Görüş Bildir
Haberler
Kılıçdaroğlu: 'Bence Koalisyon Olmayacak, Perşembe Açıklarız'

Kılıçdaroğlu: 'Bence Koalisyon Olmayacak, Perşembe Açıklarız'

ATKN
12.08.2015 - 10:49 Son Güncelleme: 12.08.2015 - 12:10

Koalisyon görüşmelerinin nihai sonucunun açıklanmasına bir gün kala meslek örgütleri temsilcileriyle görüşen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun, “Bence koalisyon olmayacak, Perşembe günü açıklayacağız” dediği öğrenildi. Kılıçdaroğlu’nun gerekçe olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın etkisini gösterdiği belirtildi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk Tabipleri Birliği (TTB), Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği (TMMOB), Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu ve Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu temsilcilerini kabul etti. 

Kılıçdaroğlu’nun görüşmede STK yetkililerine, “Bence koalisyon olmayacak, perşembe günü açıklayacağız” dediği öğrenildi. Görüşmeye CHP Genel Başkan Yardımcıları Selin Sayek Böke ve Yakup Akkaya da katıldı.

Görüşmenin en önemli konusunu CHP ile AKP arasında bir süredir devam eden ve perşembe günü Kılıçdaroğlu ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun son noktayı koyacağı koalisyon görüşmeleri oldu.

Cumhuriyet'ten İklim Öngel'in haberine ve edinilen bilgiye göre, daha önce de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın etkisi nedeniyle koalisyonun zor olduğunu vurgulayan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Bence koalisyon olmayacak, perşembe açıklayacağız” dediği öğrenildi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Murat

Sanırım şuan RTE den mutlusu yoktur. Kara planları tuttu seçimde tek iktidar olarak geri dönecekler

Pasif Kullanıcı

her ne halt olursa olsun bırakın koalısyonu siyaseti. biz artık ŞEHİT İSTEMİYORUZ. CANIMIZ YANSIN İSTEMİYORUZ NE HLT YERSENİZ YİYİN AMA SU SEHİTLERE Bİ SON V... Devamını Gör

Faruk Başeğmez

tabi olmayacak amk yeni mi anladın :) erdoğan ne diyorsa davutoğlu onu yapıyor farklı bişey yapamaz ki :) ey cidi eyy olan bize olur yine onlar saraylarda ka... Devamını Gör