Görüş Bildir
Haberler
Chrome 46 ile Sekmenin Sesini Kontrol Etmek Mümkün

Chrome 46 ile Sekmenin Sesini Kontrol Etmek Mümkün

İçeriğin Devamı Aşağıda

Geçtiğimiz hafta son güncellemesi ile Chrome 46 indirilmeye sunan Google, Chrome’da her bir sekmenin sesini kontrol etme imkanı sunuyor.İşte detayları.

Google ‘ın web tarayıcısı Google Chrome geçtiğimiz günlerden Windows , Linux ve OS X için son sürümü olan Chrome 46 indirilmeye sundu.Daha önceki güncellemesinde hangi sekmenin ses çıkardığını anlayabilmemiz için küçük bir hoparlör eklemişti.

Yeni güncelleme ile birlikte gelen özelliklerden biri ise artık ses çıkan her bir sekmenin ayrı ayrı sesini kontrol altına alabilme imkanı sunmakta.Böylece kendiliğinden başlayan video ların ya da müzik lerin seslerini kısmaya uğraşmak yerine açık olan sekmenin üzerine sağ tıklayarak ” sekmenin sesini kapat ” butonu yardımıyla istemsiz çalan seslerden kurtulabilirsiniz.

Sizlerde Chrome ‘un bu yeniz özelliğinde ve farklı yeniliklerinden faydalanmak isterseniz yapmanız gereken son güncellemeyi buradan indirmek.

Tuş beyinli

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
16
2
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
ufukdiyo

Adamlar işi iyi yürütüyor. Onca yıldır pazarda olup da bu kadar iyi ihtiyaç analizi yapamayanlar utansın.

Pasif Kullanıcı

çok şükür artık uğraşmayacaz ses nereden geliyor diye

feyk

uzun zamandir neden konmaz dedigim bir ozellikdi. sekmelerden birinde geri zekali bir reklam devreye giriyor adami deli ediyordu