Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Melih Gökçek'le Bir Olup Mansur Yavaş'ın Belediyecilik Anlayışını Eleştirmeye Çalışan Savcı Sayan'a Ağrılı Bir Vatandaştan Kapak Gibi Cevap

-
Abone ol

Biraz ağır olmuş... 😂

Kaynak: https://twitter.com/kapaksesigeldi/

Ankara'da geçtiğimiz ay gerçekleşen kar yağışında hayat olumsuz yönde etkilenmiş, bazı yollar kapanırken ulaşımda da sıkıntılar oluşmuştu..

Ankara Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin çalışmalarına rağmen yoğun devam eden yağış trafiği etkilemişti. Özellikle yazlık lastiklerle yola çıkanların sorunlar yaşadığı ulaşım konusunda sosyal medya da çalkalanmıştı.

Fırsattan istifade etmeye çalışan Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek sosyal medyadan topladığı fotoğraf ve paylaşımları alıntılayarak paylaşmıştı.

Mansur Yavaş'ı ve CHP'yi eleştiren İ. Melih Gökçek, alaycı tavrıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a meydan okumuştu.

Videolarla da iddialarını desteklemeye çalışan İ. Melih Gökçek'e sosyal medyadan epey tepki gelmiş, hatta paylaştığı videolar ile fotoğrafların bir kısmının eski zamanlardan kalma olduğu ortaya çıkmıştı.

Kendi döneminde yaşananları ve Ankara'da 20 yıl boyunca yaptıklarını unutan İ. Melih Gökçek'in hafızası sosyal medyada yapılan paylaşımlarla tazelenirken, kendisine tabii ki destek de bulmuştu.

Detaylar için: 👇

Melih Gökçek Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Sıkıntı Yaşanan Ankara'da Mansur Yavaş'ı ve CHP'yi Eleştirdi, Ortalık Karıştı! - onedio.com
Melih Gökçek Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Sıkıntı Yaşanan Ankara'da Mansur Yavaş'ı ve CHP'yi Eleştirdi, Ortalık Karıştı! - onedio.com

O desteklerden bir tanesi Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'dan gelmişti.

Başkentin Mansur Yavaş tarafından iyi yönetilemediğini iddia eden Savcı Sayan, Ankara'ya destek olmak için ekiplerini seferber edebileceğini söylemişti.

Ancak kar yağışının artmasıyla hayatın olumsuz yönde etkilendiği Ağrı'da bir vatandaş tam tersini düşünüyor!

twitter.com

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın paylaşımına rağmen şehirde yardıma muhtaç olduklarını ifade eden Muhammed Abramovich isimli kullanıcı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan yardım beklediklerini ifade etti.

Ne diyelim? Mansur Yavaş bu tartışmayı ciddiye alarak cevap vermez, Ağrı'ya yardım götürmek için çabalar ama Ağrılı vatandaşların şikayeti de ortada... Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehmethan-zeki

Mansur yavaş MHP den aday olunca herkes karşıydı chp den aday olunca herkesin sevgilisi oldu nasıl iş bu anlamadım Kendi fikrinizi savunmayan insanı kötülemeye, savunan insanı da yüceltmekte üstünüze yok

corpse-bride

mhp ümmetçi kafadan ondandır

muhalif-kursad-zafer

Vallâ balım, sen birbirlerinin şeref ve nâmuslarına edilmedik lâf bırakmayan Erdoğan ve Bahçeli'nin ittifak kurmasından iğrenmiyorsan mîdesizliğinle Mansur Yavaş'ın adaylığı üzerine de hazımsızlık göstermeyeceksin..

oguz-yurtcu1

Beypazarı Başkanı iken yaptıklarını bilip de oy verdiği parti hakkında fanatik olmayan herkes takdir ediyor Ankara ilimizde (1999-2009) ancak o devirde birisi, başka birisi ile arası bozukken "Ben insanlarla dolaşıyorum sen bozkurtlarla devam et " demişti. Mansur Yavaş bazılarının gözünde o zaman da insan değildi, şimdi zaten değil :)

omeravc912gmail.com

şaka gibiler :D

speedkills

devletin savcısına bak :D Bu ülke iyi ayakta kalıyor he.

janset-cataltug

“Savcı” adamın adı ve Ağrı’nın Akp’li belediye başkanı. Ancak kendisi bir zamanlar CHP’nin MYK üyeliğini yapmıştı, Deniz Baykal’ın genel başkanlıktan ayrılması ile o da partiden ayrıldı ve Akp’ye katıldı.

arzu-dibirova

Savcı Bey dansöz yanı🙈😀

arzu-dibirova

Savcı Bey dansöz yanı🙈😀

speedkills

böyle adamlar chp de pek barınamaz zaten. Barınacağı yere gitmiş bir nevi hak ettiği yeri bulmuş:))

oguz-yurtcu1

sdmsldmsldfmslfdkslfkesfop güldüm hakkını helal et üstad

saian-ss

oohhhh taşşaklarım serinledi =)

liar

Şunların hepsini toplasan 1 adam etmez.

muhalif-kursad-zafer

Matematik olarak doğru.. Sayan ve Gökçek iki yanlış olarak Yavaş gibi tek doğruyu eksiye düşürürler..

liar

Haklısın hocam.

Görüş Bildir