Ne Kadar Anormalsin?

Psikoloji Testleri-

Sonunda sizin ne ayak olduğunuzu söyleyecek o testi hazırladık. Bakalım ne kadar anormalsiniz?

1. Kolay bir soruyla başlayalım. Biri seni pencereden dalmış uzaklara bakarken gördü. Ne düşünüyorsundur?

Toplum mu insanı suça iter, onu düşünüyorumdur.
Ay her şeyde bir anlam aramayın. Duruyorumdur işe öyle!
Evi yakmayı düşünüyordumdur. Ne düşünücem?
Bir sıkıntım vardır elbet.

2. İnsanların doğal saç renklerine bir renk daha ekleme şansınız olsa bu hangi renk olurdu?

Yeşil
Mavi
Hepsinden karışık!
Pembe

3. Mesela kendini övmek istedin, hangi cümleyle kendini översin?

Ben anlatılmaz yaşanırım.
Ay ben gülerim.
Kendini övmek biraz ayıp sanki.
En güzel duyguların katiliyim.
Starlık benim hamurumda var.

4. Aşağıda kadına sarılan adamın o anda aklından geçenleri tahmin edebilir misin?

"Bağlandı bu bana iyice, saf mı ne?"
"Tokası kafama battı dingilin."
"Önce onu merdivenden aşağı atıcam, sonra da kendimi."
"Benden iyisini bulamaz yeminle."

5. Tipiniz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ablan star bebeğim.
Olanla yetiniyorum.
Acayip hayvanlara benzirem.
Tipsizim lan ben.

6. Son olarak garip bir soru olacak ama farklı bir şey doğurma şansınız olsa ne doğurmak isterdiniz?

Ejderha doğurabilsem en az 12 tane doğururum!
Hiçbir şey bir bebek doğurmaktan daha güzel olamaz.
Doğurmuşken altın yumurtlarım ben.
Taş doğurup o taşları test editörünün kafasına atardım.

Anormalliğin parlayan yıldızısın!

Sen koca bir patates tarlasında yetişen ananassın tatlım. Seni kafanda beyaz bir donla bakkala giderken görmüşler, pencereden sokaktan geçenlere kırlent atarken görmüşler, yere uzanıp kaldırım öperken görmüşler. Herhangi bir insan sana merhaba dediğinde karşılığında neyle karşılaşacağını kestiremez bile. Ya aşırı zekadan bu hale geldin ya da küçükken kafana çok vurmuşlar. Başka hiçbir açıklaması olamaz. En normal halinde en az 4 tuhaf hareketin altına imza atıyorsun. Gerçek bir hunilisin. Tımarhaneye yatsan deliler önünde ceket ilikler, saygıda kusur etmez. Dünyayı rengarenk yapan gerçek bir çeşitsin!

Sen anormal değil değişiksin!

Ya annen seni doğuracağına taş doğursaymış taş! O pantolon o acayip gömlekler o parlak takılar nedir, Allah'ını seversen! İnsanın senin yanında yürümesi için kesinlikle cesarete ihtiyacı olması lazım. Değişiklikte bir markasın. Tatlım sen Amerika'da olsan bir star olurdun ama buralar hep Bağcılar. Adın çıkacak manyağa bu gidişle. Belki kendi kendine "ablan star bebeğim" diyorsun ama maalesef buralarda bilmem kimin çocuğu kafayı sıyırmış hep, diyorlar. Ne yapsan acaba bilemedik ki, moda işine girsen belki tutulursun, belki de bacadan kapıdan kovurulursun, sana da kefil olunmaz. Çılgınlığın ötesisin!

Tam normal olacaksın bir gülme geliyor!

Aslında içinde normal olmak isteyen bir taraf var. Gerçekten istesen normalleşebilirsin ama normallik durumu sana biraz komik geliyor. Her şeye gülüp duruyorsun, ciddiye alamadığın her durumda anormalleşiyorsun ki ciddiye aldığın çok az şey var. Yağmurlu havalarda pencereden insanların kafasına tükürmekle zaten normal olmaya çok uzaksın. Bu şekilde her şeye gülmeye devam edersen yakında çok temiz dayak yiyeceksin. Her şeyle dalga geçmeyi en azından bırakırsan çevrendekiler biraz soluk alır. Hor görme bu kadar insanları. Bu testi çözerken de burun kıvırıp dalga geçtiğine eminiz. Pis, emek var burada emek!

