Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Büyümelerine Adım Adım Televizyon Ekranlarından Şahitlik Ettiğimiz 19 Ünlü

1.9bPAYLAŞIM

Çoğu gençlik ya da aile dizisinin vazgeçilmezleri çocuk oyunculardır. Küçük yaşlarda setlerin tozunu yutmaya başlayan bu oyuncuların büyümelerini adım adım ekranlardan gözlemledik. Belki de o çocukları ailelerinden daha fazla biz gördük. İşte bu oyunculardan bazılarını sizler için derledik.

1. Anlat İstanbul'un Fiko'su.

Bana Şans Dile filmi ile tanıdığımız İsmail Hacıoğlu , yıllar içinde katıldığı dizi ve filmlerde resmen gözümünüzün önünde büyüdü .Şimdilerde kara yağız bir delikanlı.

2. Hababam Sınıfı'nın Bacaksız'ı.

Ekranda biz onu değil, o bizi büyüttü aslında. Hayalimizde her zaman Hababam Sınıfı'ndaki gülüşüyle hatırladığımız Tuncay Akça, sektöre Hababam Sınıfı serisinin yeni filmlerinde dönmüştü.

3. Süper Baba'nın Alim'i.

Süper Baba ile hayatımıza giren ve sonrasında Ekmek Teknesi ile yükselişini sürdüren Eray Demirkol da evimizde büyüdür sayılır.

4. Dadı'nın Dilara'sı.

İlk gençlik yıllarında Dadı dizisiyle hayatımıza giren Sinem Kobal, daha sonra oyunculuğundan ziyade Arda Turan olan ilişkisiyle gözler önündeydi.

5. Çocuklar Duymasın'daki kız çocuğu.

2003'te Çocuklar Duymasın'la tanıdığımız Ayşecan Tatari pek fazla yapımda rol almadıysa da hafızalarımıza Havuç'la olan tartışmalarıyla kazındı. Geçtiğimiz yıl Yılanların Öcü'nde tekrar ekranlarda gördük.

6. Değişmeyen tek şey Havuç'un rengi.

Çocuklar Duymasın'ın fırlama oğlu Furkan Kızılay'da yılların değiştiremedği tek şey saç rengi.

7. Potter'ların biricik oğlu Harry.

2001'de serinin ilk filmi harry Potter ve Felsefe Taşı ile karşımıza çıkan Daniel Radcliffe'in fiziksel ve zihinsel gelişimini sinem salonlarından takip ettik.

8. Harry'nin en yakın arkadaşlarından Hermione Granger.

Harry Potter serisiyle tanıdığımız Emma Watson, yıllar içinde çok güzel bir genç kadına dönüştü. Tıpkı Pokemon çizgi filmindeki gibi.

9. Harry'nin en büyük yancısı Ron kardeşimiz.

Aynı seriyle tanıdığımız, sakar mı yoksa salak mı olduğuna bir türlü karar veremediğimiz sempatik karakteri Rupert Grint canlandırıyor. O da sinema salonlarında büyüttüklerimizden.

10. Bizimkiler'in ergenliğe yeni girmiş oğlu.

Atılay Uluışık, 14 sezon devam eden Bizimkiler dizisiyle beraber orta ve yüksek öğrenimini tamamladı. Kulağa şaka gibi geliyor ama değil.

11. Dadı'daki evin biricik oğlu Tolga.

Dadı ve Kınalı Kar dizilerinde tanınan lakin sonraki işleri biraz sönük kalan Yaşar Abravaya'yı muhtemelen ailesinden fazla biz görüyorduk.

12. Aliye'deki Özgür.

İlk olarak Aliye dizisinden tanıdığımız Eser yenenler, farklı dizi ve filmlerdeki rollerini ardından şimdi show programı yapıyor.

13. Aliye'nin uğruna savaşmadığı kalmayan tatlı oğlu.

Daha 4 yaşındayken Aliye dizisiyle ekranlara gelen Ayberk Koçar, yıllar içinde büyüdü. Büyürken de birçok film ve dizide rol almaya devam etti. En son Benim Hala Umudum Var adlı dizide oynadı.

14. İki Aile'nin Ceren'i.

12 yaşında oyunculuğa ilk adımı atan Ece Ceşmioğlu, yıllar içinde kendisi büyürken rollerini de büyütmeye devam etti. Son olarak Yaz'ın Öyküsü'nde Yaz rolüyle ekranlarda gördük.

15. Çoban ailesinin büyük oğlu Metin.

10 yıl önce Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban'ın oğlu olarak tanıdığımız Furkan Göksel, muhtemelen bu diziden ekemkli olup Ege'ye yerleşecek.

16. Çoban ailesinin haşarı oğlu Tekin.

Metin'in yaramaz ve zeki kardeşi Tekin'i oynayan Onur Bay'dan yıllar neleri götürmüş...

17. Komiser Mesut'u hayata bağlayan Tunç.

Hep bir triplerde olan ve dizide neredeyse başına gelmedik kalmayan Kerimhan Duman, evin diğer çocuğu gibi büyüdü gitti resmen.

18. Küçük İbo.

Hayatımıza arabesk söyleyen yanık sesli çocuk olarak girdi, birkaç albüm yaptı. Hızla yükseldiğinden daha büyük hızla silindi.

19. Gözü her daim yaşlı olan Emrah.

Yeşilçam'da hep ağlayan, yoksul ama gururlu ve namuslu, bol bol eline ağlarken silah alan Emrah yıllar içinde oyunculuğa da devam etti şarkı da söyledi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asli.unsal2

14.cü evrim geçirmiş :D

pinkfloyd

Hermonie nerde?

ismet-yildirim1

orda ya 8. sırada

pinkfloyd

İlk yayınladıklarında yoktu,koymuşlar .)

Gizli Kullanıcı

Yalnız tüplü tv de büyüyenlerle lcd tv de buyuyenler çok farklı bkz küçük ibo , bacaksız

fenrken

Kerimhan aynı zamanda profesyonel CS:GO oyuncusu ve nicki de "Tokmakhead"

uygarkara

Arka sokaklarda ki çocuklar adım adım değil bildiğin her hafta seyircinin önünde büyüdüler.

Görüş Bildir