Görüş Bildir
Haberler
Meyve Seçimlerine Göre Hangi Pastel Renk Senin Enerjine Uyuyor?

etiket Meyve Seçimlerine Göre Hangi Pastel Renk Senin Enerjine Uyuyor?

Senin ruhunla eşleşen pastel renk hangisi?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Evet ilk meyvemizle başlayalım!

3. Seç bakalım!

4. Seç bakalım!

5. Seç bakalım!

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Seç bakalım!

7. Seç bakalım!

8. Son bir tane daha seçer misin?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Şeftali rengi!

Şeftali rengi!

Senin enerjine uyan renk Şeftali! Sen tam bir aşk insanısın. Ancak aşkı da en uçlarda yaşıyorsun; nefreti de. Enerjin ise oldukça yüksek. Yerinde duramıyorsun ve kıpır kıpırsın. Doğal ve ihtiraslısın da ayrıca. Bu özelliklerinden dolayı çoğu kişi seni çocuksu bulsa da senden vazgeçemiyorlar. Çünkü var mı senin gibi eğlencelisi?

Bebek mavisi!

Bebek mavisi!

Senin enerjine uyan renk Bebek mavisi! Senin için söylenebilecek en doğru şey, sezgilerinin oldukça kuvvetli olması. Bazıları çok okumakla, bazılarıysa çok yaşamakla bazı şeyleri bilir. Sen ise bunları yapmaya gerek kalmadan bilirsin. Ee dedik ya, sezgi ustasısın diye. Ayrıca çok barışçıl bir yapın var, kavgayı hiç sevmiyorsun; rahatsız da oluyorsun. Bunun yanında cömertsin, sakinsin ve pek tabii ki fantastiksin!

Limon sarısı!

Limon sarısı!

Senin enerjine uyan renk Limon sarısı! Senin için söylenebilecek ilk söz, iyimser olmalı. Senin üstünden çok büyük bir oyun oynansa bile, sen bunu fark edemeyecek kadar iyimsersin. Bu demek değil ki, saf salaksın. Aksine bunları sen de fark ediyorsun; ancak sadece kötüye yorma gibi bir alışkanlığın yok. Çok iyi bir hayvanseversin. Öyle yok 'ben kediciyim', yok 'ben köpek insanıyım' tarzı da değil, hayvanların sevilmeyi hak ettikleri için seviyorsun.

Leylak!

Leylak!

Senin enerjine uyan renk Leylak! Yeni fikirlere, insanlara ve deneyimlere açıksın. Bunun yanında öte dünyanın insanı olduğunu söylemek gerek, bu yüzden arkadaşların arasında 'Peygamber gibi adam', 'Melek gibi kadın' olarak tanınıyorsun. İyiliğin sonradan olma değil, doğuştan: Yaratılışın ve varoluşun öyle! Yapacak bir şey yok :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
274
155
76
45
19
12
9
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
0nur0zdemir

Senin enerjine uyan renk Leylak! Yeni fikirlere, insanlara ve deneyimlere açıksın. Bunun yanında öte dünyanın insanı olduğunu söylemek gerek, bu yüzden arkad... Devamını Gör