Görüş Bildir

etiket Meyve Seçimlerine Göre Hangi Pastel Renk Senin Enerjine Uyuyor?

Anasayfa > Test > Karakter Testleri

Senin ruhunla eşleşen pastel renk hangisi?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Evet ilk meyvemizle başlayalım!

Portakal
Portakal
Nektari
Nektari
Elma
Elma
Muz
Muz

3. Seç bakalım!

Ahududu
Ahududu
Böğürtlen
Böğürtlen
Çilek
Çilek
Yaban mersini
Yaban mersini

4. Seç bakalım!

Ananas
Ananas
Mango
Mango
Çarkıfelek
Çarkıfelek
Papaya
Papaya

5. Seç bakalım!

Kayısı
Kayısı
Kiraz
Kiraz
Şeftali
Şeftali
Erik
Erik

6. Seç bakalım!

Kavun
Kavun
Üzüm
Üzüm
Kivi
Kivi
Karpuz
Karpuz

7. Seç bakalım!

İncir
İncir
Ejder Meyvesi
Ejder Meyvesi
Liçi
Liçi
Durian
Durian

8. Son bir tane daha seçer misin?

Greyfurt
Greyfurt
Avokado
Avokado
Nar
Nar
Portakal
Portakal

Şeftali rengi!

Şeftali rengi!

Senin enerjine uyan renk Şeftali! Sen tam bir aşk insanısın. Ancak aşkı da en uçlarda yaşıyorsun; nefreti de. Enerjin ise oldukça yüksek. Yerinde duramıyorsun ve kıpır kıpırsın. Doğal ve ihtiraslısın da ayrıca. Bu özelliklerinden dolayı çoğu kişi seni çocuksu bulsa da senden vazgeçemiyorlar. Çünkü var mı senin gibi eğlencelisi?

Bebek mavisi!

Bebek mavisi!

Senin enerjine uyan renk Bebek mavisi! Senin için söylenebilecek en doğru şey, sezgilerinin oldukça kuvvetli olması. Bazıları çok okumakla, bazılarıysa çok yaşamakla bazı şeyleri bilir. Sen ise bunları yapmaya gerek kalmadan bilirsin. Ee dedik ya, sezgi ustasısın diye. Ayrıca çok barışçıl bir yapın var, kavgayı hiç sevmiyorsun; rahatsız da oluyorsun. Bunun yanında cömertsin, sakinsin ve pek tabii ki fantastiksin!

Limon sarısı!

Limon sarısı!

Senin enerjine uyan renk Limon sarısı! Senin için söylenebilecek ilk söz, iyimser olmalı. Senin üstünden çok büyük bir oyun oynansa bile, sen bunu fark edemeyecek kadar iyimsersin. Bu demek değil ki, saf salaksın. Aksine bunları sen de fark ediyorsun; ancak sadece kötüye yorma gibi bir alışkanlığın yok. Çok iyi bir hayvanseversin. Öyle yok 'ben kediciyim', yok 'ben köpek insanıyım' tarzı da değil, hayvanların sevilmeyi hak ettikleri için seviyorsun.

Leylak!

Leylak!

Senin enerjine uyan renk Leylak! Yeni fikirlere, insanlara ve deneyimlere açıksın. Bunun yanında öte dünyanın insanı olduğunu söylemek gerek, bu yüzden arkadaşların arasında 'Peygamber gibi adam', 'Melek gibi kadın' olarak tanınıyorsun. İyiliğin sonradan olma değil, doğuştan: Yaratılışın ve varoluşun öyle! Yapacak bir şey yok :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
274
155
76
45
19
12
9
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
0nur0zdemir

Senin enerjine uyan renk Leylak! Yeni fikirlere, insanlara ve deneyimlere açıksın. Bunun yanında öte dünyanın insanı olduğunu söylemek gerek, bu yüzden arkad... Devamını Gör