Erken Biten Masal Hepimizi Üzmüştü! Özgü Namal ve Ahmet Serdar Oral'ın İçimizi Isıtan Sıcacık İlişkisi

31PAYLAŞIM

Geçtiğimiz ekim ayında evinde geçirdiği kalp krizi sebebiyle hayatını kaybeden Ahmet Serdar Oral'ın cansız bedenini onu çok seven hayat arkadaşı Özgü Namal bulmuştu. Hepimiz bu duruma çok üzülmüştük. 2 çocukları olan ve gözlerden ırak bir yaşam sürmeyi tercih eden çiftin ilişkilerinin bu şekilde, zamansızca yarım kalması içimizi burkmuştu.

Tabii tüm bu olaylardan sonra ikilinin ilişkisi merak konusu oldu. Biz de sizler için son yıllarda Muğla Köyceğiz'de kendi hallerinde yaşamayı tercih eden bu çift hakkında merak edilenleri bir araya getirdik...

2013 yılında tanımışlardı

Çift 2013 yılında tanıştı. Bu dönemde Ahmet Serdar Oral nefes eğitmeni olarak çalışıyordu. Aslında ünlü bir reklamcı olan Oral, bir süre önce geçirdiği kalp rahatsızlığı sebebiyle çalıştığı yerden ayrılmıştı. Sonrasında kendini daha stressiz ve sakin bir yaşama adayan Ahmet Serdar Oral nefes terapisi ve yoga konularına ilgi göstermeye başladı. Nefes hocası olarak çalışan Oral ile Namal bu vesileyle tanışmış oldu.

Özgü Namal hayatının aşkını bulunca oyunculuğu bıraktı ve sevdiğiyle beraber Ege'ye yerleşti

Ahmet Serdar Oral yeni hayatında gözlerden uzak ve kendi hallinde bir yaşam sürmeyi tercih ediyordu. Özgü Namal da hayat arkadaşıyla beraber şehir yaşamından uzaklaşmaya ve kendilerine özel bir yuva kurmaya karar verdi. Birbirini çok seven ikili Muğla'nın Köyceğiz ilçesindeki çiftliklerinde yaşamaya başladılar. Kariyerinin parlak bir noktasında radikal karar veren Özgü Namal'ın yeni hayatını çok sevdiği biliniyordu.

2015 yılında ilk çocukları dünyaya geldi

Çiftin 2015 yılının nisan ayında Nefes adını verdikleri bir oğlan çocukları oldu. Bir sonraki sene de Elem Su adındaki kızlarını kucaklarına aldılar. Yakın tarihlerde gerçekleşen iki doğum da çiftin çiftlik evlerinde oldu. Nefes egzersizleri ve hipnoz yöntemi ile gerçekleştirilen doğumlarda Oral her zaman Özgü Namal'ın yanındaydı ve doğumlara yardım etti.

Ahmet Serdar Oral nefes derslerine devam ederken Özgü Namal bahçe ile ilgileniyordu

Ahmet Serdar Oral bir açtığı nefes kamplarında eğitmenlik yaparken bir yandan Özgü Namal ile beraber evin işleriyle ve bahçeyle ilgileniyordu. Toprakla uğraşan ve çiftlik hayatını benimseyen çiftin geniş arazisini kampçılara açtığı da biliniyor.

Masal, ani gelen kalp krizi sonucu son buldu

7 yıllık birlikteliklerinde görenleri kıskandıracak kadar mutlu ve sakin bir hayat süren çiftin dünyası Ahmet Serdar Oral'ı alan kalp krizi ile yıkıldı. Çocuklarıyla ilgilenen ve yaşadığı üzüntüyü atlatmaya çalışan Özgü Namal'ın bundan sonra nerede yaşayacağı ve oyunculuğa dönüp dönmeyeceği ise merak konusu.

Sadakatsiz'in Selçuk'u Şevval Sam'ın Oğlu Çıktı! İşte Genç Oyuncuyla Alakalı Sizi Şaşırtacak Tüm Detaylar... - onedio.com
Sadakatsiz'in Selçuk'u Şevval Sam'ın Oğlu Çıktı! İşte Genç Oyuncuyla Alakalı Sizi Şaşırtacak Tüm Detaylar... - onedio.com
Fast Food Restoranlarının Sırrını Açıklıyoruz! 7 Adımda Çıtır Çıtır Patates Yapmanın Püf Noktaları - onedio.com
Fast Food Restoranlarının Sırrını Açıklıyoruz! 7 Adımda Çıtır Çıtır Patates Yapmanın Püf Noktaları - onedio.com
Süt ve Yemek Taşacak Diye Endişe Etmeye Son! 3 Pratik Yöntemle Kaygılarınızdan Arının... - onedio.com
Süt ve Yemek Taşacak Diye Endişe Etmeye Son! 3 Pratik Yöntemle Kaygılarınızdan Arının... - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir