Görüş Bildir
Haberler
Daha Önce de Bot Yerine Banyo Terliği Göndermişler! İnternetten Satın Aldığı Fırın Yerine Oyuncağı Geldi

Daha Önce de Bot Yerine Banyo Terliği Göndermişler! İnternetten Satın Aldığı Fırın Yerine Oyuncağı Geldi

İzmir'de yaşayan 33 yaşındaki Selin Çamlıtepe'ye yeni taşındığı evi için internet üzerinden satın aldığı fırının yerine oyuncak fırın gönderildi. Çamlıtepe, 'Hakkımı arayacağım, hukuki yola başvuracağım' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Selin Çamlıtepe, yeni taşındığı evine, geçen şubat ayında, internet sitesi üzerinden fırın satın aldı. Ancak Çamlıtepe'ye gönderilen paketten pembe renkli oyuncak fırın ile oyuncak mutfak dolabı çıktı. Selin Çamlıtepe, hemen alışveriş yaptığı internet sitesinin yetkilerine ulaşmak istedi. Ancak kimseye ulaşamadı.

'Sipariş ettiğim fırın için çok yüklü bir meblağ ödemiştim'

'Sipariş ettiğim fırın için çok yüklü bir meblağ ödemiştim'

Eve gelen koliyi açtığında büyük bir şok yaşadığını ifade eden Çamlıtepe, 'Bilindik bir internet sitesinden evime fırın siparişi verdim. Elime oyuncak fırın ulaştı. Çok mağdur durumdayım, çünkü sipariş ettiğim fırın için çok yüklü bir meblağ ödemiştim. İki oğlum var, oyuncak fırın onlara hediye bile olamaz. Bu konuda yasal yollardan gerekli her türlü işlemi yapacağım. İç hukuk yolları tükenirse İnsan Hakları Mahkemesi'ne kadar başvurmayı düşünüyorum' dedi.

Daha önce de bot yerine banyo terliği göndermişler

Daha önce de bot yerine banyo terliği göndermişler

Yaşadığı mağduriyetin ardından alışveriş yaptığı sitenin müşteri hizmetlerini aradığını ifade eden Çamlıtepe, 'Ayrıca sayfa üzerinden müşteri şikayeti de oluşturdum. Sadece özür dilediler. Başka herhangi bir iletişim kurmadılar. Yenisini göndeririz, telafi ederiz gibi bir şey de demediler. Zaten ilk aramamda yanıt aldım. Sonraki aramalarıma da cevap vermediler. Bir kere daha benzer bir durumla karşılaşmıştım. O zaman da bot sipariş etmiştim ama yerine banyo terliği gelmişti. O zaman hukuki yola başvurmamıştım çünkü kargo gelir gelmez paketi açmıştım ve hemen iade etmiştim. Oyuncak fırın gelince aldığım fırının yanında hediye olarak verildiğini düşündüm ama öyle olmadı. Hakkımı bu sefer arayacağım. İnternetten sipariş ettiğime bin pişman oldum' diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
32
5
5
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Arman Doyuran

Abi yalvarıyorum satın aldığınız sayfalara hesaplara bir bakın ya, 10 takipçili mehmet'in ucuzluk dünyası vs gibi yerlerden bir şey alıp ne bekliyorsunuz all... Devamını Gör

jamiryuu

Gülmek istemiyorum ama çok komik uıahsfbhas ya olum ne kadar şerefsizsiniz

Sıradan Biri

Mağazadan al garanti olsun diyeceğim de... İnternet fiyatı ile arasında çok fark var.

Nilay Bilgin

Mağazadan gidip almana gerek yok. Merkezde yaşıyorsanız çoğu alışveriş sitesi kurye ile aynı gün getiriyor.