Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kuş Öldü Beybi! Penisine Yüzük Takıp İki Gün Boyunca Acıdan Kıvranan Gencin Hazin Hikayesi

950PAYLAŞIM

Kurban olduğum Rabbim kimseyi geri zekalı yaratmasın dedirten ibretlik bir hikayeyle karşı karşıyayız. Şöyle bir sahne gözünüzün önüne getirin. Birkaç itfaiyeci ve doktorlardan oluşan ekip sizi yatırmış penisinizdeki yüzüğü çıkartmaya çalışıyor. Allah göstermesin.

Çin’in Guangxi eyaletinden Liuzhou adında 18 yaşında genç bir adam...

Kendisini çaresizce itfaiyecilerin ve doktorların eline bırakıp uzanmış yatıyor. Külodu inik vaziyette. Ufaklığın etrafı buz torbalarıyla sarılı. Neden mi? Bize kalırsa kafası çalışmadığı için.

E be adam insan penisine nişan yüzüğünü niye takar?

Bakın nasıl sığdırdı falan gibi boyutsal muhabbetlere hiç girmeyeceğiz. Onu siz kendi aranızda tartışırsınız artık. Biz olayın hikaye kısmını anlatacağız size. Bu adam neden olduğunu bilmediğimiz bir sebepten ötürü penisine nişan yüzüğünü takıyor ve inanması güç ama iki tam gün boyunca da bu şekilde dolaşıyor.

Peki sonra ne mi oluyor?

Bu genç adam "yandım Allah" diye bağıra bağıra yardım istiyor. Demek artık yüzük nasıl sıktıysa dayanamadı gariban.

90 dakika kora kor bir mücadele.

Hastanede doktorlar ve itfaiyecilerden oluşan ekiple yüzük arasında tam 90 dakikalık kora kor bir mücadele geçiyor. Sonunda galip gelen taraf doktorlar ve itfaiyecilerin oynadığı takım oluyor. Yüzük kesiliyor ve Liuzhou serbest kalıyor. Ya da küçük Liuzhou mu demeliydik?

Bu çok önemli operasyondan parça parça görüntüler, Çin’in sosyal medya sitesi Weibo’da yayınlanmış.

Görüntülerde penisi üzerinde buz torbaları olan genç bir adam görünüyor ve elbette o küçük yüzüğü kesmek ve penisi kurtarmak için canla başla çalışan itfaiye erleri!

Sohu haber sitesindeki bilgiye göre genç adam 2 gündür penisine taktığı yüzükle dolaşıyormuş fakat ağrı dayanılmaz hale gelince yardım istemek zorunda kalmış.

Vallahi o itfaiyecilere doktorlara ne kadar dua et az!

İtfaiyecilerin evdeki çabası yetersiz kalmış.

İtfaiyeciler yüzüğü evde çıkartamayınca olay hastaneye oradan sosyal medyaya intikal etmiş ve Liuzhou artık tahmin edebileceğiniz gibi dünyaca ünlü bir fenomen!

Hala kimse yüzüğü neden penisine taktığını bilmiyor.

Olay gizemini tamamen korumaya devam ediyor. Aman evladım bir sefer bir aptallık yaptın. Gözünü seveyim bir daha böyle saçma sapan işlere kalkışma. Maazallah kangren olur doktorlar bu sefer yüzüğü değil ufaklığı komple kesip almak zorunda kalırlar. Ve siz değerli okurlarımız... Siz de lütfen böyle şeylere özenip evinizde barkınızda olmayacak işler denemeye kalkmayın. Hepinize kucak dolusu sevgilerimizi göndererek bir içeriğimizin daha sonuna geldiğimizi hatırlatıyor ve sizlere veda ediyoruz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
coolstar

çindeyse sıkıntı yok kendi kendine neden düşmemiş yüzük bi tek onu anlamadım :S

spaceman

aleti kesip ataydınız lazım değil belli ki :D Yüzük kurtulurdu hiç değilse

the_war

Kendisine yapılanı hazmedemeyen yüzük, intikamını feci almış.

tc-ismail-koksal

10 luk somun soksaysın a.q

tc-ismail-koksal

Eni boyu olayına hiç giremiyorum, tam girecem bi gülme geliyor. Yüzüğe girebildiğine göre...

hicviye-naziri

Adam belki tam seks öncesi evlenme teklif edecekti.

Görüş Bildir