Görüş Bildir
Haberler
İnsanlarda Hangi Egzotik Meyve Gibi Bir Tat Bırakıyorsun?

etiket İnsanlarda Hangi Egzotik Meyve Gibi Bir Tat Bırakıyorsun?

Efe Çağlayan
01.04.2020 - 17:00 Son Güncelleme: 10.04.2020 - 00:08

İnsanların üstünde nasıl bir etki bırakıyor, onları hangi egzotik meyve gibi etkiliyorsun?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Haydi başlayalım! Sence hayat ne demek? Hangi karşılık sana daha uygun?

2. "O olmadan asla yaşayamam" dediğin şey nedir?

3. Şu anda hangi tatlıyı yemek isterdin?

4. En yakın arkadaşını bir kelimeyle ifade et!

5. Geceleri yatmadan önce kendini en çok neyi düşünürken buluyorsun?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Biriyle tartışırken bunlardan hangisini daha fazla yaparsın?

7. Uzun ve yorucu bir gün geçirdin ve tabiri caizse kafan kazan gibi oldu. Bunlardan hangisini yapmak seni rahatlatır?

8. Ve son olarak şu fotoğrafa baktığında aklına ilk gelen duygu ne oldu?

8. Ve son olarak şu fotoğrafa baktığında aklına ilk gelen duygu ne oldu?

Kivi!

Kivi!

Sen insanların üstünde kivi gibi bir etki bırakıyorsun. Nadir bulunan kivi gibi senin gibiler de nadir bulunur. Oldukça sevimli ve sempatik birisin. Bu özelliğin insanların seni kolayca sevmesine sebep oluyor. Yılanı deliğinden çıkaran tatlı dil sende var. Her şarta uyum sağlayabilecek, her zorluğa göğüs gerebilecek yapın sayesinde insanların bir numaralı dostu olursun.

Avokado!

Avokado!

Sen insanların üstünde avokado gibi bir etki bırakıyorsun. Bazı insanlar avokadoya nasıl mesafeli bakıyorsa sana da öyle bakanlar var. Ama bu tamamen seni kıskandıkları için. Olgun avokado gibi yumuşak ve tatlısın. Arkadaş canlısısın, sıcakkanlısın. Olduğun gibisin işte, aslında herkesin de olması gerektiği gibi. Bu yüzden hayatındaki insanlar seni her zaman sayıp, seviyorlar.

Ananas!

Ananas!

Sen insanların üstünde ananas gibi bir etki bırakıyorsun. Arkadaş ortamının en tatlı en popüler insanı sensin. Bu yüzden sevmeyenlerin var evet ama bu senin suçun değil. Öyle bir etkin var, ki bu hayatına ve çevrene yansıyor. Hareketlisin; hatta insanlar bu hareketliliğini izlerken bile yoruluyor, o derece. Çevrende de buna göre insanlar var ve bu şekilde çok mutlusunuz.

Mango!

Mango!

Sen insanların üstünde mango gibi bir etki bırakıyorsun. Mango gibi ferahlatıyorsun; senin yanında 15 dakika takılan hayata yeni baştan başlamış gibi olur. Bunun sebebiyse doğal ve kastırmayan tavırların. Senin ruhun doğanın bir yansıması gibi adeta. Dinginliği, huzuru ve ferahlığı doğadan gelmiş. Herkes senin gibi dingin ve mantıklı olmak için sık sık sana geliyor. Ve bu da seni çevrende örnek bir kişilik yapıyor.

Hindistan cevizi!

Hindistan cevizi!

Sen insanların üstünde hindistan cevizi gibi bir etki bırakıyorsun. Senin tutkuyla dolu bir ruhun var. Çevrendeki insanlara tutkuyla bağlanıyorsun. Etrafındakiler de çok iyi bilir ki, senin tutkundan, kararlığından, isteğinden hiçbir şey kaçamaz. Bu yüzden de seninle her yola çıkarlar. Onlara hem kol kanat gerip hem de onların amaçlarına ulaşmasına yardımcı olursun.

Muz!

Muz!

Sen insanların üstünde muz gibi bir etki bırakıyorsun. Daima pozitif ve mutlu olmaya çalışırsın. Çünkü sen zaten böyle bir insansın; daima neşeli, gülümser ve pozitifsin. Sendeki bu güzel enerjiyi de etrafına dağıtmayı o kadar güzel beceriyorsun ki, girdiğin ortama güneş gibi doğuyorsun resmen. Senin ruhunda, hayatında kötümserliğe, karanlıklara yer yok asla.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
716
407
213
51
28
26
22
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?