Görüş Bildir
Haberler
Flipboard’un Yeni Sürümü, İlgilendiğin Şeyler Etrafında Tasarlandı!

Flipboard’un Yeni Sürümü, İlgilendiğin Şeyler Etrafında Tasarlandı!

Onedio Medya
17.02.2017 - 16:56

Sosyal medyadaki ve web sitelerindeki içerikleri bir dergi formatında sunan, iOS ve Android'e uyumlu Flipboard 4.0 yeni sürümünü geçtiğimiz hafta yayınladı. 

Flipboard uygulamasına Twitter, Facebook, Google+, Instagram, Tumblr, Google Reader, YouTube, Flickr ve Linkedln gibi birçok hesabınızı bağlayıp, buradan tümünü takip edebildiğinizi de unutmayın.

İlgilendiğiniz konuları ön plana çıkartan yeni Flipboard sürümü yayınlandı.

İlgilendiğiniz konuları ön plana çıkartan yeni Flipboard sürümü yayınlandı.

30 milyondan fazla dergi, binlerce yayıncı ve Twitter, Youtube ve LinkedIn gibi sosyal mecralardan içeriklerle, yepyeni Flipboard ile sevdiğiniz şeylere daha kolay ulaşacaksınız. Flipboard’un yeni sürümüyle birçok içerik takip eden uzun süreli okuyucular için daha kolay bir kullanım sunulurken, yeni kullanıcılar minimum kurulum ile tutkularına ulaşabilecek.

Bu sürümdeki yeniliklere gelecek olursak:

Bu sürümdeki yeniliklere gelecek olursak:
  • Kullanımı kolay ve kapsamlı tasarımıyla Ana Sayfa penceresinde dokuz ilgi alanınıza kadar içerik seçebilirsiniz. Böylece pürüzsüz raf sistemiyle sizin için en önemli olan konuları takip edebilirsiniz.

  • Ana sayfaya ilgilendiğiniz bir şeyi eklediğinizde, Flipboard o konuyla ilgili güvenilir kaynaklardan alınan hikayelerden oluşan, otomatik olarak güncellenen ve topluluğumuz tarafından okunup paylaşılan bir dergi oluşturur.

  • Flipboard’da halen kendi dergilerinizin kürasyonunu yapabilmenizin yanı sıra otomatik olarak güncellenen özel bir dergi yaratarak herhangi bir kaynak, kişi, yayımcı veya hashtag’in içeriklerini takip edebilirsiniz.

  • Yarattığınız tüm dergileri profil alanınızda, avatarınızın arkasında sağ üstte, Flipboard’da takip ettiğiniz diğer herşeyle birlikte bulabilirsiniz.

  • Genel arama seçeneği de artık profil ikonunuzun içerisinde bulunmaktadır. Arama ile Flipboard’da istediğin herhangi birşeyi aratabilir, İçerik Rehberinizi değiştirebilirsiniz.

  • Flipboard’da ne kadar çok vakit geçirirseniz, tecrübeniz o kadar iyileşir: algoritmamız neleri takip ettiğiniz, neleri sevdiğinizi ve dergilerinize eklediğinizi öğrenir. Müthiş içerikleri beğenmeniz arkadaşlarınızın ve sizi takip edenlerin de o içerikleri keşfetmesine yardımcı olur.

Flipboard’un son sürümü, dünyadaki tüm hikayeleri farklı algoritmaların birleşimi ve editörlerimizin kürasyonuyla birlikte size sunarken, Flipboard tecrübenizi kolaylaştırmak ve zenginleştirmek üzerine kurulmuştur. 

Onedio da Flipboard'da!

Onedio da Flipboard'da!

Flipboard'da bizi takip etmek için;

https://flipboard.com/@Onedio

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
5
3
2
1
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın