Google Play tarafından 2019 Yılının En İyi ve En Eğlenceli App'i seçilen Oyna Kazan Nasıl Oynanır?

429PAYLAŞIM

Oyna Kazan aynı anda farklı sayıda oyuncuların yarıştığı ve gerçek para kazandıkları, günde 180'den fazla yayın yapan canlı bir bilgi yarışmasıdır. Oyuncular bilgileriyle kazandıkları OK Altın'larını nakite çevirerek gerçek para kazanır. Kazanacakları ödül miktarı yarıştıkları kişi sayısına ve oyunun formatına göre değişiklik gösterir. Oyna Kazan uygulamasında katılabileceğiniz 2 tip yarışma vardır: VIP Yarışmalar ve Ücretsiz yarışmalar

VIP Yarışmalar: Limitli kişinin eş zamanlı oynadığı ve gerçek paraya çevirebileceği OK Altın kazandığı yarışmalardır. Bu yarışmalara hesabınızdaki kuponlarla önceden kayıt olmanız gerekir.

Ücretsiz Yarışmalar: Gün içinde farklı saatlerde olan bu yarışmalara katılarak joker paketleri veya VIP yarışmalara katılmak için gerekli olan kuponları kazanabilirsiniz.

Oyna Kazan Ana Sayfasında Neler Var?

Oyna Kazan’a ve gerçek para kazandıran onlarca yarışmaya hoşgeldiniz! Açılış sayfamız ihtiyaç duyacağınız her şeye kısa yoldan erişebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Sayfadaki butonların ne işe yaradığını sizler için tek tek anlatacağız. O halde başlayalım!

Toplam Kazanç: Oyna Kazan’da şimdiye kadar kazandığınız tüm altınları bu alanda göreceksiniz.

Sıradaki Yarışma: Günün tüm yarışmalarını bu alanda görebilirsiniz. Yarışmanın üzerine tıkladığınızda yarışmaların ödül dağılımını ve joker kullanım bilgilerine erişeceksiniz. Görselleri sola doğru kaydırdığınızda sıradaki yarışmaları da kolayca ulaşabilirsiniz.

Jokerler ve Kuponlar: Hesabınızda bulunan joker ve kuponları bu alanda görebilirsiniz. Üzerine tıkladığınızda yeni jokerler ve kuponlar almak için market sayfasına gideceksiniz.

Hemen Oyna: Bu buton sayesinde ''VIP ve Ücretsiz Yarışmalar* sayfasına erişeceksiniz. Tüm yarışmaları saatlerine göre sıralanmış biçimde, detaylı şekilde inceleyebilir ve kayıt olabilirsiniz.

Market: Bu sekmeden Oyna Kazan Market’e erişebilirsiniz. Marketten VIP yarışmalara katılmak için gerekli olan kuponları alabileceğiniz gibi kazanma şansınızı artıracak jokerleri de satın alabilirsiniz. Size uygun paketi seçin ve tek tıkla satın alın!

Kazananlar Listesi: Şimdiye kadar en çok kazanan kullanıcıları ve haftanın şampiyonlarını bu sekmeden sıralı olarak göreceksiniz. İyi bir oyuncu olursanız, belki kendinizi de zirvede görebilirsiniz :)

Anasayfa: Tek tıkla Anasayfa’ya erişebilirsiniz.

Duyurular: Oyna Kazan’ın yaptığı duyurulara kolayca erişmek için bu alana tıklamanız yeterli.

Profil: Profilinize ait düzenlemelere, Kişiselleştirilmiş Bildirim Alanı’na, Hakkında kısmına buradan ulaşabilirsiniz.

Yarışmalara Nasıl Katılırım?

Çok basit! Anasayfa’da bulunan Hemen Oyna butonuna basarak VIP yarışmaların ve Ücretsiz Yarışmalar’ın olduğu sayfaya gidebilirsiniz. Bu sayfada ihtiyacınız olan tüm bilgiler mevcuttur.

Yarışma Hakkında Bilgi (i): Yarışmanın ödül dağılımına bu butona basarak kolayca ulaşabilirsiniz. Yarışmadaki joker kullanım bilgisi, kaç soruda nasıl bir ödül dağılımının olduğu, şampiyonun kazancı gibi bilgiler burada görünür.

Kuponsuz Yarışmalar: Ücretsiz yarışmaları bu alanda görebilir, kolayca kayıt olabilirsiniz.

Yarışmaya Kalan Süre: Günün farklı saatlerindeki yarışmalara kalan süreyi buradan takip edebilirsiniz. Yarışabilmeniz için yarışmaya kayıt olmanız ve o saatte yarışmaya girmeniz gerekmektedir. Kayıt olduğunuz yarışmayı kaçırmamak için öncesinde size hatırlatıcı bildirim gönderilir. Bildirimlerinizi açık tutmayı unutmayın.

Kayıtlı Katılımcı ve Yarışma Kontenjanı: Oyna Kazan’da yarışmalar daha eğlenceli ve kazançlı olabilmesi adına kontenjanla sınırlıdır. Yarışma zamanına kadar kaydolabilir, yarışma başlamadan 15 dakika öncesine kadar kaydınızı geri çekebilirsiniz. Yarışmanın kontenjanını ve o an kaç kişinin yarışmaya kayıtlı olduğunu buradan görebilirsiniz. 

Gerekli Kupon Sayısı: Yüksek ödüllü yarışmalara katılmak için daha fazla sayıda kupon gerekir. Katılım için gerekli kupon sayısı arttıkça kazanacağınız ödülün miktarı da artar. Yarışmalara kaç kuponla katılabileceğinizi buradan rahatlıkla görebilirsiniz.

Kupon ve Jokerleri Nasıl Satın Alırım?

Oyna Kazan’da herkesin ihtiyacına ve bütçesine göre Kupon ve Joker paketleri bulunmaktadır. Ana sayfadan Market butonuna basarak bu paketlere kolayca erişebilirsiniz. Paketlerin içeriğini, fiyatını bu alandan görebilir, ihtiyacınız olan paketi seçip tek tıkla satın alabilirsiniz.

Profil ve Bildirim Ayarlarını Nasıl Yapabilirim?

Kişiselleştirilmiş Bildirim Alanı: Oyna Kazan’ın kullanıcı deneyimini keyifli hale getirebilmek için geliştirdiği özelliklerden biri de Kişiselleştirilmiş Bildirim Alanı’dır. Bu alan sayesinde istediğiniz bildirimleri açıp istemediklerinizi kapatabilirsiniz. Bu sayede kaydolduğunuz yarışmaları kaçırmaz, gereksiz bulduğunuz bildirimleri almazsınız.

Profil Alanı: Bu alandan e-Posta adresinizi güncelleyebilir, cinsiyetinizi seçebilir, profil resminizi düzenleyebilirsiniz. Kullanıcı isminizi ise değiştiremeyeceğinizi unutmayın.

Hakkında Sekmesi: Hakkında sekmesi Oyna Kazan’a dair birçok bilginin bulunduğu, Oyna Kazan’a dair Sıkça Sorulan Sorular, Geri Bildirim Paneli gibi pek çok içeriğe erişebileceğiniz alandır. İsterseniz onu aşağıda daha da detaylı inceleyelim!

Hakkında Sekmesi Nedir?

Oyna Kazan hakkındaki her şeye bu alandan kolayca erişeceksiniz.

Nasıl Oynanır: Yarışmanın nasıl oynandığına dair detaylı bir videoyu bu sekmeden izleyebilir, kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular: Uygulamaya dair merak ettiğiniz her şey bu alandadır. Tüm sorularınızın yanıtını detaylı biçimde yanıtlanmış olarak bu alanda göreceksiniz.

Vodafone Ek Joker Fırsatı: Eğer Vodafone’lu iseniz bu sadece Vodafone’lulara özel avantajlı paketin içeriğine ulaşabilir, Vodafone’lu değilseniz bu alandan kolayca Vodafone’lu olabilirsiniz.

Geri Bildirim: Uygulama ile ilgili sorun yaşıyor ya da öneride bulunmak istiyorsanız bu alandan bize kolayca ulaşmanız mümkün! En kısa sürede size geri döneceğiz.

Oy Ver: Düşünceleriniz bizim için oldukça önemli. Bu alana tıklayarak App Store ve Google Play üzerinden bize oy verebilirsiniz.

Kurallar: Uygulamanın kurallarına buradan erişebilirsiniz.

Kazananlar Sayfası

Ana sayfadan Kazananlar Listesi’ni tıklayarak haftanın ve tüm zamanların kazananlarını sıralı bir şekilde görebilirsiniz.

Paramı Nasıl Çekerim?

Ana sayfadaki kazanç butonuna tıklarsanız kazancına dair her şeye erişebileceğiniz bir sayfaya gideceksiniz. Dikkat! Burası önemli!

Toplam Kazanç: Bu alanda şimdiye dek kazandığınız bütün paranın toplamını görürsünüz.

Bakiye: Hesabınızda bulunan parayı bu alandan görebilirsiniz.

Onay Bekleyen Kazanç: Yarışmalardan kazanılmış ama henüz hesaba geçmemiş parayı bu alanda görürsünüz. Parayı Banka Hesabıma Aktar dediğinizde kazancınız 24 saatlik bir onay sürecine girer ve bu sürecin ardından banka hesabınıza aktarılmak üzere listemize eklenir. Sonraki aşama ise aşağıda anlatıldığı gibidir.

Bakiyenle Paket/Kupon Al: Bu alandan hesabınızdaki bakiyeyi kullanarak doğrudan kupon alabilirsiniz. Kazandıkça yeni kupon alarak kazancınızı hızlıca çoğaltmanız bu sayede çok kolaydır. İhtiyacınıza uygun kupon paketini seçin ve tek tıkla alın!

Banka Hesabıma Aktar: Bu alandan banka hesap bilgilerinizi güncelleyip/kontrol edebileceğiniz bir sayfaya ilerleyeceksiniz. Her ayın 20’sine kadar IBAN yoluyla aktarım talebi yapabilirsiniz. (Bu tarihten sonraki talepler sonraki ödeme dönemine aktarılır.) Ayın 20’sine kadar verilen talepler için 25’i itibarı ile ödeme gerçekleştirilir ve bütün ödemeler 7 iş günü içinde tamamlanır. Eğer ödeme talebiniz ayın 25’ini takip eden 7 iş günü içinde gerçekleşmezse lütfen bize bildirin. Gerekli kontrolü en kısa sürede sağlayacağız.

Tosla Hesabıma Aktar: Bu alan paranıza erişmenin en kısa yoludur. Buradan Tosla’lı olabilir, ya da var olan hesabınıza kolayca para aktarabilirsiniz. Tosla sayesinde ayda bir kez değil, talepte bulunduktan 24 saat sonra paranızı hesabınızda göreceksiniz.

Merak ettiğiniz başka bir şey ya da tüm geri bildirimleriniz için Geri Bildirim ekranına ek olarak oynakazan@onedio.com adresinden bize ulaşabileceğinizi unutmayın! Bol kazançlar!

Görüş Bildir