Görüş Bildir

İsmail Saymaz Paylaştı: Kara Çarşafla İstiklal Marşı Okutan İmam Hatip Lisesi Öğretmeni

Anasayfa > Video

Amasya Merzifon'daki Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde müzik öğretmeni kara çarşaf ile İstiklal Marşı'nı okuttu.

Kara çarşaf ile İstiklal Marşı okutulmasını Halk Tv'de yazan İsmail Saymaz, "Okul müdürünün eşi ve müdür yardımcısı kavga etmişti" dedi.

Kara çarşaf ile İstiklal Marşı okutulmasını Halk Tv'de yazan İsmail Saymaz, "Okul müdürünün eşi ve müdür yardımcısı kavga etmişti" dedi.

Saymaz yazısının devamında ise, 'Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, dün bir darp olayı ile haberlere yansımıştı. Okul müdür yardımcısı Mustafa Baş'ın, aynı zamanda eşi olan okul müdürü Saime Baş'ın odasında diğer okul müdür yardımcısı Ali Kaplan'a saldırdığı ortaya çıkmıştı. Saldırıya uğrayan Ali Kaplan kendisini odadan dışarı atmış ve kavga araya giren diğer öğretmenler tarafından ayrılmıştı. 9 Eylül'de yaşanan olay sırasında müdür Saime Baş da odadaymış. Kavganın, Eğitim Bir-Sen üyesi Ali Kaplan'ın daha önce Baş çifti hakkında usulsüz idari işlemler yaptıkları gerekçesiyle yaptığı şikayetten kaynaklandığı öne sürülüyor. Olayın ardından Ali Kaplan, polis merkezine giderek okul müdürü Saime Baş ve eşi Mustafa Baş hakkında şikayette bulunmuş' dedi.

Kaynak: Halk Tv

İşte o anlar:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
103
34
18
14
13
5
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?