Erdoğan 'Nüfus Artışımız Düşüyor' Dedi ve Ekledi: 'Ailemize Yönelik Çok Büyük Operasyon Çekiliyor'

 > 
20PAYLAŞIM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Nüfus artış hızımızın neredeyse yarı yarıya düştüğünü gördük. Avrupa ülkeleri bu tehditle uzunca bir süredir karşı karşıya. Türkiye'nin aynı akıbete düçar olmasına izin vermeyeceğiz." dedi.

Erdoğan ayrıca "Filmiyle, dizisiyle, müziğiyle, internetiyle ve daha nice mecralarıyla ailemize yönelik çok büyük operasyonlar çekiliyor" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Adana, Hakkari, İstanbul, Manisa, Malatya, Şanlıurfa ve Tokat İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

Erdoğan burada yaptığı konuşmanın bir bölümünde "Gençlerimize en az 3 çocuk mümkünse daha fazla çocuk tavsiyesinde bulunuyoruz. İşte geçtiğimiz günlerde 2020 nüfus istatistiklerimiz yayınlandı. Ülkemizin nüfusu 84 milyona yaklaşmakla birlikte nüfus artış hızımızın yarı yarıya düştüğünü gördük. Nüfusumuz azalmaya dahi başlayabilir. Avrupa ülkeleri bu tehditle uzunca bir süredir karşı karşıya. Türkiye'nin aynı akıbete düçar olmasına izin vermeyeceğiz. Bu iş öyle parayla pulla olmaz. Aileyle sahip çıkmaktan geçiyor" ifadelerini kullandı.

"Ailemize yönelik çok büyük operasyonlar çekiliyor"

Kadının sarıp sarmaladığı, şefkati ve dirayetiyle kucaklamadığı bir ailenin dağılıp gitmesinin kaçınılmaz olduğuna dikkati çeken Erdoğan, şöyle devam etti:

"Batı'da ailenin çöküşü, kadının metalaştırılıp bu kutlu vazifeden uzaklaştırılmasıyla başlamıştır. Aynı oyunu bizim de üzerimizde oynamaya çalışıyorlar. Televizyonuyla, filmiyle, dizisiyle, müziğiyle, internetiyle ve daha nice mecralarıyla ailemize yönelik çok büyük operasyonlar çekiliyor."

Mersin'deki 'Gizemli Ev' Google'ın Haritalar Hizmetinde İşaretlendi - onedio.com
Mersin'deki 'Gizemli Ev' Google'ın Haritalar Hizmetinde İşaretlendi - onedio.com
İstanbul'un Nüfusu Azaldı... Pandemi, Köyden Kente Göçü Tersine mi Çeviriyor? - onedio.com
İstanbul'un Nüfusu Azaldı... Pandemi, Köyden Kente Göçü Tersine mi Çeviriyor? - onedio.com
İsrail'de 'Aşı Olana İçki Hediye' Kampanyası - onedio.com
İsrail'de 'Aşı Olana İçki Hediye' Kampanyası - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir