Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evcil Hayvan Edinmeyi Düşünmeyenlere Duyurulur: Hayatınız Bu Çizimleri Gördükten Sonra Tamamen Değişecek!

1.1bPAYLAŞIM

Yaoyao Ma Van As muhteşem çalışmalarıyla minik dostlarımızı bize çok daha sevdiren bir sanatçı... Üstelik bu çizimlerinin her birinde sımsıcak hikâyeler gizli. Hepsi de en iyi dostunuzla birlikte geçirdiğiniz zamanlardan, iniş ve çıkışlarla dolu hayat temponuzdan, özverili ve eşsiz bir dostluğun güzelliğini gösteren gerçek deneyimlerden ilham alınarak resmedilmiş. BoredPanda'dan derlediğimiz bu içeriği okurken arkanıza yaslanın ve kendinizi çizimlere gizlenmiş en güzel duyguların kollarına bırakın☺️☺️😍

Kaynak: https://www.boredpanda.com/living-with-d...

Bu sanatçı kendini hayvansever, vegan, sanat yönetmeni, illüstratör, ressam ve nadiren de animatör olarak tanımlıyor. Los Angeles'da yaşayan Yaoyao Ma Van As, Disney Tv Animation, Warner Bros, Ricky and Morty, Stoopid Buddy Studios, ve Starnburns Industries gibi dünya çapında bilinen firmalarla çalışmış. Bugün ise tamamen kişisel olan projesine odaklanmış durumda: "Bir kız ve köpeği"😍😍

İşte o bir kız ve köpeğin ilişkisini anlatırken kalpleri Adana pamuğu kadar yumuşatan çizimler💕

Yaoyao fikirlerinin çok farklı bir yerden geldiğini söylüyor ve ekliyor: "Köpeğim Parker benim ilham kaynağım. Onu dört yıl önce evlat edindik ve o zamandan beri de dünyamın merkezi"

"Kendimi bildim bileli çizim yapıyorum. Belirli zaman aralıklarıyla çizerdim ancak hiçbir zaman profesyonel anlamda çalışmadım. Bu illüstrasyonları bir yıl önce yapmaya başladım çünkü çizim yaptığım zamanlara dönmek istiyordum." Çizim süreci hakkında kendisine yöneltilen soruları ise şu şekilde cevaplıyor sevimlilik abidesi: "Photoshop programını kullanıyorum. Genellikle kabataslak bir çizimle başlıyorum daha sonra yerel renklerle çalışmaya devam ediyorum. Çizim iyice ilerlediğinde ve belirli bir görüntü oluşmaya başladığında ise ışık ve gölgeleri vurguluyorum. Bir parçayı bitirmek bile iki ile dört saat sürüyor. Kendimi sürekli farklı şeyler yapmaya zorluyorum. Çok sayıda denemeyle doğru orantılı olarak çok sayıda hata meydana geliyor. Bu da oldukça fazla zaman alıyor."

En kısa yolculuklara hazırlanırken de

Keşfedilmeyi bekleyen rotalara uzun soluklu yolculuklar yaparken de🗺

Gece rüyasında da🌚

Gündüz düşünde de🌞

Hüznün bir dövme gibi yüzündeyken de

Ateş böcekleri etrafını sardığında

Çılgınlar gibi eğlenirken

Ya da sen çalışıp yalnız o eğlenirken🙈🙈

Yemek yaparken🍲

Ya da yerken

Huzurlu bir uyku çekerken

Mutlu bir sabaha uyanırken

Gündelik işlere koştururken

Tatlı uykusunu bölmemek için nefesini tutarken

Yaramazlık yaptığında😳

Dikkati dağıldığında🙄

Yorucu bir günün sonunda

Ya da harika bir gün batımında🍂

En zor işleri bile eğlenceye çeviren

Hayatının ve günün her anında

Her mevsimde🌈

Gözlerini üzerinden hiç ayırmadığın💜

Gözlerini üzerinden asla ayırmayan💙

Sevginin ve bütün hislerin çok daha ötesinde, eşsiz bir bağ😍

O hep senin yanında❤️

Yüzlerce evcil hayvan, sahibi tarafından sokağa terk ediliyor. Bir köpeğin barınmayı hayal ettiği asıl yer kalbinizdir. Bir hayvan evlat edinecekseniz ona önce kalbinizi sonra evinizi açın❤️ Bu muhteşem ötesi ikilinin kalplerinizde yeni bir göz açması dileğiyle, mutlu kalın👋🏽🤗

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lpscallistotr

Evcil hayvan deyip köpek çizimi gösterdiniz! Kedi yok zaten onlar nankör pislik değil mi?! Köpekler "O benim sahibim" derken kediler "O benim dostum" der. Sırf köle gibi davranmadıklarından onları evcil hayvan kategorisine bile almadan yok sayamazsınız tamam mı?! Ya başlığı doğru yazın, ya da diğer hayvanları da ekleyin!

kendineassassin

Hayâtım şu an tamâmen değişti.. Fazla yavru zürâfâsı olup da vermeyenin!!

doctor-what

belki de ortaokuldayken taşındığım müstakil evden beri çektiğim en büyük eksiklik bu, orada beslediğim bir sürü kedim vardı onlarla arkadaş gibiydim ancak apartmana taşındığımdan beri hiç uzun uzun hayvanlarla vakit geçiremedim sokak kedileri hep kaçıyorlar, köpekler daha iyi ama çok vakit ayıramıyorsun, ne zamandır bir evcil hayvan edinmek istiyorum esaen

askito-muyum-ben

2012 yılından beri sokakta yavru ve hasta şekilde bulup evlat edindiğim bir tekir kedim, 2 hafta önce evlat edindiğim, sahibi tarafından sokağa atılmış, yaklaşık 1 yaşlarında çok travmali, psikolojisi pek de iyi olmayan bir Ankara kedim, bir de muhabbet kuşum var ❤️ biara da barınağa gidip köpek mi evlat edinsem diye düşünüyorum son zamanlarda da. Temiz ama hayvansız, sevgisiz bir evim olacağına tüylü ama sevgi dolu bir evim olmasını bin defa yeğlerim.

layd

harikasın arkadaşım aynen benim de iki sokak kedim var ve barınaktan köpek dost edinmek istiyorum üstelikte sakat olan bir can istiyorum.

layd

çok güzel, harika sahneler gerçekten.

Görüş Bildir