Görüş Bildir

etiket 'Hudut Namustur' Pankartı Asan Gençler Serbest Bırakıldı

Anasayfa > Gündem

İstanbul'un farklı noktalarına  'Ülkemde mülteci istemiyorum' ve 'Hudut namustur' pankartları asan ve 'Öfkeli Genç Türkler' imzası kullanan gruptan 6 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Adliyeye sevk edilen üniversiteli gençler yurt dışı çıkış yasağı konularak serbest bırakıldı. 

Avukat Ali Gül, 'Gözaltına alınan gençleri Çağlayan'a sevk ediyorlar, ben de Çağlayan'a geçiyorum' derken, Terörle Mücadele’ye sevk edilen isimlerin ifadelerinin burada alınacağını söyledi.

Gül, 'Arkadaşlardan birinin telefonuna bakmışlar, 'reis' diye hitap ettiği pimapenciyi gösterip lideriniz bu mu diye sormuş polisler. Pardon filmi gibi' dedi.

İYİ Parti Genel Sekreteri Poyraz gençlerin ifadesini TEM'in aldığını aktardı...

Serbest bırakıldılar

'Öfkeli Genç Türkler' imzalı pankartı astıkları belirlenen 6 kişi ifade verdikten sonra adliyeye sevk edildi. Avukat Afşin Hatipoğlu, gençlerin ifadelerinin alınmasının ardından serbest kaldığını duyurdu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
303
36
33
17
11
8
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
KalEl

Namusu ve vatani olmayanlarin gucune gitti sanirim.

Endoplazmikretikulum

sanırım bu olay için en güzel yorum bu dur..!

Erdem Gülden

Terörle mücadelede alınmış ifadeleri .. Memlekette vatanı gerçekten düşünen kim varsa terörist dedikleri için artık şaşırmıyoruz zaten . Anlaşılıyorki artık ... Devamını Gör

Metalik

Hudut namustur, hudutu korumayanlar namussuzdur.