Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kızlarıyla Birlikte Kara Mizah İçeren Fotoğraflar Çeken Anneden 12 Değişik Fotoğraf

 > 
7.2bPAYLAŞIM

New York'ta yaşayan Susan Copich bir tiyatro sanatçısı ve iki küçük sevimli kızın annesi. Geleneksel aile fotoğraflarının birbirinin tekrarı olduğunu düşünen ve bu anlamda ortaya farklı bir çalışma koymak isteyen Copich, "Ev Saadeti" ismini verdiği bir fotoğraf serisi hazırladı. Kızlarıyla birlikte çektiği bu fotoğraflarda ileri derecede kara mizah öğelerine ve iğneleyici göndermelere rastlamak mümkün. İşte birbirinden ilginç o fotoğraflar;

Kaynak: http://www.boredpanda.com/domestic-bliss...

1. Büyücülük saati

2. Yabancı adam ve silah

3. 'Bize yemekte ne yok anne?'

4. Valiz

5. Annelik zamanı

6. Banyo anı

7. Kızını dövmeyen dizini döver

8. Eski alışkanlıklar

9. Bırak düşsün

10. Öfke kontrolü

11. Dökülen süt

12. Mutlu günler ve ip

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ecem.golbas.125

bız malmıyız amk :D

bfrsy

yobaza sevgini göster demişler tutmuş halıya sıçmış ! namus nidası atan yobazlar şaşırmadım ..

lilaqueen

gerçekten utanmaya başlıyorum haklısınız diycem o da değil. onların sanat anlayışı giyim anlayışıyla bizimkiler bir değil. anlayın şunu artık. daha nediyim bu çalışmaya da bok gibi demişsiniz ayıp ama...

pis-soverim

O zaman bu kadın gibi sende sergile kendini.

douchebek

orjinalmiş

pis-soverim

ooo bakıyorumda fahişelik gördümü herkez marjinal sanat havasına girip korumaya alıyor. marjinaller : yoksa sizin annenizdemi mememsi açık fotoğraf çektiriyor. lütfen bana yollayında tuvaletime asayım lazım olur.

f_torres35

İşte mükemmel korkak ahlakına yada toplum baskısına sahip popülist arkadaşımız, çevresi böyle görünen kadınları fahişe olarak adlandırdığı için, bunun doğru olduğunu düşündüğü için bu kadını fahişe olarak adlandırmış çünkü çevresi böyle istiyor eğer bu kadına fahişe demeseydi çevresi bu arkadaşımızı onaylamayacaktı. Annenizin memesi açık fotoğraf çektiriyor, lütfen bana yollayında tuvaletime asayım lazım olur sözü korkak ahlakına sahip kişilerin, ahlak denilen kişiden kişiye değişen değer yargıları hakkında düşüncelerini ve üzerindeki toplum baskısını gösteriyor çünkü bu sözü söyleyerek bir nevi kendini teselli ediyor rahatlatıyor korkak ahlakına sahip toplumun doğrularını ve linç kültürünü empoze etmeye çalışarak.

darkwins

Yazıklar olsun sana.. "Sanat" kavramını geçtim, EMEĞE SAYGIYI da geçtim, sadece 12 kare fotoğraf ile bir kadına,bir anneye FAHİŞE damgası vurdun ya yazıklar olsun sana... Ayrıca o "herkez" değil "herkeS" dir.

lilaqueen

katılıyorum :DD s

pis-soverim

Bir kere o TORRES ismini aldığın hıristiyan toplumunda bunlar normaldir.Çünkü sizin gibi birde domuzlar gibi kıskanma duygusu yaşamazlar. acaba karının kızının böyle fotoğraf çektirmesi hoşuna gidermiydi. Bence bu yazdıklarına bakınca giderdi.

Görüş Bildir