Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Lise Sınavlarında Sinir Bozan 8 İnsan Tipi ve Gıcık Edici Davranışları

-

1. Kağıdım görünmesin diye kağıdın üstüne yatan inek arkadaşlar

Bu arkadaşlar genelde bencil olurlar,sadece kendilerini düşünürler ve siz onun hiç umrunda olmazsınız ama kendisi yapamadığı soruları rahatça size sorarlar hiç gocunmazlar.

2. 10. dakikada hocam buyrun diyerek sınavdan çıkan ve sonra da 100 alan adamlar

Genelde böyle tipler gece gündüz ders çalışan,tenefüslerde test çözen,hiçbir sosyal aktiviteye katılmayan,yalnız takılan tiplerdir.Çok ders çalışmaktan beyinleri yandığı için oturup muhabbet etmek isteseniz iki lafı bir araya getiremezler.

3. Sağa sola avanak avanak bakan öğrenciler

Bu öğrenciler sınav gününden bi gün önce bilgisayara oturmuş,gezmiş,tozmuş ya da sınav çalışmaya üşendiği için çalışmayan tiplerdir.Sınav sırasında çok masumdurlar ve bakışlarıyla sizi rahatsız ederler.

4. Hocam istediğimiz sorudan başlayabilirmiyiz? diyen sivri zekalar

Sanki önündeki kağıdı başkası kontrol ediyomuş gibi bu lafı söylerler,tek bir sınavda değil her sınavda aynı sözle hocayı rahatsız ederler.Hoca hayır dese ne yapıcaklar acaba?

5. Uyuz uyuz bakan asistanlar

Kopya verirsin bişi anlamazlar,kopya vermeden akıllı akıllı sınavına bakarsın bu sefer de sanki bişi yapıyomuşsun gibi dikerler gözlerini.

6. ''Şunu yaptınmı'' sorusuna ''hayır bi tek onu yapamadım'' diyen öğrenci tipi

O zaman içinizi bi hüzün kaplar ve dört gözle o soruyu ne zaman yapcak diye beklersiniz.Belki de yapmıştır ama vermek istemiyodur işte bunu anladığınız an onu oracıkta öldürmek istersiniz.

7. Hem sizden kopya çekip hemde ''aga eminsin deme'' diye soranlar

Bu insanlar işini garantiye almaya çalışan insanlardır.Sana o soruyu sorduğunda kopya vermekle ne kadar büyük bi hata yaptığını anlarsın.

8. Burnu akıpta silmeyi akıl etmeyen uyuzlar

Sadece kendilerini düşünürler,sizin rahatsız olmanız onlar için hiç bi anlam ifade etmez.Sınav boyunca burnunu çekip herkesi rahatsız ederler.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
inpefess

Sınav kağıdını alır almaz sorulara göz gezdirip tüm sınıfın duyabileceği şekilde 'Çok Zor' diye fısıldayan çıkıntıları da unutmayalım :D

Görüş Bildir