Kalbine Giden Yol Nerenden Geçiyor?

İlişki Testleri
428PAYLAŞIM

Hadi bakalım, kalbine giden yolun nerenden geçeceğine bakalım. 

O zaman testi çözmeye başlayabilirsin; 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Söyle bakalım, genelde kız/erkek arkadaşınla yemeğe gittiğinde hesap nasıl ödenir?

Genelde hesabı ben öderim.
Tabii ki de karşı tarafa ödetirim.
Alman usulü, ikimiz de ne yediysek onu öderiz.

4. Kendini en güvende ve rahat hissettiğin yer genelde neresi olur?

5. Peki sana 1 milyon TL versek ama kimseyle aşk yaşayamayacağını söylesek, kabul eder misin?

6. Her şeyi bırakıp uzaklara gitsen bu yer neresi olurdu?

İtalya
İsviçre
Avustralya
İzlanda
San Marino
Hong Kong

7. Ve son olarak, şu an kalbinin kırık olduğunu söyle bakalım. (Puanla bakalım)

Senin kalbine giden yol midenden geçiyor!

Senin kalbine giden yol midenden geçiyor. Çünkü yemek yemeyi çok seviyorsun. Eğer karşındaki insan da yemek yemeyi çok seviyorsa, senin kalbini çoktan çalmıştır. Sen yemek yerken, senin karşında öyle diyet yapan biri filan olmamalı. Çünkü sinirlerini zıplatıyor. O yüzden senin ilk kriterin kesinlikle yemek yemeyi sevmesidir. Eğer karşındaki kişi öyleyse, kalbini çoktan kazanmış olacak. :)

Senin kalbine giden yol dilinden geçiyor!

Vallahi canım, senin kalbine giden yol dilinden geçiyor. Eğer karşındaki insanın ağzı iyi laf yapıyorsa ve nerde ne konuşacağını biliyorsa, kalbine girmeyi çoktan başarmıştır. Senin için ilk kriter bu olmalı. Baktın konuşmayı bilmiyor, bomboş konuşuyor, orada ilişkini kesiyorsun. Ama seni dinleyip, dilinden bal damlıyorsa zaten kalbini çoktan kazanmış oluyor. :)

Senin kalbine giden yol gözlerinden geçiyor!

Senin kalbine giden yol gözlerinden geçiyor. Eğer karşındaki insanın gözleri sana güzel ve anlamlı bakıyorsa, o kişi çoktan kalbine girmeyi başarmıştır. Çünkü sen de biliyorsun ki, gözler kalbin aynasıdır. İlişkide en önem verdiğin şeylerden biridir gözler. O yüzden, karşındaki insan sana anlamlı ve hayat dolu bakıyorsa, sen zaten o kişiye çoktan kendini kaptırmışsındır.

Senin kalbine giden yol cebinden geçiyor!

Vallahi canım, senin kalbine giden yol cebinden geçiyor. Eğer karşındaki insanın biraz cebi doluysa, bu seni daha da mutlu ediyor. Sen de haklısın, bu devirde paran yoksa ne huzur ne de mutluluk var. O yüzden senin için ilk kriter olmasa bile en önemli olan kriterlerden biri paradır. Karşıdaki insan saygılı, dürüst ve güvenilirse aynı zamanda biraz da varlıklı ise çoktan kalbine girmeyi başarmıştır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Senin kalbine giden yol midenden geçiyor! Senin kalbine giden yol midenden geçiyor. Çünkü yemek yemeyi çok seviyorsun. Eğer karşındaki insan da yemek yemeyi çok seviyorsa, senin kalbini çoktan çalmıştır. Sen yemek yerken, senin karşında öyle diyet yapan biri filan olmamalı. Çünkü sinirlerini zıplatıyor. O yüzden senin ilk kriterin kesinlikle yemek yemeyi sevmesidir. Eğer karşındaki kişi öyleyse, kalbini çoktan kazanmış olacak. :)aslında evet.p

sueda-cetin

Senin kalbine giden yol midenden geçiyor. Çünkü yemek yemeyi çok seviyorsun. Eğer karşındaki insan da yemek yemeyi çok seviyorsa, senin kalbini çoktan çalmıştır. Sen yemek yerken, senin karşında öyle diyet yapan biri filan olmamalı. Çünkü sinirlerini zıplatıyor. O yüzden senin ilk kriterin kesinlikle yemek yemeyi sevmesidir. Eğer karşındaki kişi öyleyse, kalbini çoktan kazanmış olacak. :) lan aynen öyle bu çok doğru

nurcii

dilindenmiş..

mete-ozturk4

#5 havadan 1 milyon kazandım :D

aslium91

dil önemli :)

Görüş Bildir