Görüş Bildir
Haberler
Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Safiye Naci'yi Kaybediyor...

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Safiye Naci'yi Kaybediyor...

Müge Kakşi
13.02.2021 - 00:25

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda; Naci Safiye'nin önünde bayılır ve sedye ile taşınır. Safiye ise geçmişi hatırlayarak şok olur ve yine kendisini suçlar. Han Naci'ye kızarken İnci bu durumdan rahatsız olup Naci'yi savunur. En son Han yine kendi çöplüğünde cansız mankenle konuşurken Esra Han'ı görür ve ona seslenir. İşte Masumlar Apartmanı 22. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Özeti

İnci, eve girmiş, yepyeni bir maceraya ilk adımı atmıştır. Her ne kadar sağlam durmakta kararlı olsa da daha ilk günden yaşadıkları onu umutsuzluğa sürükler. Han, İnci'yi rahat ettirmek için elinden geleni yapar ancak Safiye'nin planları başkadır. Safiye, İnci'ye hayatı dar etmekle meşgulken Naci'den gelen bir sürpriz, bastırmaya çalıştığı duyguları tekrar canlandırır. Fakat Safiye direnmekte kararlıdır.

Gülben evdeki dengeleri korumaya çalışırken, Hikmet'in kafa karışıklığı İnci ve Safiye arasında yeni bir kriz yaratır. Neriman ise Ege ve Gamze'nin birlikteliğinin acısını henüz atlatamamışken bir de Gamze'nin entrikalarıyla uğraşmak zorunda kalır ve sonunda patlar. Gülru'nun gitmeden önceki son hamlesi ise Safiye'ye yıllar önce kapattığı bir kapıyı yeniden açtırır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın