Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Okul Gezisi İçin Topladıkları Parayı Kanser Tedavisi Gören Öğretmenlerine Veren Örnek Öğrenciler

-
Abone ol

Biriktirdikleri parayı öğretmenlerinin kanser tedavisi için veren bu örnek öğrenciler, öğretmenlerine duygu dolu anlar yaşattı...

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/candacelowry/the...

Bethlehem, New Hampshire' daki Junior Senior High School son sınıf öğrencileri, sınıf gezisi için topladıkları parayı, yakın zamanda nadir görülen bir kanser türüne yakalanmış okul müdürlerine vermeye karar verdiler.

Öğrenciler, okul müdürü Courtney Vashaw'ın tedavisi için yaklaşık olarak 8000 dolar bağışladılar.

Bir hafta önce öğretmenlerinin durumunu paylaşması üzerine, öğrenciler bir şey yapmaları gerektiğine karar verdiler ve aralarında oy kullandılar. Son sınıf öğrencilerinin tamamı bir karar verdi; 4 yıldır gezi için biriktirdikleri paranın her kuruşunun öğretmenleri için değeceğini düşündüler.

Ve oy birliği ile hocalarının tedavisine katkıda bulunmaya karar verdiler.

Tüm sınıf bir araya geldi ve hocalarına müthiş bir sürpriz yaptı.

Öğrencilerden Ian Baker öğretmenlerinin herkese karşı çok özverili ve sevecen olduğunu, onun için bir şeyler yapmak istediklerini söyledi.

Öğrencilerine her zaman diğer insanları düşünüp onlar için bir şeyler yapmalarını öğütledi Vashaw. Öğrencileri de ona yürekten inandılar.

Toplu kucaklaşma!

Şu anda izinli olup tedavi gören öğretmen Vashaw, eminiz ki yetiştirdiği bu inanılmaz öğrencileriyle gurur duyuyordur.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir