Görüş Bildir

etiket Friendzone’a Düşme İhtimalin Ne?

Haberler
> Friendzone’a Düşme İhtimalin Ne?

'Ben seni sadece arkadaş olarak görüyorum ya' cümlesini duyacak mısın?

Merak ediyorsan teste buyur!

1. Cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

2. Ne kadar zamandır tanışıyorsunuz?

3. Peki ya nasıl tanıştınız?

4. Birbirinize hiç kanka dediniz mi?

5. Peki birbirinize sık sık iltifat ediyor musunuz?

6. Son olarak, tanıştığınızdan beri hiç başka birileriyle görüştü mü?

%88!

%88!

Ben seni arkadaş olarak görüyorum cümlesini duyma ihtimalin o kadar yüksek ki... Belki çok sık konuştuğunuzdan ya da kaliteli vakit geçirdiğinizden farklı düşüncelere kapılmışsın gibi duruyor. Karşındaki kişi bu durumu senin algıladığın şekilde algılamıyor sanki... Hislerini paylaşmayı düşünüyorsan bir daha değerlendir deriz 😥

%55!

Sizin ilişkiniz çok ortada kalmış... İkiniz de birbirinize karşı hisleriniz olduğundan şüpheleniyorsunuz fakat bundan tam olarak emin olmanız mümkün değil. Karşındaki kişi durumla alakalı kararsızlıklar yaşıyor fakat hislerini paylaştığında o da hislerini kabullenebilir ama böyle bir şey olmama ihtimali de var tabii. Bizce sen hoşlandığın kişiyle biraz daha vakit geçirip sana karşı davranışlarını gözlemlemelisin.

%10!

O da senden hoşlanıyor, görüyoruz! İkiniz de birbirinizden hoşlanıyorsunuz ama daha itiraf vakti gelmemiş. Doğru zamanı bekliyor olabilirsiniz ama doğru zaman diye bir şey olmayabilir. Birbirinize karşı hislerinizi açığa çıkarmalısınız, bu güzel bir ilişkinin ilk adımı olacak gibi gözüküyor. Cesaretini topla ve seviyorsan git konuş bizce!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
22
10
7
6
5
5
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?