Görüş Bildir
Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Abdülhamid Bir Karış Toprak Kaybetmedi'

etiket Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Abdülhamid Bir Karış Toprak Kaybetmedi'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son Osmanlı padişahı II. Abdülhamid'in toprak kaybetmediğini savundu. Sosyal medya kullanıcıları Erdoğan'ın iddiasına Osmanlı'nın elinden çıkan bölgeleri sayarak yanıt verdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, partisinin Adana'da düzenlediği 'Bir Gençlik Şöleni'nde yaptığı konuşmada, kendisini Abdülhamid’e benzeten İYİ Parti lideri Meral Akşener'i hedef alarak şunları söyledi:

'Gençler, Sultan Abdülhamid'e laf atan, dil uzatan hanımefendiye şunu sormak lazım, 33 yıl 'hasta dev' diye takdim edilen Osmanlı'yı bir karış toprak kaybetmeden yöneten Sultan Abdülhamid'e hakaret, haddini aşmaktır ve bu haddini aşanlara bu millet inanıyorum ki 2023 seçimlerinde haddini bildirecektir. Meral Hanım sen kim, Sultan Abdülhamid'e saygısızlık kim. Ve o 6'lı masada olanlardan, isim vermeyeceğim, 3 tanesi var ki bunlar Sultan Abdülhamid'e bugüne kadar laf söyletmemişlerdi, şimdi ne oldu bunlara da sus pus oldular. Ne oldu bunlara da aynı masanın etrafında oturdukları halde Sultan Abdülhamid cennet mekan, ona laf atanlara haddini bildiremediler. 33 yıl dile kolay. Bu millet, ecdadına hakaret edenlere haddini bildirecektir. '

Sultan Abdülhamid'in bir karış toprak kaybetmediğini söyleyen Erdoğan'a sosyal medyada bu tepkiler geldi. 👇

İçeriğin Devamı Aşağıda

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 7 yılda tamamlanan Süleymaniye Camii için de "1 yıldan kısa sürede bitti değil mi?" demişti. 👇

Erdoğan'ın o sözleri için 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
158
78
50
6
6
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?