Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ön Yargılarınızı Yıkıp Hayatınıza Yeni Bir Bağımlılık Katacak Netflix'teki En İyi Kore Dizileri

Anasayfa > Cafe

Canımız Netflix, hem var olan hem de kendi orijinal Kore dizilerini bünyesine katmaya devam ediyor. Hem zaten Kore hayranları için hem de klasik şeylerden sıkılan diziseverler için yeni bir kan olan platform, sevenlerini daha çook mutlu edecek gibi.

My First First Love (İlk İlk Aşkım), IMDb: 7,6/10

Persona, IMDb: 6,7/10

Romance is a Bonus Book, IMDb: 8,0/10

Beautiful Gong Shim, IMDb: 7,4/10

Beautiful Gong Shim, IMDb: 7,4/10

Dram romantik konulu dizide, iki kız kardeşin ve iki erkeğin aşk hikayesi anlatılıyor. Abla, güzel bir görünüm de dahil olmak üzere her şeye sahip, küçük kız kardeşi ise yalnızca sıcacık bir kalbe. Günün birinde avukat bir adam çatı katına taşınırken, diğer adamsa çok zengin bir aileden çıkıp hayatlarına dahil olur...

İzlemek için tık tık.

The Beauty Inside, IMDb: 6,9/10

Hello, My Twenties (ya da 'Age of Youth'), IMDb: 8,3/10

Hello, My Twenties (ya da 'Age of Youth'),  IMDb: 8,3/10

Yirmili yaşlarındaki beş kız, Fransızca’da “güzel bir zaman” anlamına gelen “Belle Epoque” adlı bir evde beraber yaşamaya başlarlar. Hepsinin farklı bir kişiliği, geçmişi ve sorunları vardır. Bu beş kıza ek olarak, evde başka bir varlığın yaşadığına -bir hayalet – inanmaya başlarlar ancak hepsi bu hayaleti farklı şekilde algılıyorlardır. Kızlar birbirlerini tanıyıp, yakınlaştıkça birbirlerinin sorunlarına daha fazla müdahil olmaya başlarlar. Dizi, bu beş kızın ilişkilerine, ailelerine, arkadaşlıklarına dair sorunları kadar borçlar, yarı zamanlı işler, alkol sorunları, umutlar ve hayaller gibi 20’li yaşlara dair ne varsa bünyesinde barındırıyor. 

İzlemek için tık tık.

The Third Charm (Üçüncü Şans), IMDb: 6,5/10

Weightlifting Fairy Kim Book Joo (ya da 'Sev Beni'), IMDb: 8,4/10

Doctors, IMDb: 7,7/10

Healer, IMDb: 8,5/10

Black, IMDb: 8,1/10

Temperature of Love (Aşkın Sıcaklığı), IMDb: 7,2/10

Kaynak 1, 2, 3

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
76
41
17
12
8
7
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?