Şoktayız, tamamen normalsin!

Herkesin yarı deli olduğu bu dünyada nasıl normal kalabildin, inanılır şey değil. Normal herhangi bir insan bulamadığımız için görselde çiçekli saksı kullandık. Sen neredeyse yaşayan mucizesin, bu devirde normal insanı kim kaybetti de biz bulduk hayret ettik. Lütfen kendinin kıymetini bil. Etrafındakiler de seni baş üstünde taşımalı ve türünün son örneklerinden biri olduğun için seni koruma altına almalı. Bir saksıdaki çiçek gibi özenle saklanıp büyütülmesi gereken bir değersin ponçik. Rabbim çoğaltsın. Hasret kaldık senin gibilere. Annengiller çok şanslı!

A post shared by @onediocomtest on

😎😎

A post shared by Onedio Goygoy (@goygoyonedio) on
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
belinay-bozkurt

Şoktayız, tamamen normalsin! Herkesin yarı deli olduğu bu dünyada nasıl normal kalabildin, inanılır şey değil. Normal herhangi bir insan bulamadığımız için görselde çiçekli saksı kullandık. Sen neredeyse yaşayan mucizesin, bu devirde normal insanı kim kaybetti de biz bulduk hayret ettik. Lütfen kendinin kıymetini bil. Etrafındakiler de seni baş üstünde taşımalı ve türünün son örneklerinden biri olduğun için seni koruma altına almalı. Bir saksıdaki çiçek gibi özenle saklanıp büyütülmesi gereken bir değersin ponçik. Rabbim çoğaltsın. Hasret kaldık senin gibilere. Annengiller çok şanslı!

burak-ozbek2

Şoktayız, tamamen normalsin! Herkesin yarı deli olduğu bu dünyada nasıl normal kalabildin, inanılır şey değil. Normal herhangi bir insan bulamadığımız için görselde çiçekli saksı kullandık. Sen neredeyse yaşayan mucizesin, bu devirde normal insanı kim kaybetti de biz bulduk hayret ettik. Lütfen kendinin kıymetini bil. Etrafındakiler de seni baş üstünde taşımalı ve türünün son örneklerinden biri olduğun için seni koruma altına almalı. Bir saksıdaki çiçek gibi özenle saklanıp büyütülmesi gereken bir değersin ponçik. Rabbim çoğaltsın. Hasret kaldık senin gibilere. Annengiller çok şanslı!

cikolatali-pasta

Tam normal olacaksın bir gülme geliyor! Tam normal olacaksın bir gülme geliyor! Aslında içinde normal olmak isteyen bir taraf var. Gerçekten istesen normalleşebilirsin ama normallik durumu sana biraz komik geliyor. Her şeye gülüp duruyorsun, ciddiye alamadığın her durumda anormalleşiyorsun ki ciddiye aldığın çok az şey var. Yağmurlu havalarda pencereden insanların kafasına tükürmekle zaten normal olmaya çok uzaksın. Bu şekilde her şeye gülmeye devam edersen yakında çok temiz dayak yiyeceksin. Her şeyle dalga geçmeyi en azından bırakırsan çevrendekiler biraz soluk alır. Hor görme bu kadar insanları. Bu testi çözerken de burun kıvırıp dalga geçtiğine eminiz. Pis, emek var burada emek!

nazli-gumusdagli

hayir ben bunu ciddiye aliyorum ve insanlari hor görmuyorum burda bir emek var ve saygi duyuyorum

theprofstriker

Sen anormal değil değişiksin! Sen anormal değil değişiksin! Ya annen seni doğuracağına taş doğursaymış taş! O pantolon o acayip gömlekler o parlak takılar nedir, Allah'ını seversen! İnsanın senin yanında yürümesi için kesinlikle cesarete ihtiyacı olması lazım. Değişiklikte bir markasın. Tatlım sen Amerika'da olsan bir star olurdun ama buralar hep Bağcılar. Adın çıkacak manyağa bu gidişle. Belki kendi kendine "ablan star bebeğim" diyorsun ama maalesef buralarda bilmem kimin çocuğu kafayı sıyırmış hep, diyorlar. Ne yapsan acaba bilemedik ki, moda işine girsen belki tutulursun, belki de bacadan kapıdan kovurulursun, sana da kefil olunmaz. Çılgınlığın ötesisin!

Başlıklar

RengarenkStar tv
Görüş Bildir