Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hanginizdiniz O 2020'ye Çok Sevinen? 2021'de Başımıza Neler Geleceğini Açıklıyoruz

Anasayfa > Blog

Dürüst olalım ve itiraf edelim, berbat bir 2019 yılından sonra hepimiz 'Allah'ın işi belli mi olur, bir bakarsın 2020 daha iyi bir yıl olur' diye tepine tepine 2020'nin gelişini kutladık. Sabahına nerede uyandığını bile bilmeyecek kadar kendini dağıtan tayfayı hiç saymıyorum bile. Fakat 2020 öyle bir illet yıl çıktı ki, daha 6.levela gelmeden başımıza gelenler için pek çoğumuz hayatta kalabildiği için ödüllendirilecek kıvamda. Şimdi ise hepimiz kolları kavuşturduk, bölüm sonu canavarını bekliyoruz. Peki bir sonraki bölüm olan 2021'de başımıza neler gelecek? Baba Vangacılık yapıp 2021 kehanetlerini tek tek sıralıyoruz. Şimdiden gazanız mübarek olsun.

1. Geliyor gelmekte olan: cepler alev alacak

1. Geliyor gelmekte olan: cepler alev alacak

Bunu ekonomistler diyor. Sadece insan bedenine değil, ekonomiden ticarete, marketten pazara hatta spor organizasyonlarına kadar işleyen Kovid-19 nedeniyle, 2020'nin yıkıcı etkilerinin 2021 yılında daha çok su yüzüne çıkması bekleniyor. Tüm ülkelerinde kendi ekonomik faaliyetleri doğrultusunda global krizden etkilenecek. Acaba çok beğendiğin o telefonu almayı ertelesen mi diyorum, sen bilirsin...

2. Korona günlerinde aşk

2. Korona günlerinde aşk

Libido ne ekonomik kriz ne de pandemi dinliyor. 2021 yılında sıklıkla duyacağımız cümlelerden biri 'İstemeden oldu ama allah rızkını verir' olacak gibi. Karantinada yapacak bir şey bulamayanlar, sıkıntıdan ayak baş parmağının yamukluğunu inceleyenlerin favori aktivitelerinden biri seks. 2021 yılında da büyük bir nüfus patlaması bekleniyor. Altın falan yok, haberiniz olsun.

3. Eşinizin gözünün üstüne kaş olduğunu öğrendiğiniz an...

3. Eşinizin gözünün üstüne kaş olduğunu öğrendiğiniz an...

Koronavirüs nedeniyle eve kapandığımız şu dönemin ardından bir önceki maddeye tezat olarak pek çok çiftinde soluğu mahkemede alacağı belirtiliyor. Bir zamanlar Aleyna Tilki gibi parmakla gösterilen o çiftler dört duvar arasında kaldığı için seks yapmak yerine evde birbirlerine çoktan sarmaya başlamış olabilir.

4. Bunu öngörmek için de kahin olmaya gerek yok

4. Bunu öngörmek için de kahin olmaya gerek yok

Koronavirüsün Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkıp tüm dünyaya yayılması takiben Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın önce Çin'i sonrasında Dünya Sağlık Örgütü'nü suçlaması sonrasında iki ülkenin ekonomik bir savaş gireceği çok açık.

5. Şerefsizim benim aklıma gelmişti

5. Şerefsizim benim aklıma gelmişti

Kovid-19 aşısı bulunana kadar panik devam edecek. Uzmanlar aşının bulunma tarihi olarak 2020 sonu veya 2021 başını işaret ediyor. Kovid-19 da sıradan bir gribal enfeksiyona dönüşene kadar toplumsal hayatımız koronavirüs düzenine göre devam edecek. Kalabalık alanlardan uzak durup, virüs tehlikesine göre hayatımızı sürdüreceğiz. Bu da yeni alışkanlıklar silsilesini beraberinde getirecek.

6. Yok öyle fıldır fıldır dünya turları

6. Yok öyle fıldır fıldır dünya turları

Kovid-19'dan en çok etkilenmesi beklenen sektörlerin başında tabi ki turizm geliyor. Otellerin rezervasyonları düştü, insanlar için artık değil bir başka ülke market bile tehlikeli görünüyor. Türkiye tekelinde sadece 2020 yılı için 35 milyon dolarlık turizm gelirinin tehlikede olduğu belirtiliyor. 2021 yılında neler olacağı meçhul.

7. Felaket tellalı olacağıma köleniz olaydım ama...

7. Felaket tellalı olacağıma köleniz olaydım ama...

Ortada yadsınamaz gerçekler var. 2021 yılı için şimdiden çizilen tablo özellikle kırılgan bir zemin üzerine kurulan global ekonominin büyük zarar göreceği, bazı ayaklarının yıkılacağı yönünde. Ekonomik durumun dışında sosyal hayatlarımızda bu buhrandan ötürü etkilenecek. İçinizi karartan bu içeriği, karanlık içinizi çok iyi anlatan Cem Uzan'la kapatalım.

8. 2021 geliyor sevgili okuyucu, kendini kolla

8. 2021 geliyor sevgili okuyucu, kendini kolla
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
21
11
9
9
4
3
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Minister of Magic

2021 e daha kaç ay var niye tüm ana sayfa 2021 le dolu

Hamza Eray yılmazer

Bence kimse hiçbir halt istemesin 2021 den 2021 de ulan bunlar da iyi güzeller aslında desin koşulsuz sevgi falan bağlarız bu işi tatlıya. Kendisine çikolata... Devamını Gör