelmişti. Turak'ın canlandırdığı Aziz karakteri engelli bir bireydi. Bu nedenle Turak, ilk Mucize filminden önce altı ay boyunca terapi merkezlerinde engellilerle birlikte çalışarak rolüne hazırlanmış.

10. Eddie Redmayne

10. Eddie Redmayne

2015 yapımı The Danish Girl filminde Lili karakterini canlandıran Redmayne, karakterinin yaşadığı dönüşümü başarılı bir şekilde yansıtarak mükemmel bir oyunculuk sergiledi.

11. America Ferrera

11. America Ferrera

Çirkin Betty'nin Betty'si Ferrera, rolünden çıktığında oldukça güzel bir kadın. Gerçek hayatta dizideki gibi gözlükleri, kaküllü ve biçimsiz saç stili, sıkıcı giyim tarzı ve diş telleri yok...

12. Francesca Curran

12. Francesca Curran

Orange is the New Black'in Skinhead Helen lakaplı karakterini canlandıran Curran, karakterin tam anlamıyla hakkını verebilmek için saçlarını kazıtmış. Dizi süresince günlük hayatta sarı peruk kullanan Curran, karakterinin görünümü için çekimden önce üç buçuk saat boyunca hazırlanıyormuş.

13. Rooney Mara

13. Rooney Mara

Ejderha Dövmeli Kız'ın yıldızı Mara, filmde Lisbeth Salander'ı canlandırdı. Mara, rolü için saçlarının bir kısmını kazıttı ve siyaha boyadı, kaşlarının rengini açtırdı, kulağını, kaşını, meme ucunu ve burnunu deldirdi...

14. Vanessa Hudgens

14. Vanessa Hudgens

High School Musical ile adını duyurmayı başaran Hudgens, Gimme Shelter'da Anges Bailey'i canlandırdı. Hamile bir genç kadının hayat mücadelesini anlatan dram filminde Hudgens'ı kolayca tanımak pek mümkün değil.

15. Ata Demirer

15. Ata Demirer

Senaryosunu kendi yazdığı Olanlar Oldu filminde Zafer karakterinin yanı sıra yaşlı bir teyze olan Döndü karakterine de can veren Demirer, bu filmle birlikte oyunculuk yeteneğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir; 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
50
22
13
7
3
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
stravaganzza

9 harici nereye tanımıyoz belli kim oldukları