Erdoğan'dan Tribünlere 'Her Şey Çok Güzel Olacak' Mesajı: 'Hepsi Kayda Giriyor'

 > -
Abone ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde düzenlenen iftar etkinliğine katıldı. 

Erdoğan, 'her şey çok güzel olacak' sloganıyla Ekrem İmamoğlu'na destek veren sanatçılar için 'Sanatçı sanatıyla konuşur, bu tür insanlara dalkavukluk yapmaz' derken, tribünlerde bu sloganın atılması üzerine de 'Ya bu statları biz yaptık, biz. Bunlar yanlış yolda. Ama biz düzelteceğiz. Hepsi kayda giriyor.' dedi.

'Sanatçı sanatıyla konuşur, bu tür insanlara dalkavukluk yapmaz'

Erdoğan, katıldığı iftar etkinliğinde 'her şey çok güzel olacak' mesajını paylaşan sanatçılar için şu sözleri kullandı:

Sinema dünyası ile ilgili olarak bize kadar, kimse bir yasal düzenleme yapmadığı halde, bu yasal düzenlemeyi yapıp, ondan sonra bir taraftan bize teşekküre geleceksin, arkadan da bunlarla beraber şakşakçılık yapacaksınız. Bunu ne ile ifade edeceğiz, ne ile izah edeceğiz?

'Bu statları biz yaptık biz, bunlar yanlış yolda'

Erdoğan ayrıca, tribünlerde 'her şey çok güzel olacak' sloganlarıyla ilgili olarak, 'Bu statları biz yaptık, biz' derken, 'Bunlar yanlış yolda. Ama biz düzelteceğiz. Hepsi kayda giriyor' ifadelerini kullandı.

'Halbuki bir yerde seçim yapılıyorsa, gerektiğinde yenileniyorsa orada demokrasi işliyor demektir'

İstanbul seçimlerinin yenilenmesine ilişkin eleştirilere, 'Sandıktan korkan siyasetçilerin olduğu tek yer bizim memleketimizdir' diyen Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:

Halbuki bir yerde seçim yapılıyorsa, gerektiğinde yenileniyorsa orada demokrasi işliyor demektir. Bu demokrasi nasipsizleri ne yaparsa yapsın umursamayacak ve sonuna kadar milli iradenin sandığın yanında yer almasını sürdüreceğiz.

Fenerbahçe'nin, Akhisarspor'u ağırladığı maçta tribünlerden 'Her şey çok güzel olacak' sloganları yükselmişti. 👇

Fenerbahçe - Akhisarspor Karşılaşması Öncesi 'Her Şey Çok Güzel Olacak' Sloganları Atıldı - onedio.com
Fenerbahçe - Akhisarspor Karşılaşması Öncesi 'Her Şey Çok Güzel Olacak' Sloganları Atıldı - onedio.com

İmamoğlu'nun 'Her şey çok güzel olacak' mesajının ardından, sanat dünyasından birçok isim bu mesajı paylaşarak destek vermişti. 👇

Destekler Devam Ediyor! İstanbul Büyükşehir Belediye Seçimlerinin Tekrarına Karar Verilmesinin Ardından Ünlülerden Gelen Tepkiler - onedio.com
Destekler Devam Ediyor! İstanbul Büyükşehir Belediye Seçimlerinin Tekrarına Karar Verilmesinin Ardından Ünlülerden Gelen Tepkiler - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir