Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gazapizm Eşliğinde Çatapat'a Doyacağınız Çukur'un Son Bölümü'nü Anlattık

-

Çukur'da yine tuzak içinde tuzak vardı. Heyecan ve adrenalini yüksek bu bölümde bakalım neler olmuş?

Geçen hafta Elvis, Baykal'ı alabilmek için Koçovalılar'ın kadınlarını kaçırmıştı. Bunun üzerine Yamaç yine çok sinirlendi. Biz tam Gazapizm çalacak derken birden Ceza çalmaya başladı ve Emrah Amir geldi.

Emrah Amir, Elvis'le anlaşır gibi yaparak hem Yamaç'ın adamlarını hem de Koçovalı kadınlarının hepsini kurtardı. Daha sonra Elvis'in sevgilisi Lana'yı yaralayıp polislere teslim etti.

Lana'nın peşini bırakmayan Elvis, polis otosuna ateş açtı. Polisleri yaralayıp Lana'yı kaçırdı.

Emrah Amir kadınları Yamaç'a gönderdi. İçlerinde annesi Güzide'nin de olduğunu gören Emrah delirdi ve "Elvis sen bittin." dedi. Bakalım Elvis'i nasıl bitirecek?

Bu esnada İdris Baba Elvis’in Rus liderleriyle buluştu. Liderler İdris'in hiç beklemediği bir teklif sundu. Bize Laz'ı bulun kavga bitsin dediler.

Sniper Laz daha önce bu Rus liderlerinden birini öldürmüş. Şimdi onu arıyorlar.

Laz ise biliyorsunuz Aliço’nun elinde. Hale'nin katilini arayan Aliço, sonunda Laz'dan Baykal ismini alabildi.

Aliço'nun Laz'ın peşinde olduğunu bilen tek kişi Meke. İdris Baba Rus liderlerin isteklerini Yamaç'a iletti. Laz'ı öğrenen Yamaç, Meke ile birlikte Aliço'nun peşine düştüler.

Baykal'ın kaldığı yeri çoktan öğrenen Aliço, tam onun evine ateş açacaktı ki Yamaç onu durdurdu. Aliço Laz'ı Yamaç'a teslim etti.

Bir yandan da bütün bu olaylardan sonra Selim, Nazım ve Vartolu buluştu. Nazım hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranıyor ama Selim her şeyin farkında.

Baykal'ın içerde olduğunu biliyorlar ama doğru zamanı beklemeye karar verdiler.

Celasun ise İdris Baba'nın ona verdiği kurşun yüzünden kendini kaybetti. İdris Baba büyüklük gösterip Celasun'u hem affetti hem de ben senin baban, sen de benim oğlum ol dedi. Sonunda barıştılar.

"Evlatlar hata yapacak, babalar düzeltecek."

Gelelim Laz meselesine! Yamaç ve İdris Baba, Laz'ı Rus liderlere teslim etti. Ama savaş bitti mi henüz belli değil. Ruslar biz size haber vereceğiz dedi.

Nazım yine babasının karşısına geçip ona kurduğu tuzak üzerinden ahkam kesmeye başlamıştı ki birden kapı açıldı ve Elvis girdi içeri. Nazım'ın bütün planlar alt üst. 9 canlı Baykal yine serbest.

"Ben Baykal'ım ben her zaman kurtulurum."

Baykal hemen Rus liderlerle bir araya geldi ve Nazım'ı beni öldürün diyecek hale getirin dedi. Baykal ortaklıklarına kaldıkları yerden devam edecekler sanıyordu ama Rusların kafasını kurcalayan bazı şeyler vardı.

Gargamel gibi gülmeye başlayan Nazım yine her şeyi planlamış. Elvis Laz'a işkence edip onu konuşturmuş. Babasını gözden çıkaran Nazım, artık Ruslar'ın yeni ortağı.

"Onun da dediği gibi daha yeniyim ama çabuk öğreniyorum. Sizden tek bir ricam var. Babamın cesedini almak isterim"

Ziyafete sonradan giden Koçovalılar ile Ruslar el sıkıştı. Baykal öldü dediler. Yamaç'ın tek bir şartı vardı: Elvis. Onu da verdiler. Polisleri yaraladığı için Elvis'i gözden çıkaran Ruslar, Yamaç'ın isteğini kabul ettiler.

Koçovalı çatısının altında ise bambaşka olaylar oldu. Nedret tesadüfen Sadiş Vartolu'ya aşık olduğunu öğrendi. Kocasının katilini seven Sadiş'i hemen Sultan Ana'ya şikayet etti.

Sultan Ana ise Sadiş'e "Benim senin gibi bir kızım yok artık." dedi.

Yamaç'ın önünde bir engel kalmadı artık. Ziyadan Elvis'in yerini öğrenip çatapata çıktılar. Tam da bu olayda Vartolu'ya rest çeken Yamaç: "Güvenimi bir kere kırdın, sen benim için yoksun artık!" dedi.

Yamaç, Gazapizm eşliğinde Elvis'e muhteşem bir şov hazırlamış. Elvis Lana'yı da alıp saklandıkları evden kaçtı ama Lana fazla dayanamadı tabii ki.

Yamaç Elvis'i ele geçirdi ama öldürmedi. Emrah Amir'i arayıp sana bir hediyem var buluşup vermek istiyorum dedi.

O esnada Emrah Amir ise babasının cesedinin başındaydı. Yani Baykal'ın. Nazım'dan babasının öldüğünü öğrenen Emrah Amir babasının cesedini görmek istedi.

Baykal'ın cesedini hepimiz gördük ama niyeyse hiç inanmıyoruz onun öldüğüne.

Yürek yiyenlerde bugün: Nedret! Sadiş'ten sonra artık Vartolu'nun varlığına tahammül edemeyen Nedret, Vartolu'ya silah çekti.

"Asıl benim sevdiklerime kimse dokunamaz." Elvis'i Emrah Amir'e getiren Yamaç, Sena'nın onun kardeşi olduğunu öğrendi.

Bu hafta zirevenin adı yine değişmedi.

Artık her bölümde mutlaka Yamaç'tan bir şov izliyoruz.

Valla biz de hiç inanmadık.

Çukur da 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü için dizide mavi ışık yaktı. Tebrikler...

Çukur evimiz +1 güzelliğiniz. Otizmin farkındayız...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ladyycmr

baykalın öldüğüne inanmam. intagram hesaplarında yayınlamışlardı burak sergen in diziden ayrıldığını ama kesin çıkacak bir yerden. diziyi izleyesim gelmiyor artık -.-

Gizli Kullanıcı

baykal ölmeseydi barı dizinin tadı kalmayacak. iki karakteri birden cıkardılar hiç olmadı

pedro-pascal

baykalın ölüsünü görsem de benimde inanasım gelmiyo aq.gene biyerlerden çıkacak gibi geliyo vartolu gibi,belki ona benzeyen birini bulmuşlardır öldürmek için ama şimdi baktım baykal bey diziden çıkmış,inşaallah doğrudur..yamaçın elvisi taklit ettiği kısım güzeldi aynen.p

deryadrn

Koskoca prodüksiyon bi rus aksanı yapacak oyuncu mu bulamamış! Tertemiz bi artikülasyonla "Lazım korumak, var beraber ölmek!" ne amk! Ne versek nasılsa gidiyor dediğiniz anda diziniz düşüşe geçiyor haberiniz ola ... ( A zıcık M antıklı K onuş) :))

xxxibgdrgn

Bok gibi bölümdü. Eski tadı yok zaten artık bir de Vartolu karakterini ev kedisine çevirince hiç tadı kalmadı

Görüş Bildir