Görüş Bildir
Haberler
İmamoğlu Yemeğe Gitmesine Gelen Tepkilere Yanıt Verdi

etiket İmamoğlu Yemeğe Gitmesine Gelen Tepkilere Yanıt Verdi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu dün akşam karla mücadele edilirken restorana yemeğe gitmesi üzerinden gelen tepkilere yanıt verdi. İmamoğlu, 'Binlerce çalışanımızın emekleri ortadayken, 19 saatlik mesaide, 1 saatlik yemek molamın neden gündem yapılmaya çalışıldığı malumdur. Milletimiz bu hazımsızlığı iyi bilmektedir' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün akşam karla mücadele edilirken balıkçı restoranına yemeğe gittiği için AKP'li isimler tarafından yapılan eleştirilere yanıt verdi.

'İmamoğlu 'Binlerce çalışanımızın emekleri ortadayken, 19 saatlik mesaide, 1 saatlik yemek molamın neden gündem yapılmaya çalışıldığı malumdur. Milletimiz bu hazımsızlığı iyi bilmektedir' dedi. İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

'Kar yağışı sadece İstanbul’u değil, tüm ülkeyi olumsuz etkiledi. Ankara-İstanbul karayolu kapandı. Yeni havalimanında ve bağlantı yollarında sıkıntılar hala sürüyor. Ama “vurun abalıya” misali malum medyada varsa yoksa İBB’den bahsediliyor.

3 yıldır süren İstanbul’u kaybetme hazımsızlığı öyle bir noktaya geldi ki, 19 saat boyunca sahadan ve AKOM’dan karla mücadeleyi yönetirken, 1 saatlik yemek molam bile konuşulur oldu. Bu zamana kadar, devletimiz, ilçe belediyelerimizle koordineli çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Binlerce çalışanımızın emekleri ortadayken, 19 saatlik mesaide, 1 saatlik yemek molamın neden gündem yapılmaya çalışıldığı malumdur. Milletimiz bu hazımsızlığı iyi bilmektedir.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
197
104
85
55
25
6
6
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
irem

Adamin yemek yemesi bile batiyor.cok sacmiliyorlar cok.

voyvals men

Adam işini yaptıktan sonra istediği yerde istediğini yapar böyle salak salak şeylere takılmamak lazım gitsin havlasınlar.

Kartal 3533

Görende yemek yemeye değil de gece kulübüne eğlenmeye gitti sanır gündeme bak !