Görüş Bildir

Dm'den Birine Yürüyecek Olsan İlk Cümlen Ne Olurdu?

Haberler
> Test
> Dm'den Birine Yürüyecek Olsan İlk Cümlen Ne Olurdu?

Hepimizin Dm'den gelen komik mesajları vardır.  Bu mesajlar bizi çoğu zaman güldürür, güldürürken 'bu cümleleri nereden buluyorlar' diye aynı zamanda düşündürür. O zaman toplanın Dm'den yürüme cümlenizi söylüyoruz. Dm'den birine yürüyecek olsan ilk cümlen ne olurdu?

1. Önce cinsiyetini seç.

2. Yaşını da söyle.

3. İlk sorumuzla başlayalım. Şimdiye kadar kaç sevgilin oldu?

4. Peki kaç kere aşık oldun?

5. Hangisinde daha fazla vakit geçiriyorsun?

6. En çok kullandığın emojiyi sorsak.

7. Bize bir film seç.

8. Peki diyelim ki sevgilini aldattın ve yakalandın ona ne söylerdin?

8. Peki diyelim ki sevgilini aldattın ve yakalandın ona ne söylerdin?

9. Eski sevgiline bir mesaj atsan bu ne olurdu?

10. Reddedilince kendine söyleyeceğin bir teselli cümlesi seç.

10. Reddedilince kendine söyleyeceğin bir teselli cümlesi seç.

Kırk yıllık avukatım, sizin gibi bir davam olmadı.

Kırk yıllık avukatım, sizin gibi bir davam olmadı.

Sen işini aşkına karıştıranlardansın. Arkadaş gruplarında en orijinal fikirler senden çıkıyor. En eğlenceli anlar senin olduğun zamanlar. Sen aşkta da işte de kazanacak kadar şanslısın. Önceki sevgililerin, yaşattığın aşkı bir daha bulamayacakları için pişmanlar. Sen insanları mutlu eden küçük detayları bile fark edip onları şaşırtmayı seviyorsun. Onlar da senin bu özelliğinden dolayı senden çabuk vazgeçemiyorlar. Yani bir yazdığın bir daha yazsın istiyor.

Dünyayı güzellik kurtaracak diyorlar var mı alakanız?

Dünyayı güzellik kurtaracak diyorlar var mı alakanız?

Senin dm'den yürüme cümlen bu olurdu. Sen işini biliyorsun, sosyal medyaya çok hakimsin. Hangi cümle ile karşındakini etkileyeceğini çok iyi biliyorsun. Sen aslında hayatında da insanları etkilemeyi iyi biliyorsun. Çok zevkli ve kaliteli seçimlerin var. Bu özelliğin hayatına yansıyor ve diğer insanlardan farklı olduğunu gösteriyor. Yani ilgi çekici bir yanın olduğu her yerden belli oluyor. Böyle bir cümleye karşındakinin kayıtsız kalması imkansız. Bu mesajla cevap alacağına eminim.

Senin yürüme cümlen bu olurdu.

Senin yürüme cümlen bu olurdu.

Evet senin yürüme cümlen bu. Buna düşmeyen kimse olmazdı. Sen herkese aşık olduğun için profesyonelleşmişsin. Renkli flört ve ilişki hayatın sana çok şey katmış ve çok şey öğrenmişsin. Aşık olduğunda karşındakinden başka kimseyi görmüyorsun ama bu sadece bir en fazla iki gün sürüyor. Hayatını dolu dolu ve tadını çıkararak yaşamayı seviyorsun. Böyle devam etmelisin.

Nadide eserlere ithafen

Nadide eserlere ithafen

Senin yürüme cümlen bu. Kimsenin aklına gelmeyen senin aklına geliyor. Sen sanatı aşkla yaşayabilir ve karşındaki insanın ilgisini çekebilirsin. Hoşlandığın, sevdiğin insanın ilgi alanlarını öğrenip, kendini fark ettirmek için sen de onlarla ilgileniyorsun. Bu sana bayağı bir şey katıyor. Senin hoşlandığın insanı elde etmek için yapamayacağın şey olmadığını gördük. Senin kaybedeceğin bir savaş yok anladığımız kadarıyla.

Ön kamerayı aç da asıl manzarayı seyredelim.

Ön kamerayı aç da asıl manzarayı seyredelim.

Senin yürüme cümlen bu. Sen biraz romantik birisin. Bu özelliğin sana avantaj sağlıyor. Sen ilişkiyi oldukça canlı tutarsın. Sevgilin için her şeyi yapabilir ve onun mutluluğunu görmek sana yetebilir. Karşındaki insanın neyden hoşlanacağını anlayıp ona küçük sürprizler yapmayı seviyorsun. Aynı zamanda kurnaz yapın sayesinde her şeyi elde edebiliyorsun. Bu cümle ile dm'den birine yürürsen cevap geleceğinden eminim.

Bunlar da ilginizi çekebilir!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
160
100
50
46
16
14
8
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?