Görüş Bildir

etiket Erdoğan'dan İstanbul Seçimine İlişkin Açıklama: 'Bu Şekilde Yapılmamalıydı'

Haberler
> Erdoğan'dan İstanbul Seçimine İlişkin Açıklama: 'Bu Şekilde Yapılmamalıydı'

Oyunu Üsküdar'da kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'İstanbul seçmeni İstanbul için en isabetli kararı verecektir diye düşünüyorum. Hayırlı olsun diyorum.' dedi. Erdoğan ayrıca,  'İstanbul gibi bir şehrimizin büyükşehir belediye başkanlığı seçimi bu şekilde yapılmamalıydı' ifadelerini kullandı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan oy kullanmak için Üsküdar Kısıklı'daki konuttan saat 12.20'de Saffet Çebi Ortaokulu'na geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, gerekli kontrolün yapılması için kimliklerini sandık görevlilerine verdi.  Kabine girerek tercihini yapan Erdoğan, oy zarfını sandığa attı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ardından eşi Emine Erdoğan da oyunu kullandı.

Erdoğan, oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklama yaptı: 'İBB seçimi bu şekilde yapılmamalıydı.'

'Dışarıda olanları buraya taşımak için gayret ettik.'

'Dışarıda olanları buraya taşımak için gayret ettik.'

Seçimlere katılımın sorulması üzerine Erdoğan, 'Çok gayret ettik. İstanbul dışında olanları buraya taşımak için, buradan da memleketlerine gönderilmesi noktasında bir çalışma. İstanbul'da olanlar bu işin önemini çok iyi biliyor. Herhalde katılımın çok yüksek olması gerekiyor' dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
703
337
106
49
26
8
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Selina Meyer

Ya bir sal artık şu ülkeyi. Yeter

ZzZ

bu şekilde yapılmamalıydı derken yanlış anlamışsınız, demokratik bir şekilde yapılmamalıydı diyor. Yani benim dediğim olmalıydı diyor.

voyvals men

bu kadar iki yüzlü bir siyaset görmedim