Görüş Bildir

etiket Koronavirüs Hastası Kadın, Sahilde Yakalandı: 'Ölmek İstemiyorum'

Haberler
> Koronavirüs Hastası Kadın, Sahilde Yakalandı: 'Ölmek İstemiyorum'

Antalya'da Konyaaltı Plajı'na giden bir kadın 'Ölmek istemiyorum' diye bağırmaya başladı. Dilek M. isimli kadının koronavirüsten pozitif olduğu anlaşıldı. 

DHA'nın aktardığı bilgiye göre, Antalya'da oturan Dilek M. 5 yaşındaki kızı ile Konyaaltı Sahili'ne geldi. Kızı denize girerken plajda oturan Dilek M., 'Ölmek istemiyorum' diye bağırdı. 

Çevresinde denize girenlerin 'Sıkıntın nedir' sorusuna koronavirüs olduğunu ve ölmek istemediğini belirtti.

Sahilde güneşlenenler kadının zaman zaman yere tükürmesinden de rahatsızlık hissedip yakınından uzaklaştı.

Sağlık personeli elini tutarak teselli etti.

Sağlık personeli elini tutarak teselli etti.

Sağlık ekiplerinin sahile gelmesi beklenirken sahilde görevli belediye personeli kadının yakın çevresini dezenfekte etti. Koruyucu elbise, eldiven ve maskesini takıp sahilde kadınla görüşen sağlık personeli gözyaşı döken Mutatoğlu'nu teselli etti.

Kadının 'Ölmek istemiyorum' sözü üzerine sağlık personeli elini tutmasını istedi. Sağlık personeli gözü yaşlı kadının elini tutarak ona destek verdi. Kadın ve kızının elini bırakmayan sağlık çalışanı, anne ve kızı teselli ederek ambulansa götürdü. Hasta kadın ambulansa giderken sağlık çalışanlarının insanları iyileştirmesini istedi.

Kadının yanında sahile getirdiği iki valiz ise dezenfekte edildikten sonra polis tarafından kaldırıldı. Dilek Muratoğlu ambulansa bindirilerek kontrol için Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
236
59
34
23
8
3
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
daredevil.

Ölmek istemiyorsan sahilde işin ne, bre kaltak? Başkaları da ölmek istemiyor, yarak yemeye mi çıktın dışarıya!

ckkenon

Bence gayet güzel 2 adet soru, teşekkürler daredevil.

Bilirkişi Raporu

Ölmek ve öldürmek istemiyorsanız sahile değil evinize gidin. Maskesini takan ve sosyal mesafeye uyan ölmez de öldürmez de.

Kuntay Sonmez

Ölmek istemiyorum öldürmek istiyorum