Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

En Romantik Aşk Şarkıları

2.5bPAYLAŞIM

En romantik aşk şarkıları

Herkesin dinlemekten bıkmadığı özel parçalar vardır. Bunların geneli özellikle aşk şarkılarıdır. Sizi alıp bir yerlere götürür. Bunlar duygularınızı en yoğun yaşadığınız şarkılardır.

Herkes müzik dinlemekten keyif alır, yalnız öyle bir aşk şarkıları
vardır ki yüreğinizi darmaduman eder. Sevgilinizle dinlemekten keyif
aldığınız sizin şarkınız olan özel şarkılar da vardır. O şarkı artık
ikinizin şarkısı olmuştur.  Özel günlerinizin yansıması en romantik
dakikalarınızın fısıltısıdır. Bedeninizden girer, ruhunuzdan büyük bir
huzurla çıkar. Güzel müzik tınıları olan, gerek enstrümantal gerek aşk
dolu sözlerle yazılan parçalar en duygulu olanlarıdır. Eşsiz olan, en
çok dinlenen muazzam şarkılar vardır. Bunların içimizde ki yeri
apayrıdır. Kimisi ayrılıkların en hüzünlü parçaları, kimisi en güzel
günlerinizin en mutlu dakikalarınızın yansımasıdır. Sevgilinizin
gözlerinin içine bakarak, ya da onu düşleyerek dinlediğiniz şarkılar,
hepsi sizler için yapılmış hepsi zamanla sizlerin şarkısı olmuştur.

Hemen hemen çoğumuz en romantik en duygusal ve en can alıcı romantik
müzikleri telefonlarımıza, bilgisayarlarımıza ve mp3 çalarlarımızın
müzik listesine ekleriz. O şarkılar bizim için vazgeçilmezdir.

1. Celine Dion - My Heart Will Go On

İzlerken herkesin duygularına hakim olamadığı ve çok etkilendiği Titanic filminin efsane soudtrack parçası. Aşkı en iyi anlatan filmlerden bir tanesi olan Titanic’in unutulmaz aşk şarkısı hepimizin içini parçalamıştır elbet, bizde bu şarkıyı her dinlediğimizde muhakkak sevgimizi hatır duygularımızın bir parçası oluruz.

2. Sezen Aksu - Tutuklu

Aşk şarkılarının vazgeçilmezi Türkiye’nin nadide sanatçılarından biri olan Sezen Aksu’nun en özel parçalarından bir tanesi, sözleri adeta kalbimize bir ok gibi saplanan yüreğimizi dağlayan en romantik şarkıların başında geliyor.

3. Sıla - Oluruna Bırak

Hemen hemen herkesin beğenerek dinlediği ve her parçası ayrı bir güzel olan Sıla’nın içimizi yakan en romantik ve özel şarkılarından, eminiz sizin de sevgilinizle beraber dinlediğiniz ve en beğendiğiniz şarkılardan biridir.

4. ♫ Pink Floyd - High Hopes

Efsane grup Pink Floyd’un en güzel şarkılarından biri, sözleri çok anlamlı ve derin olan büyük umutları. Tüm sevgililerin birbirine yolladığı ve paylaştığı şarkıların en özelidir. Siz aşık çiftleri birbirine daha çok bağlayacak ve tutunduracak en romantik şarkıların başında geliyor, sizde şarkının sözlerinde dediği gibi sevgilinize for ever and ever diyeceksiniz.

5. Adele - Rolling in the Deep

Tüm dünyayı kasıp kavuran ve şarkıları dillerden dillere dolanan izlenme rekorları kıran Amerika’nın en iyi çıkış yapan genç ve başarılı şarkıcılarından biri olan Adele’in en özel ve en romantik şarkılarından biri

6. İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine

Son günlerin en popüler şarkılarından biri olan düğün ve nişanlarda sık sık duyduğumuz mutlu çiftlerin dans şarkısı. Müzik listelerinin en üst sıralarında bulunan ve büyük bir kitlenin çok severek dinlediği en romantik aşk şarkısı

7. Tarkan - Unutmamalı

Kiminin ayrılık şarkısı oldu, kiminin hatırlayıp hüzünlendiği şarkı. Herkesin çok sevdiği ve yıllarca dilinden düşürmediği Tarkan’ın ilk çıkış yaptığı özel parçalarından biri. Kiminin hala çok sevdiği fakat dinlerken bir o kadar hüzünlendiği ve bir türlü kopamadığı en anlamlı şarkıların başında geliyor.

8. Emre Aydın - Bitti Tebrikler

İçimizi büyük bir ölçüde parçalayan aşk şarkılarının ve hüzünlü albümlerin adamı Emre Aydın’ın en can yakan şarkılarından biri, her dinlediğimizde bizden bir parça söküp alan kalbimizi darmaduman eden en özel, en duygusal ve en romantik şarkıların başında geliyor.

9. Ferhat Göçer - Cennet

Bir döneme damgasını vuran, çok tartışılan kimine göre abartı  kimine göre gayet romantik olan en doğal ve en içten aşk şarkılarından biri. Kimi mutlu çiftin hala dilinden düşürmediği dinlemekten büyük bir keyif aldığı ve onları ayrı bir mutluluğa sürükleyen en gözde şarkılardan biri olmaması hiç birimizi şaşırtmasın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir