Görüş Bildir

İşledikleri Suçlar Nedeniyle FBI'nın Güncel Listesinin En Üstünde Yer Alan 9 Azılı Suçlu

Haberler
> İşledikleri Suçlar Nedeniyle FBI'nın Güncel Listesinin En Üstünde Yer Alan 9 Azılı Suçlu

Suçları gerçekten mide bulandırıcı...

1. Jose Rodolfo Villarreal-Hernandez

1. Jose Rodolfo Villarreal-Hernandez

Meksika'da 'El Gato' olarak bilinen Hernandez, 2013 yılında bir kiralık katil olayına karışması ve Meksika'da bir uyuşturucu çetesini yönetmesi üzerine FBI tarafından aranıyor. FBI, Hernandez'i bulmaya yardım edecek kişiye tam 1 milyon dolar ödül koydu!

2. Alexis Flores

2. Alexis Flores

Daha önce çok sayıda sahte kimlik kullanan Alexis Flores'in suçu, 5 yaşındaki bir kız çocuğunu kaçırmak ve öldürmek! FBI, Flores için 100 bin dolar ödül veriyor.

3. Eugene Palmer

3. Eugene Palmer

Şu an 82 yaşında olduğu düşünülen Palmer, 2012'nin Eylül ayında oğlunun eşini tabanca ile vurarak öldürdü. FBI, Palmer'ı bulup teslim edecekler için 100 bin dolar veriyor.

4. Bhadreshkumar Chetanbhai Patel

4. Bhadreshkumar Chetanbhai Patel

ABD'de yer alan bir donut dükkanında eşi ile beraber çalışan Patel, dükkanda eşini sivri bir aleti kullanarak defalarca yaralama ve öldürme suçlarından dolayı aranıyor. FBI, Patel için 100 bin dolar ödül koyuyor.

5. Alejandro Rosales Castillo

5. Alejandro Rosales Castillo

Şu an 23 yaşında olan Castillo, 18 yaşındayken işlediği dehşet verici bir cinayetten dolayı aranıyor. Yakın bir arkadaşını kafasından vurarak öldüren Castillo, daha sonra cesedini ormana atmış. Yanında sürekli tabanca taşıdığı ve diğer insanlar için tehlike arz ettiği belirtilen Castillo'yu bulana 100 bin dolar verilecek.

6. Jason Derek Brown

6. Jason Derek Brown

Çok uzun süredir FBI'ın çok arananlar listesinde yer alan Brown, 2004 yılında silah kullanarak bir güvenlik görevlisini öldürme suçundan aranıyor. Brown aynı zamanda silahlı banka soygunu gerçekleştirmiş. Brown için koyulan ödül ise 200 bin dolar!

7. Arnoldo Jimenez

7. Arnoldo Jimenez

Yeni evlendiği eşini düğünlerinden yalnızca birkaç saat sonra öldüren Jimenez, FBI tarafından aranıyor. Görgü tanıklarının söylediğine göre Jimenez eşini önce arabasında öldürüyor ve daha sonra eve taşıyarak banyodaki küvete bırakıp kaçıyor. Jimenez'in başındaki ödül 100 bin dolar.

8. Robert William Fisher

8. Robert William Fisher

2001 yılında eşi ve iki çocuğunu öldüren Fisher, cinayetin ardından yaşadıkları evi patlayıcılar ile havaya uçuruyor. FBI'a göre son derece tehlikeli olan ve yanında sürekli olarak silah taşıyan Fisher'ın yakalanmasına yardımcı olacak kişilere 100 bin dolar verilecek.

9. Rafael Caro-Quintero

9. Rafael Caro-Quintero

Liste içerisinde sicili en kabarık isim olan Rafel Caro-Quintero, 1985 yılında Meksika Uyuşturucu ile Mücadele Dairesi'nde çalışan bir ajanı kaçırmak ve öldürmek suçundan arandığı gibi aynı zamanda bir uyuşturucu çetesine liderlik etme suçundan da aranıyor. Quintero'yu bulmaya yardımcı olacak kişilere tam 20 milyon dolar verilecek!

Bonus

Bonus

FBI'nın en çok arananlar listesinde yer alan Yaser Abdel Said, 'namusunu temizlemek' için iki kızını öldürmekten dolayı aranmaya başlamıştı. Uzun süre kaçak hayatı yaşayan Said, 26 Ağustos 2020'de yakalandı.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
24
10
9
2
2
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Naz

Size de şey oluyor mu ya, bunları yakalayıp teslim ediyorsunuz ve bütün dünya sizi kahraman ilan ediyormuş...Böyle çıkıp haberlere anlatıyormuşsunuz gibi hay... Devamını Gör

Özlem m.

Sonuncuyu anlik Ibrahim Tatlises sandim 😅

Geçen gün İnterpol'ün listesine baktım ben de. Adam zinadan aranıyor :d