Ele Avuca Sığmayan Kayınbiraderi Yüzünden Evliliği Bitme Noktasına Gelen Kadının İçinizi Sıkacak Hikayesi

122PAYLAŞIM

Bence acil boşa bu adamı ablacım, çektiğin çileye değer mi ya?

"Kocamı gerçekten çok sevdiğimi ve onunla kalabilmek için elimden ne gelirse sonuna kadar yapacağımı belirtmek istiyorum."

"Geçen sene evlenene kadar kocamla 2 yıllık bir birlikteliğimiz vardı. Ondan önceki hayatım tam anlamıyla bir enkazdı. Ben 27 yaşımdayım ise 32 yaşında."

"Şöyle başlayayım, her şey düğünden 1 sene öncesinde başladı. Kocamın kendisinden 3 yaş büyük abisi kelimenin tam anlamıyla hayatını mahvetmişti, kesinlikle ele avuca sığmayan birisiydi."

"Ancak son 2 yıldır düzelmeye başlamıştı. Ailesinin yanına taşındı ve onlarla yaşamaya başladı."

"Kocamın babasının araba galerisi var ve oldukça da varlıklı bir adam. Kocam da iyi şartlarda büyümüş biri ancak idealist birisi olduğu için bu hazır hayat tarzı hiç ona göre olmamış ve babasıyla birlikte iş yapmak yerine hemşire olmaya karar vermiş."

"Abisi ise babasıyla birlikte çalışmaya ve kayınpederimin söyleyişine göre hayatını yoluna sokmaya başlamıştı."

"Kocamın abisiyle birkaç kez tanıştım ve cidden tavırları hiç hoşuma gitmemişti, uygunsuz davranıyordu. Popom hakkında yorumlar yapıyordu..."

"Hatta bir keresinde o kadar ileri gitmişti ki şakayla karışık beni ellemeye çalışmış ancak kocam onu durdurmuştu."

"Düğünden önce onu düğünümüze davet etmeme konusunda kesinlikte çok katıydım. Ama kocamın ailesiyle gerçekten çok sıkı bir aile bağı var ki ben bu huyunu gerçekten çok takdir ediyorum."

"Her neyse, eğer abisinin düğünümüze gelmesine izin vermezsem, anne ve babası da katılmayacaktı bu yüzden de davet etmek zorunda kaldım. Bu noktada her şey çığırından çıktı."

"Düğünümüz gerçekten çok güzeldi ancak abisi bir çeşit ‘şaka’ ile çıka geldi. Tuvalette bulduğu kırmızı bir kutu boyayı nikah töreninden sonra üzerime bocalamanın komik olacağını düşünmüştü."

"Tuvalete gideceğim sırada köşeden bir anda çıkıp bütün boyayı kafamdan aşağı, gelinliğime boşalttı."

"Kafayı yedim ve polisleri bile aramayı düşündüm. Kocam beni sakinleştirdi ve abisini düğünden uzaklaştırdılar."

Nedimelerimden birisi yakında oturuyordu, ona gidip duş aldım ve bana bir elbise ödünç verdi. O günden itibaren kayınbiraderimle bir daha asla konuşmadım ve olduğu ortamda bulunmadım."

"Kocam bu konuda oldukça anlayışlıydı ancak her yıl yılbaşı gibi özel günlerde ailesinin evine gitmemiz konusunda daha da ısrarcı olmaya başlamıştı. Ailesiyle hiçbir zaman bağlarını koparmayacağını ve hayatından çıkarmayacağını söylüyordu."

"Ancak kayınbiraderim de o evde, ailesiyle birlikte yaşıyordu. Neyse bir şekilde abisiyle muhatap bile olmadan bütün gün kocamın yanında durarak bir şekilde atlattım o günleri."

"Geçen hafta ise cinsel organ içeren bir fotoğraf aldım. Mesajda da ‘iddia ediyorum benimki kardeşiminkinden daha büyüktür’ yazıyordu."

"Numarama nasıl ulaştığı konusunda hiçbir fikrim yoktu ve bu durum gerçekten midemi bulandırmıştı."

"Tekrar polise başvurmayı düşündüm ama kocam bunun bize daha çok zarar vereceğini söyleyerek beni vazgeçirdi. Kocama bir daha ailesiyle olan hiçbir etkinliğe hiçbir koşul altında katılmayacağımı söyledim."

"Bu konuda anlayışlı olmasını bekliyordum ama bunu tamamen bir tartışmaya çevirdi. Ailesinden kesinlikle vazgeçmeyeceğini ve özel günlerde onlarla olmaya devam edeceğini söyledi."

"İlişkimizin şimdiye kadarki en büyük gerginliği oldu bu ve kocamla gittikçe uzaklaştığımızı hissediyorum."

images.thestar.com

"Bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum, nasıl konuşmamız gerektiğini bilmiyorum. Evliliğimin bu adam yüzünden bitecek olması içimi parçalıyor."

Çok ama çok kötü bir durum ya...Siz kadının yerinde olsanız ne yapardınız?

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

DM'den Cinsel Organını Gönderen Adama Tokat Gibi Cevaplarıyla Hayatının Dersini Veren Kadın - onedio.com
DM'den Cinsel Organını Gönderen Adama Tokat Gibi Cevaplarıyla Hayatının Dersini Veren Kadın - onedio.com
DM’den Cinsel Organını Yollayan Adamı, O An Uydurduğu Bir App’i Anlatarak Yerin Dibine Sokan Kadın! - onedio.com
DM’den Cinsel Organını Yollayan Adamı, O An Uydurduğu Bir App’i Anlatarak Yerin Dibine Sokan Kadın! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ne-demek-sakir

Kac oradan kaç 😀😀

memet-kalem

içinde ürediğimiz kalitesiz kültür ortamı(ortadoğu siyasal islam gericilik benbilirimcilik kendiçalıp-kendioynayan yargılanamaz yobaz sistemimiz kimliksizliğe sürükleyen ümmetçilik gibi üstkimlikçilik çabaları seçici geçirgen olmayan ne bulursa geçiren ülke sınırlarımız... daha niceleri) bu kadıncağızın evlendiği kocası ve abisi gibi bakterilerle enfekte olmamıza neden oluyor.

cent

Olay başka ülkede geçiyor. Hemen kötülemeye başlamışsın. ))

memet-kalem

olayı yaşayanlar başka ülkenin kültür ortamında mı ürediler acaba? bu tip vakaların bana hatırlattığı şeyleri yazdım. kimliksizleşmenin sonucu olarak gördüğüm şeyleri yazdım. kötülüyorum evet. içinde benimn de yetiştiğim, bu ülkenin ürettiği bozuk kültür ortamından şikayetçiyim.

cengizhan-tyt

Eh kocası da ısrar ediyormuş sonuçta aile bağları önemliymiş. Benim tavsiyem ilk önce 3 lü yapmaları sonra da ailenin diğer fertlerini de davet etmeleri yönünde olacaktır. Belki kızın abisi ablası falan varsa onlarda katılsın. Neyse Şuan ikisinin babasını shipliyorum slxlslsksdk

safak-erdogan1

Ha birde bunu polise anlatamayan birisinin sosyal platformlarda yazması cidden acayip bir olay :S kocanın buna izin vermesi de süpermiş.

safak-erdogan1

vay be mehzebi genişlikte kocanı taktir eder senin de aklındaki sorunların psikiyatriden çözüle bileceğini umuyorum. yoksa sende normal değilsin bence.

Görüş Bildir