Kanımız Dondu! Eski Mesleği Olan Gözlükçülüğü Bırakıp Sadece Köpek Gibi Davranarak Aylık 6 Haneli Geliri Olan Kadın

647PAYLAŞIM

Köpek maması da yenmez gibi ama... 🤮

Kaynak: https://www.ladbible.com/news/weird-21-y...

Kendini her zaman köpek gibi hisseden Jenna Phillips gözlükçülük yaptığı mesleğini bırakıp hayalindeki hayatı yaşamaya başladı.

21 yaşındaki Jenna şu an köpek gibi davrandığı videoları paylaşarak ya da satarak ayda 6 haneli bir para kazanıyor.

Jenna köpek gibi geçirdiği günlük hayatını TikTok'ta da paylaşıyor ve şimdiden 120 binden fazla takipçisi var.

Neler yapıyor derseniz, top kovalıyor, yerlerde yatıp yuvarlanıyor ve mama yiyor.

Videolarını almak isteyen birçok müşterisi olan Jenna her bir videodan 1000 dolar kazanıyor.

Yaşamı hakkında ise şunları söylüyor:

"Köpek gibi hissediyorum. Etrafta dolaşıyor, oyun oynuyorum. Ben zaten hep köpek gibi davranırdım ama cinsellik açısından böyle değildim. Şimdi her anlamda köpek gibi davranıyorum. Birisinin beni topu getirdiğim zaman takdir etmesine bayılıyorum. Benim gibi olan insanlar genellikle eşcinsel erkekler. Gözlükçüyken buradan kazandığımın 4'te 1'ini bile kazanmıyordum."

"Bazı insanların çirkin istekleri olabiliyor. Mesela gerçek bir köpek ile ilişkiye girmemi isteyenleri direkt olarak reddediyorum."

Merak edenler için Jenna'nın TikTok hesabını da böyle bırakalım:

👇

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dusunen_odun

Şahane!!

koray-polat

Yorumları kes :) Sabah 9 akşam 6 kapalı bir yerde gösterilen yere oturup, gösterilen yere işeyen, söylenen saatte hep beraber yemek yiyip hep beraber işe dönen, ve bunu yılın en az 300 günü yapan insanlar, kadın köpek gibi davranıyor diye manyak ilan etmişler kadını. Neyse ki siz insan gibi yaşıyorsunuz evet.

kurtali1983

:)) Haklısın aslında. Kendi yaşadıgı hayattan şikayet etmeyen ve yaşadıgı hayattan zevk aldıgını söylediği halde empati yapmayı deneyip kendilerini kadının yerine koyanlar yapamayacaklarını anladıklarında karalamaya başlıyorlar. Yorumun çok uç noktalara dokunuyor ama bir çok insan anlamayacaktır.

candide

İkiyüzlüğün, cehaletin, primciliğin bu kadarı işte. Kendisi asla böyle bir iş yapmaz. Arkadaşı yapsa yerden yere vurur, çocuğu yapsa kapı dışarı eder ama olmaz! Burada farklı bir yorumla sivrilecek ya beyimiz! Sisteme karşı mücadele veren mükemmel bir birey olduğunu ispatlaması lazım. Sabah 9-6 çalışan adamlar olmasa Bütün gün boş yaptığın kafelerde önüne çay getiren olmaz, Adliyelerde kağıt işlerini yapacak olmadığından adım atamazsın Çocukluğunda önüne koydukları yemek bedavaya gelmiyor Buraya bu aptal yorumu yazarken kullandığın telefon ve ya internet de öyle. Bıktım sizin bu ikiyüzlü pembe panjurlu dünya triplerinizden. Oksijen israfı.

dilaylay92

kafayı yemiş diyecem de yok ya bu başka bişey bu ne aq!

teknobilimadami

dünyanın b..ku çıkmıştır.

hugi

Sahibelik fantezisinin bu kadar para ettiğini biliyoruz ama bunun haber değeri olduğunu bilmiyorduk. Şöyle olabilir, kendini eşcinsel bir erkeğe yada sapkın bir heteroye köpek olarak sunacak kadın varsa TL bazında 6 haneli para kazanabilir. Yeni arkadaşlar bilmez bu onedionun şeytan keçisi seven köle-sahibe pazarlamalarını izledi bu gözler hey yavrum hey.

Görüş Bildir