Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çatışma Ortamı Yaratmak İsteyenlere Karşı #birliktegüçlüyüz Mesajı Veren 15 Vatan Sevdalısı

229PAYLAŞIM

Geçtiğimiz hafta Beşiktaş, dün ise Kayseri...

1 hafta içerisinde iki kere yandı canımız.

Bu saldırılar sonrasında ülkemizi daha büyük bir kargaşaya sokmak amacında olan pek çok söylem ve iddia ortaya atıldı, çatışma ortamı yaratılmak istendi.

En güzel cevabı ise ''Birlikte Güçlüyüz, Önce Vatan'' diyen vatandaşlarımız verdi...

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
boltonlarin-remzi

türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmakla türk vatandaşı olmak arasındaki farkı anladığımız zaman ırkçılıktan kurtulmuş olacağız.

reshontheway

Adilsen ve hümanistsen gerisi çok da önemli değil.

salimalifalitiko

oyum buyum demenin bi boka faydası mı olmuş. insan ol yeter , tek başına nesin ona bak adam mısın mesela ? ne faydan var ? kendini bir topluluğa ait hissetmen acizliğinin ve tek başına bir hiç olmanın sonucu .. bu toprakta doğdun ve kendi seçimin değildi. Türk vatandaşı oldun, bi ömrün var yaşayacak ibnelik yapmadan insan gibi yaşa ve git ne bu harala gürele..

deneri

Ben Türk'üm, Kürt'üm, Zaza'yım, Laz'ım, Çerkes'im, Dadaş'ım Dedik ya bir babanın oğlu yedi kardaşım Ben Karadenizde Laz'ım,Hazar Denizinde Abaz'ım Bir elimde kemence, bir elimde sazım. İşte benim, ben ANADOLU’yum

okan-bozkurt1

Yaradılanı sevelim yaradandan ötürü.

Görüş Bildir