Instagramcılar Buraya! İşte Dayanamayıp Önünde Fotoğraf Çektireceğiniz 34 İstanbul Duvarı

 > 
90PAYLAŞIM

İnsanlığın kendini anlatma, şehirleri kendi doğal ortamı haline getirme biçimlerinden biri graffiti. İstanbul’un yapısı da böyle işler için oldukça uygun.  Beyoğlu, Karaköy, Galata, Tünel; tarihi, yapısı ve kültür çeşitliliği itibariyle duvar çalışmalarının en sık rastlandığı yerlerden. Biz de son zamanların trendlerinden resimli duvar önünde fotoğraf çekinmeyi düşünerek, bu güzellikler gözden kaçmasın, görülüp değerlensin diye sizler için bir rehber hazırladık.

1. Galata

2. Beyoğlu

3. 

4. Beyoğlu

5. 

6. 

7. 

8. Galata

9. 

10. Karaköy

11. Karaköy

12. 

13. 

14. Taksim

15. 

16. Taksim

17. 

18. 

19. 

20. Asmalımescit

21. 

22. İstiklal

23. Galata

24. Karaköy

25. Karaköy

26. Karaköy

27. Karaköy

28. Karaköy

29. Karaköy

30. Karaköy

31. Karaköy

32. Taksim

33. 

34. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fenrken

Galatasaray Lisesinin yanındaki graffitileri de ekleseydiniz keşke. Bir de şu hands up resminden iki tane de bizim mahallede de var. Önceden de kasımpaşa otoparkında 40-50 metre boyunca graffitiler vardı ama üstünü boyadılar.

tugay-dereli

Beyoğlu yazdıklarının bile bir çoğu Karaköy. İyi olmuş galeriyi açtığın ; Karaköy'de fotoğraf çekilenlerden yürüyemiyorduk, artık iyice yürüyemeyiz.

harley-quinn

Böyle güzel bir şekilde duvarları değerlendiren insanlara çok teşekkürler.

Gizli Kullanıcı

Bunun İzmir versiyonunu talep ediyorum o.O

thpwrfra

reddedildi.

Gizli Kullanıcı

röddödöldö.

thpwrfra

Ne kadarda itici olduğunun farkındamısın. Belkide yorumun tutmadığı için bu kadar içerledin.

Gizli Kullanıcı

Kimseye kendimi çekici kıldırmaya çalışmıyorum, yapılan bir galeri var ve uğraşan arkadaşlardan İzmir'i talep ettim, Senin gibi sosyal medyayı egosuna meze edip dikkat çekmeye çalışan, ota boka yorum atıp saldırmaya çalışan eziklere inan aldırış etmiyorum. Bırak benim yorumum senin karakterin gibi tutmamış olsun. Başka kapıya.

thpwrfra

ne yazikki bu konu ilk yorumumdu. Genelde Okur Geçerim. Nedense o kadar salakça gelen talebinize "reddedildi" demek geldi içimden. Ha Birde o kadar çok beğendiysen istanbuldaki grafitileri alayım uçak biletini git fotoğraf çektirt instagramı'na koy bu kadar ağlama.

Gizli Kullanıcı

Kapesitenin algılamasına veriyorum bu talebi salakça bulmanı, gayet alakalı bir galeride yerli bi talepti. Uçak bileti yerine kendine başka yerlerden bilet al, sosyalleş biraz. Buralarda prim kasma. Önce söylediklerimi çıkart yalnız, fazla yer kaplamazsın. Boş beleş seni.

thpwrfra

Sosyalleşmek konusunda senmi benden ilerisin :) 16 ülkeye gittim ama bizim türk kızları kadar kendini beğenmişini görmedim. Pes doğrusu sana son sözüm okul hayatının eğitimini engellemesine izin verme. Git biraz kitap oku.

Gizli Kullanıcı

Çok özür dilerim bay 16 Ülke gezen, belki o ülkelerde senin gibi bayanlara saran hanzolar yoktur? Benim okul hayatım bitti, çalışma ve ebeveynlik hayatım bile başlayalı yıllar oldu. O okuduğun kitaplar sana ''tanımadığın insanlar hakkında fikir yürütme'' kısmını öğretemedi sanırım? Oyun dergileriyle karıştırıyor olmayasın?

thpwrfra

işte eğitimin tamamlanmamış melese orada.ebeveynlerin tam eğitememiş okul tam eğitememiş bari aile oldum havalarındasın ordan feyz al.Ve nereden başla biliyormusun benim yazdıklarıma cevap vermeyerek olabilir.hayır anlamıyorum ben bu kadar entry yazan birisi değilim "mal" kızın biri çıkıp kızlara saran hanzo falan diyor. Beni tanımaz nerede yaşadığımı bilemez ama saçma sapan fikirler yazabilir. Türkçe yazdım bunları ama hala anlamadıysan sana ingilizce,fransızca yazabilirim belki anlarsın Fanta Kılıklı.

Gizli Kullanıcı

Ya cümle kabalığına bak toplasan bir kelimelik ifaden yok. Gezeceğine anlatım diline çalışsaydın biraz. Dağarcığın kısıtlandı beni tekrar ediyorsun sus istersen artık? Başka şişireceğin boş özelliklerin varsa sana ayrı ''16 maddede Ünal'' diye galeri yapsınlar. Orada istediğin kadar takılırsın balon balığı.

thpwrfra

"Cümle kabalığı" değil "laf kalabalığı"dır.Burada Hem Yanlış yazım hemde Anlatım Bozukluğu var. "röddödöldö." değil "reddedildi"dir. Sizin gibi boş insanlar Canım türkçemizi ne hale getirdi. Ve yeter artık bana yazdırtma lütfen sus.

Gizli Kullanıcı

Şu anda yazıştığımız, karşılıklı konuşmadığımız için ''cümle kalabalığı'' gayet yerinde, ayrıca ''röddödöldö'' geyiğini senin gibi sosyal medyayı ego kasmak için kullanan birisinin bilmemesi garip. Tabii lütfen dediğin için susabilirim, zaten bildirimlerinden de sıkıldım.

problema

jamıryo

cagdasertug

4 de benim de var resmim :) çoğu karaköyde bunların

Görüş Bildir