CHP'den Yeni Nesil Video: 'Gelin Hep Birlikte Bug'sız Yeni Bir Dünya Tasarlayalım'

 > 
21bPAYLAŞIM

Cumhuriyet Halk Partisi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun animasyon olarak yer aldığı bir video paylaştı. Genç seçmene seslenilen videoda, bilgisayar oyunu terimlerine ve sosyal medya kanallarına değinildi.

Kılıçdaroğlu, animasyon tekniğiyle hazırlanan videoyla gençlere seslendi. Yeni neslin sorunlarına parmak basan Kılıçdaroğlu, download hızının artmasından, oyunlarda cheat yapılmasına kadar bir çok konuya değindi.

Kılıçdaroğlu videoda 'Gandalf' olayına da selam çaktı

Kılıçdaroğlu geçtiğimiz mart ayında partisinin grup toplantısında konuştuğu sırada bir sosyal medya kazasına kurban gitmişti.

CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, konuşmayı Facebook üzerinden canlı yayınIarken 'Face effects' eklentisinin açık olduğunu fark etmeyince Kılıçdaroğlu'nun yüzü şekilden şekle girmişti.

Canlı Yayın Yapan CHP’li Vekil Eklentiyi Açık Unutunca: Ana Muhalefet Kürsüsünde Gandalf! - onedio.com
Canlı Yayın Yapan CHP’li Vekil Eklentiyi Açık Unutunca: Ana Muhalefet Kürsüsünde Gandalf! - onedio.com

'Download hızları artsın, adil kullanım kotası kalksın'

Kılıçdaroğlu, videoda şunları söyledi:

"Ya arkadaşlar, ben istemez miyim download hızları artsın, adil kullanım kotası kalksın, memlekette daha çok bağımsız film yapılsın, kültür sanat çiçek açsın, televizyonda her filme sabah akşam yerli yersiz sansür gelmesin, pasaportumuzun itibarı artsın, gençlerimiz dünyayı doya doya gezsin, Instagram'da filtreler artsın, Snapchat'te efektler çoğalsın... Curling artık hak ettiği ilgiyi görsün, milli gururumuz olabilsin. Oyunda cheat yapılmasın, herkes hak ettiği frag'e kendi emeğiyle ulaşsın istiyorum. İstiyorum ama önce bu seçimi çözmemiz lazım. Gelin geleceğimize sahip çıkalım, hep birlikte bug'sız yeni bir dünya tasarlayalım."

Kılıçdaroğlu'nun bu reklam filmi sosyal medyada da tebessümle karşılandı...

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir