Görüş Bildir
Haberler
Hamile Kadın Kelebekler Vadisinden Düşerek Hayatını Kaybetmişti: Kocası Tarafından Öldürüldüğü İddia Edildi

etiket Hamile Kadın Kelebekler Vadisinden Düşerek Hayatını Kaybetmişti: Kocası Tarafından Öldürüldüğü İddia Edildi

Yasin Arslan
08.02.2021 - 18:15 Son Güncelleme: 09.02.2021 - 09:20

Muğla'nın Fethiye ilçesinde Kelebekler Vadisi'nde fotoğraf çektirirken kayalıklardan düşerek karnındaki 7 aylık bebeğiyle ölen kadının tutuklanan eşi hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. İddianamede sanığın planı doğrultusunda eşi adına 400 bin lira teminat bedelli ferdi kaza sigortası yaptırdığı, sonrasında tatil bahanesiyle geldikleri Fethiye'de 7 aylık hamile eşini uçurumdan aşağıya iteklemek suretiyle kasten öldürdüğü anlaşılmaktadır.' ifadelerine yer verildi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İzmir'den Fethiye'ye tatile gelen 32 yaşındaki Semra Aysal'ın, Kelebekler Vadisi'nin üst kısmındaki kayalıklardan yaklaşık 2,5 yıl önce düşerek hayatını kaybetmesiyle ilgili tutuklanan eşi Hakan Aysal hakkında 'tasarlayarak öldürme' suçundan hazırlanan iddianame Fethiye Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.

400 bin lira teminat bedelli ferdi kaza sigortası yaptırmış

400 bin lira teminat bedelli ferdi kaza sigortası yaptırmış

Sanığın eşini planlayarak öldürdüğü belirtilen iddianamede, 'Sanığın planı doğrultusunda öncelikle tek lehdarı kendisi olacak şekilde eşi adına 400 bin lira teminat bedelli ferdi kaza sigortası yaptırdığı, sonrasında tatil bahanesiyle geldikleri Fethiye'de 7 aylık hamile eşini Kelebekler Vadisi yamacına götürdüğü, orada 3 saat kadar oturdukları, sanığın bu arada ortalığın tenha olduğu bir anı beklediği, bu anı yakaladığı anda da eşini uçurumdan aşağıya iteklemek suretiyle kasten öldürdüğü anlaşılmaktadır.' ifadelerine yer verildi.

Olayın hemen ardından parayı almak için başvurmuş

Olayın hemen ardından parayı almak için başvurmuş

Hakan Aysal'ın olayın ardından kısa bir süre içerisinde 400 bin lirayı almak için sigorta şirketine gittiği aktarılan iddianamede, soruşturma nedeniyle sanığın başvurusunun kabul edilmediği kaydedildi.

'Eşimi ben ittirmedim'

'Eşimi ben ittirmedim'

Sanık, iddianamede yer alan ifadesinde, tatil için Fethiye'ye geldiklerini ve fotoğraf çekilmek için Kelebekler Vadisi'ne gittiklerini anlattı.

Eşiyle kuracakları işle ilgili konuştuklarını ve birkaç fotoğraf çektiklerini öne süren sanık, şöyle devam etti:

'Fotoğraf çektikten sonra eşim telefonu çantasına koydu. Benden telefonu istedi. Yerimden kalktım ve bir iki adım ilerideki çantasından telefonunu aldığım esnada arkamdaki eşimin çığlığını duydum. Geri döndüğümde eşim yoktu. Uçurumdan aşağı baktım sağa sola koşturdum. Eşimi ben ittirmedim.'

Kayalıklardan düşerek hayatını kaybetmişti 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
203
108
106
5
4
4
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
kyle-reese

400 bin lira için eşini ve doğmamış çocuğunu öldürecek yaratıklar aramızda dolaşıyor,the purge benzeri bir uygulama olsun artık senede bir kerecik toplumsal ... Devamını Gör

Dd dd

purge le kötüler ve caniler iyileri öldürür. kötüler sayıca artar. purge bize yaramaz..

xvala

Aşağılık katil pic, bebeğiyle birlikte öldürüyor, üstelik eşi! Gerçekte acılı bir baba hemen sigorta şirketine para için koşa koşa başvurmazdı!!! bu kadınlar... Devamını Gör

safirmavideniz

American murder'ı izleyin. Bu psikopatların kendilerini nasıl iyi gizlediğini göreceksiniz.