Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çoğu Erkeğin Kendi Cinsi Hakkında Daha Önce Hiç Duymadığı 16 Bombastik Bilgi

-

1. Stiletto

Yüksek topuklu ayakkabılar, her ne kadar kadınlar ile özdeşleşse de, türün ilk örneği, erkek bir jokey için üretilmiştir.

2. Aldatma

Yapılan bilimsel araştırmalar, aldatan erkeklerin, eşlerine sadık olanlardan; daha düşük zeka seviyesine sahip olduklarını ortaya çıkarmıştır.

3. Boy Farkı

Ortalama bir kadın ile ortalama bir erkek arasındaki boy farkı 10-12 santimetre arasındadır.

4. Göz Banyosu

Yapılan bazı araştırmalar; bir erkeğin hayatı boyunca; ortalama bir yılını, yalnızca güzel kadınları süzerek geçirdiğini öne sürmektedir.

5. Vah Vahh!

Çin'deki nüfus artışı ve kadın erkek dengesi bu şekilde devam ederse, 2020 yılına girdiğimizde; yaklaşık 40 milyon kadar evlilik çağındaki Çinli erkek için ortalıkta bir tane kadın bile olmayacak.

6. Yalan Söylemek Bizim İşimiz

Yapılan araştırmalar, kadınların günde ortalama 3 kere yalan söylediklerini; erkeklerde ise bu rakamın 6 olduğunu ortaya koyuyor.

7. Sevgilinin Yanında Ağır Çekim

Yapılan bilimsel araştırmalar, sevgilileriyle birlikte yürüyen erkeklerin, erkek arkadaşlarıyla yürüyenlerden, %7 oranında daha yavaş adım attıklarını ortaya çıkarmış.

8. Aman Uzak Olsun

Yapılan araştırmalar, Amerikalı erkeklerin herhangi bir kanser türüne yakalanma şansının %50 olduğunu ortaya çıkarmış. Bu orana meme kanseri de dahil...

9. Kucağınıza Almayın

Laptop'u uzun süreler kucakta kullanmanın, kısırlığa sebep olduğu; ne yazık ki bir şehir efsanesi değil.

10. Bizi Boşuna Suçlamayın

Yaygın kanının aksine, erkekler kadınlara göre daha fazla gaz çıkarmazlar. Zaten yapılan araştırmalar da, günlük oranın eşit olduğunu yönünde. O yüzden kafalar hemen bizlere çevrilmesin...

11. Yapma Yahu!

Bir erkek hayatı boyunca, ortalama 6 ayını, ayna karşısında sakal traşı ile geçiriyormuş.

12. Daha Duygusal

Çoğumuz kadınların daha duygusal varlıklar olduğuna inanırız. Pek çok yönden bu doğru olabilir. Ama konu ilişkilere gelince, flört döneminde "seni seviyorum" bombasını ilk patlatanlar, sıklıkla erkekler oluyormuş.

13. Kel Ve Güçlü

Kel erkeklerin, kadınların üzerinde oluşturduğu ilk izlenim; saçlı erkeklere göre daha güçlü ve uzun göründükleri yönündeymiş.

14. Evlilik Cimrileştiriyor

Yapılan bir araştırma, evlilik öncesinde nişanlısına hediye almak isteyen bir erkeğin, bu amaçla harcadığı miktarın, evlendikten sonra bir miktar düşüş gösterdiğini göstermiş.

15. Yarı Yarıya Daha Az

Kadınlar, dakikada ortalama 20 kere göz kırparken; erkeklerde rakam, 10 civarında...

16. Yıldırım Paratoneri

Erkekler, nedendir bilinmez ama kadınlara göre yıldırım çarpmasına, 5 kat daha fazla maruz kalıyorlar.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
benzodiazepin

e benim sevgilim benden 12 cm uzun onu napacaz :')

musikisinas-don-vito

"Yapılan bilimsel araştırmalar, aldatan erkeklerin, eşlerine sadık olanlardan; daha düşük zeka seviyesine sahip olduklarını ortaya çıkarmıştır." Demek ki zeka düştükçe hormonlar üzerindeki hakimiyet kayboluyor ve kadınların albenisine daha kolay kapılınıyor. Aldatan erkeklere bu durumda acımak gerekiyor galiba.

Gizli Kullanıcı

yıldırım etkisini araştırmak lazım belki de yıldırım hızında aşık olabildikleri içindir

Görüş Bildir