Görüş Bildir
Haberler
Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Müge Kakşi
13.02.2021 - 22:28

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Mehdi hapisten çıktığında artık çok daha güçlüdür ve adamları vardır. Bu duruma herkes şaşırırken Barış Zeynep'i güvenliğiyle ilgili uyarır. Zeynep Mehdi'den yana bir sıkıntı gelmeyeceğini düşünürken Mehdi adamlarını Zeynep'in peşine takmıştır. İşte Doğduğun Ev Kaderindir 32. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Özeti

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Özeti

Özlem, evin çalışanlarıyla eğlenceye gittikleri için Ali Rıza, Barış ve Savaş'ı ayıpladı. Bunun üzerine Ali Rıza dayı Özlem'e haddini bildirdi. Zeynep'in Mehdi'nin davasını aldığının ortaya çıkması Barış ve Zeynep arasında büyük bir çatışma yaratır. Zeynep de Barış'ın kendisini takip etmesine sinirlenmiştir ve üzerinde tahakküm kurulduğu hissine kapılır.

Bu, artık yaşamak istemediği bir durumdur. Öfkeyle, hesap vermektense ipleri koparma noktasına gelmeyi tercih eder ve istifa eder. Zeynep Mehdi'nin davasını aldığını ailesine de açıklar. Evde de gerilim hat safhadadır.

Barış, Zeynep'in davayı aldığı ve kardeşi Savaş'ın da ona yardım ettiği bilgisiyle sarsılmıştır. Zeynep'e çok kırgın ve kızgındır.Bu krizin akabinde Sofya seyahatini iptal eder. Dayısı Ali Rıza, Barış'ın bu eskisine benzemeyen hallerinin bir tek yorumu olduğunu savunmaktadır: Aşk.

Mehdi artık cezaevinden çıkamayacağına emindir. Ailesine ve özgürlüğüne kavuşma umudunu tamamen kaybetmiştir. Ona tuzak kurarak cezaevinde kalmasına sebep olan Veysi'den intikam almaya karar verir. Cengiz'in ise Mehdi için bambaşka gelecek planları vardır.

Zeynep artık Mehdi'yi cezaevinden çıkarmanın tüm yollarının tıkandığını düşünürken gelen bir telefon her şeyi değiştirir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
1
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın