Dm'den Birine Yürüyecek Olsan İlk Cümlen Ne Olurdu?

63PAYLAŞIM

Hepimizin Dm'den gelen komik mesajları vardır.  Bu mesajlar bizi çoğu zaman güldürür, güldürürken 'bu cümleleri nereden buluyorlar' diye aynı zamanda düşündürür. O zaman toplanın Dm'den yürüme cümlenizi söylüyoruz. Dm'den birine yürüyecek olsan ilk cümlen ne olurdu?

1. Önce cinsiyetini seç.

2. Yaşını da söyle.

3. İlk sorumuzla başlayalım. Şimdiye kadar kaç sevgilin oldu?

4. Peki kaç kere aşık oldun?

5. Hangisinde daha fazla vakit geçiriyorsun?

Instagram
Twitter
WhatsApp
YouTube

6. En çok kullandığın emojiyi sorsak.

7. Bize bir film seç.

The Hangover
Arkadaştan Öte
Sex And The City
The Other Woman

8. Peki diyelim ki sevgilini aldattın ve yakalandın ona ne söylerdin?

Çok sarhoştum, hatırlamıyorum.
1 kerelik bir şeydi.
Tamam yaptım ama seni seviyorum.
Ayrılalım o zaman.

9. Eski sevgiline bir mesaj atsan bu ne olurdu?

Özledim.
Sevgilin var mı?
Bir şansı hak ediyorum bence.
İyi ki ayrılmışız, çok mutluyum.

10. Reddedilince kendine söyleyeceğin bir teselli cümlesi seç.

Boş ver, o kaybetti.
Beni hak etmediğini anlamıştım.
Ben daha iyilerine layığım
Güzel/yakışıklı değildi zaten.

Kırk yıllık avukatım, sizin gibi bir davam olmadı.

Sen işini aşkına karıştıranlardansın. Arkadaş gruplarında en orijinal fikirler senden çıkıyor. En eğlenceli anlar senin olduğun zamanlar. Sen aşkta da işte de kazanacak kadar şanslısın. Önceki sevgililerin, yaşattığın aşkı bir daha bulamayacakları için pişmanlar. Sen insanları mutlu eden küçük detayları bile fark edip onları şaşırtmayı seviyorsun. Onlar da senin bu özelliğinden dolayı senden çabuk vazgeçemiyorlar. Yani bir yazdığın bir daha yazsın istiyor.

Dünyayı güzellik kurtaracak diyorlar var mı alakanız?

Senin dm'den yürüme cümlen bu olurdu. Sen işini biliyorsun, sosyal medyaya çok hakimsin. Hangi cümle ile karşındakini etkileyeceğini çok iyi biliyorsun. Sen aslında hayatında da insanları etkilemeyi iyi biliyorsun. Çok zevkli ve kaliteli seçimlerin var. Bu özelliğin hayatına yansıyor ve diğer insanlardan farklı olduğunu gösteriyor. Yani ilgi çekici bir yanın olduğu her yerden belli oluyor. Böyle bir cümleye karşındakinin kayıtsız kalması imkansız. Bu mesajla cevap alacağına eminim.

Senin yürüme cümlen bu olurdu.

Evet senin yürüme cümlen bu. Buna düşmeyen kimse olmazdı. Sen herkese aşık olduğun için profesyonelleşmişsin. Renkli flört ve ilişki hayatın sana çok şey katmış ve çok şey öğrenmişsin. Aşık olduğunda karşındakinden başka kimseyi görmüyorsun ama bu sadece bir en fazla iki gün sürüyor. Hayatını dolu dolu ve tadını çıkararak yaşamayı seviyorsun. Böyle devam etmelisin.

Nadide eserlere ithafen

Senin yürüme cümlen bu. Kimsenin aklına gelmeyen senin aklına geliyor. Sen sanatı aşkla yaşayabilir ve karşındaki insanın ilgisini çekebilirsin. Hoşlandığın, sevdiğin insanın ilgi alanlarını öğrenip, kendini fark ettirmek için sen de onlarla ilgileniyorsun. Bu sana bayağı bir şey katıyor. Senin hoşlandığın insanı elde etmek için yapamayacağın şey olmadığını gördük. Senin kaybedeceğin bir savaş yok anladığımız kadarıyla.

Ön kamerayı aç da asıl manzarayı seyredelim.

Senin yürüme cümlen bu. Sen biraz romantik birisin. Bu özelliğin sana avantaj sağlıyor. Sen ilişkiyi oldukça canlı tutarsın. Sevgilin için her şeyi yapabilir ve onun mutluluğunu görmek sana yetebilir. Karşındaki insanın neyden hoşlanacağını anlayıp ona küçük sürprizler yapmayı seviyorsun. Aynı zamanda kurnaz yapın sayesinde her şeyi elde edebiliyorsun. Bu cümle ile dm'den birine yürürsen cevap geleceğinden eminim.

Bunlar da ilginizi çekebilir!

Bu Test Sana Aşk Hayatını Anlatan Film Repliğini Söylüyor! - onedio.com
Bu Test Sana Aşk Hayatını Anlatan Film Repliğini Söylüyor! - onedio.com
Seçimlerine Göre Karşındaki İnsandan Ne Bekliyorsun? - onedio.com
Seçimlerine Göre Karşındaki İnsandan Ne Bekliyorsun? - onedio.com
Düğününüzdeki Detaylara Göre Gelinliğinizi Söylüyoruz! - onedio.com
Düğününüzdeki Detaylara Göre Gelinliğinizi Söylüyoruz! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yaralikalp

Dünyayı güzellik kurtaracak diyorlar var mı alakanız?

queen_of_the_7_kingdoms

Dünyayı güzellik kurtaracak diyorlar var mı alakanız?...

gzm-ynklr

Dünyayı güzellik kurtaracak diyorlar var mı alakanız?

0nur0zdemir

Dünyayı güzellik kurtaracak diyorlar var mı alakanız? Senin dm'den yürüme cümlen bu olurdu. Sen işini biliyorsun, sosyal medyaya çok hakimsin. Hangi cümle ile karşındakini etkileyeceğini çok iyi biliyorsun. Sen aslında hayatında da insanları etkilemeyi iyi biliyorsun. Çok zevkli ve kaliteli seçimlerin var. Bu özelliğin hayatına yansıyor ve diğer insanlardan farklı olduğunu gösteriyor. Yani ilgi çekici bir yanın olduğu her yerden belli oluyor. Böyle bir cümleye karşındakinin kayıtsız kalması imkansız. Bu mesajla cevap alacağına eminim.👍

ordekkac

Bir kere sosyal medyadan yürümenin de bir adabı vardır fjfkl. Kime yürüyeceğine göre değişir bu adap kdljdklj. Ünlü birine yürüyecekseniz dikkat çekici bir şeyler yazın. Çevrenizden biriyse gerçek hayatı tercih edin derim ama utanıyorsanız veya şartlar olanak vermiyorsa bir bahane bulabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için kanalımı takip edin dkjdlkd.

Görüş Bildir