Görüş Bildir
Haberler
CHP'li Öztrak'tan Bakan Nebati'ye: 'Enflasyon Baz Etkisiyle Düşecekse Siz Ne İş Yaparsınız'

CHP'li Öztrak'tan Bakan Nebati'ye: 'Enflasyon Baz Etkisiyle Düşecekse Siz Ne İş Yaparsınız'

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati'nin 'Aralıktan sonra enflasyonun baz etkisiyle düştüğünü göreceğiz' sözlerine tepki gösterdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Öztrak 'Enflasyon baz etkisiyle, yani kendi kendine düşecekse siz ne iş yaparsınız?' sorusunu yöneltti.

Öztrak 'Enflasyon baz etkisiyle, yani kendi kendine düşecekse siz ne iş yaparsınız?' sorusunu yöneltti.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleştirilen Merkez Yönetim Kurulu toplantısı ardından açıklama yaptı. Öztrak, '27- 28 yaşındaki gençlerimiz 3 haneli enflasyonla bu iktidar döneminde tanıştı. Erdoğan'ın millete vaatleri birer birer yok olurken Nebati Bakan'ı geçtiğimiz aralık ayında 6 aylık bir uykuya daldı. 6 ay sonra uyandığında da güya çok farklı noktalara gidecektik. Nebati Bakan daldığı uykudan uyandı. Baktı ki paramız daha da pul olmuş. Dış ticaret açığı azalmak bir yana her ay rekor kırmış. Enflasyon cephesinde işler alt üst olmuş, ondan sonra gel gör ki Nebati Bakan o kadar uykuya rağmen saçmalamaya devam etmiş. 'Aralıktan sonra enflasyonun baz etkisiyle düştüğünü göreceğiz' demiş. İnsaf, millette aralık ayını bekleyecek hal kalmadı. Dereye su gelene kadar kurbağanın gözü patlayacak. Enflasyon baz etkisiyle, yani kendi kendine düşecekse siz ne iş yaparsınız? 'Baz' diyerek, saçmalayıp durmayın; bu işi beceremediniz, elinize yüzünüze bulaştırdınız, kabul edin. İşi ehline teslim etmek için milletin önüne sandığı derhal getirin' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
23
6
2
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Son 3-4 yıldır küresel olarak bir takım zorluklarla baş ediyoruz. Bu küresel felaketlerden Türkiye'de nasibini aldı. Eh! Sonuç olarak bizde Mars'ta yaşamıyor... Devamını Gör

Bozkurt

Menemen lüks olmuş. Herif iPhone'dan, Playstation'dan bahsediyor.