Görüş Bildir
Haberler
İznik İçin Muhteşem Bir Videoya İmza Atıyorlar

İznik İçin Muhteşem Bir Videoya İmza Atıyorlar

Ugur Evin
20.08.2014 - 00:29 Son Güncelleme: 20.08.2014 - 10:37

İtso'dan Yine İznik Tanıtımına Muhteşem Katkı

İznik İçin Muhteşem Bir Videoya İmza Atıyorlar

İznik Ticaret ve Sanayi Odası İznik’in tanıtımı için dev bir katkı daha gerçekleştirdi. İTSO Başkanı Mahmut Dede, İznik’in tanıtım filmi ile yurt dışında ve değişik platformlarda İznik’in tanıtımı için destek oldu.

İTSO Başkanı Mahmut Dede “ Değişik platformlarda İznik’in tanıtımı amaçlı olan projede Boğaziçi Üniversitesinden gelen arkadaşlar ile Tarihi eserlerimizi müzik ve beraberindeki ekip ile İznik’i tanıtmak düşüncesindeyiz. İnşallah kısa zamanda gösterime girer ve başarılı olur, ekipteki tüm arkadaşlara ve bu projesini bizim ile paylaşan Uğur Evin'e teşekkür ediyoruz.” Dedi. Boğaziçi Üniversitesi dans kulubu ve 9 kisilik orkestra ile birlikte İznik’in değişik yerlerinde çekimler yaparak müzik eşliğinde bir İznik Tanıtım Video projesine İTSO Başkanı Mahmut Dede’nin desteği ile başladığını belirten İstanbul Teknik Üniversitesi 3.sınıf öğrencisi Uğur Evin “ Projemiz İTSO sponsorluğunda gerçekleşiyor. Amacımız İznik’i, tarihi eserlerimizi, Türkiye’ye, dünyaya duyurmak ve tanıtmak, yurt dışında eğitim alırken projelendirdiğim ve kendi bestemin olduğu bir müzik ile hayata geçirmeye başladığımız bu fikrimi desteklediği için İTSO başkanımız Mahmut Dede’ye teşekkür ederim.” Dedi.

Kaynak: Emir Rahmi Tansök

Proje Trailer'ını izleyebilir ve linkten takipte kalabilirsiniz:

http://www.facebook.com/UgurEvinOfficial

http://www.ugurevin.com

Kaynak: http://www.iznikrehber.com/haberler.p...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Gezsene Co

İznik gerçekten harika bir yer, İstanbul'a yakın olması ayrıca cezbedici detaylı anlatım için https://gezsene.co/2017/06/01/iznik-cilek-kiraz-toplama-cini-o... Devamını Gör