Koruma Görevini Üstlendikleri Ünlülerden Yakışıklılıklarıyla Rol Çalarak Dibimizi Düşüren 14 Bodyguard

-
Abone ol

Alev aldı buralar...😍

1. Cardi B’nin koruması:

www.instagram.com

Sadece kendisi değil, koyduğu fotoğraflar ile yanında her zaman yer alan Cardi B'nin koruması da son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor. Adı Price olan bu genç adamın şimdiden Instagram hesabında 15 bin takipçisi oldu bile!

www.instagram.com

Ayrıca kendisi oldukça dikkat çektiği için Twitter'da da kendisi hakkında birçok paylaşım yapılmıştı.

2. Justin Bieber’ın koruması:

www.instagram.com

Bieber'ın güvenlik şefinin adı Michael Arana. Kendisi ünlü yıldızın koruma takımının başı. Justin ile oldukça yakın bir ilişkileri olan Micheal, Justin'in kendi hayatı belgesel olarak yayınlandığında oldukça anlamlı bir yazı da yazmıştı.

3. Karl Lagerfeld’in koruması:

www.instagram.com

Geçtiğimiz yılların başlarında hatırlarsanız Chanel'in yaratıcı direktörü olan Karl Lagerfeld'i kaybetmiştik. 44 yaşındaki Sebastien Jondeau ise yıllarca ünlü ismin özel korumalığını yaptı. 20 yıl boyunca birlikte çalışan ikilinin arası o kadar iyiymiş ki Lagerfeld, Sebastien'i Chanel'in şovlarına bile çağırıyormuş. 2019 Bahar/Yaz koleksiyonunu ise kendisi taşımış.

4. Kylie Jenner'ın koruması:

www.instagram.com

Kardashian ve Jenner ailesinin özel koruması olan Tim Chung, sadece Kylie değil bir zamanlar da Kim için çalışıyordu. Eski bir polis olan Tim, günümüzde moda sektörüne de girmiş durumda. Ünlü bir araba markasının tanıtım filminde oynadığını da eklemeden edemedik.

5. Ezra Miller'ın koruması:

www.facebook.com

Tabi ki de Ezra Miller'ın standart birini yanında çalıştırmasını bekleyemezdik. Özel koruması olan Gu Rubee hem kişiliği hem de oldukça ilham verici giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

6. Paris Hilton’un koruması:

Bundan birkaç yıl önce, kendisinin altıya yakın koruması olduğunu öğrenmiştik. Erkek arkadaşı ona oldukça değerli bir yüzükle evlenme teklifi ettiğinde sadece yüzüğünü koruması için ayrı bir korumayı işe almış.

7. Heidi Klum’un koruması:

www.instagram.com

Kendisi, koruması olan Martin Kirsten ile iki yıllık ilişki yaşadı. Hatta bazıları yakında bir bebek sahibi olacaklarını bile iddia ediyorlardı ama 2014 yılında ayrılılar. Tabii durum böyle olunca, Martin çalışmaya devam etmedi.

8. Bella Hadid’in koruması:

www.instagram.com

Bella'nın koruması olan Simon Newton, yanında onun kadar şık ve zarif durabilecek bir imaj çizmeye çalışıyormuş. Hatta kendisi işi bıraktıktan sonra, fitness modeli ve iş adamı olmuş!

9. Adele ve Lady Gaga'nın koruması:

www.instagram.com

Eski bir polis ve aynı zamanda Hollanda vatandaşı olan Peter Van Veen 205 yılında yapılan bir yarışmadan en iyi vücut yapıcı olarak ödül kazanmış. Bundan birkaç yıl sonra ise polisliği bırakıp, ünlülerin özel koruması olarak çalışmaya başlamış. Bu mavi gözlü beyefendi öncelerde Adele ile çalışıyor olsa da sonrasında Lady Gaga'yı koruma görevini üstlenmiş.

10. Kristen Stewart’ın koruması:

twitter.com

Kendisi o kadar ünlenmiş ki, Facebook  ve Twitter 'da kendisi için açılan hayran sayfaları bile mevcut. Ayrıca Nina Dobrev ve Melissa McCarthy'nin de korumalığını yapıyor.

11. Brooklyn Beckham ve Jennifer Lawrence'ın koruması:

www.instagram.com

Justin Riblet 2014 yılında Jennifer Lawrence'a koruma olduğu dönemde herhalde internet tarihinin en çok aranan koruması haline gelmişti. Bundan bir yıl sonra ise Brooklyn Beckam'ın güvenlik kadrosunda kendine yer buldu.  Kendisi New Jersey' Rurgers Üniversitesi'nde Kriminal Suçlar bölümünü okumuş. Sonra da Amerikan ordusu için görev yapmış.

12. Fergie'in koruması:

www.instagram.com

Pascal Duvier, Kardashian ve Jenner ailelerinin yanı sıra Katy Perry ile birlikte de çalışmış.

13. Jason Momoa'nın korumaları:

twitter.com

Böylesine iri yarı bir adamı korumak için tek bir kişi yetmez diye düşünürken öğrendiğimize göre zaten birkaç tane koruması varmış. Korumaya ihtiyacı yokmuş gibi görünse de, bütün ünlüler buna ihtiyaç duyuyor.

14. Beyoncé'nin koruması:

Dünyaca ünlü Beyoncé'nin koruması olan Julius De Boer, magazincilerin de odağında desek yalan olmaz. Kendisi beş dil biliyor ve özel bir güvenlik şirketi var.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abrakadavra

Mamoa 'nın korumaya mı ihtiyacı var :D

veli-durak

#13 daha çok Jason Mamoa onların koruması gibi duruyor :))

asude-dogel

abartmissiniz

medusayla

205 yılında yapılan yarışma.. evet, muhteşem.

fakyuol

Yorumlar tek yürek 😂

Görüş Bildir