Görüş Bildir
Haberler
Defne Samyeli Koronavirüse Yakalandı! Yakınımda Olanlar Test Yaptırsın...

Defne Samyeli Koronavirüse Yakalandı! Yakınımda Olanlar Test Yaptırsın...

Ünlüler dünyası koronavirüs etkisi altında…. Ezgi Mola, Serdar Ortaç, Haluk Levent derken Defne Samyeli de koronavirüse yakalandı. Şarkıcı-sunucu Defne Samyeli de koronavirüse yakalandığını yaptığı paylaşımla duyurdu. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ünlüler dünyası koronavirüs etkisi altında…. Ezgi Mola, Serdar Ortaç, Haluk Levent derken Defne Samyeli de koronavirüse yakalandı.

Yaptırdığı PCR testi pozitif çıkan Samyeli, sosyal medya hesabından sağlık durumunu açıkladı ve temasta bulunduğu kişileri uyardı.

İŞTE DEFNE SAMYELİ'NİN AÇIKLAMASI:

“Covid pozitif olduğumu öğrendim. Hastalıkla ilgili bir endişem yok; hafif kırgınlık, boğaz ağrısı ve ara sıra gelen öksürükle çok rahat başa çıkabiliyorum şimdilik. Son birkaç gün yakın temasta olduğum neredeyse herkese ulaştık sanıyorum. Yine de bir şekilde yakınımda olan arkadaşlarım, benimle fotoğraf çektirenler, aynı ortamda bulunduğum kişiler lütfen hemen test yaptırsın diye bu açıklamayı yapıyorum. Benimle hızlı şekilde ilgilenen sağlık çalışanlarına ve hemen iletişime geçip bundan sonraki süreçle ilgili beni bilgilendiren Sağlık Bakanlığı yetkililerine sonsuz teşekkürler.”

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın